Kripto Para

Flickto, Cardano hedefini ilerletmek için Clear Contracts ile ortak oluyor

Ademi merkeziyetçilik hiç bu kadar tanıdık bir terim olmamıştı ve Cardano’nun daha özerk, şeffaf ve kapsayıcı bir dünyaya öncülük etmesiyle, bu ekosistemde büyük olayların ortaya çıktığını takip ediyor.

Flickto özellikle medya endüstrisinin çoğu modelinin ışığında, bu kavramın önemini gerçekten vurgulamak için ortaya çıkmıştır. Daha dijital bir dünyaya geçerken, akıllı sözleşmeler ve web 3.0, daha önce zaman alan ve maliyetli olan süreçlerin demokratikleştirilmesini sağlayan kilit araçlar olarak ortaya çıktı.

Cardano ekosistemine girmenin ve onunla etkileşime girmenin önündeki engelleri kaldırmanın altında yatan ortak bir hedefle, iki devrim niteliğindeki ekip arasındaki bir ortaklık. Sözleşmeleri Temizle ve Flickto sadece doğaldır. DAO yönetimi, işlemleri yürütme, oylamayı kolaylaştırma ve teklifleri yönetme gibi çoklu protokoller için kullanılabilen başka bir araçtır.

Flickto topluluk hikaye anlatımını kolaylaştırmak için Cardano’nun ekosistemini finanse edecek. Flickto’nun ortaklarıyla işbirliği içinde daha fazla film ve çeşitli medya projeleri açıklanacak. Ekip, Cardano’nun gelişen teknolojisinin etkisini genişletmek için hayır kurumlarına, STK’lara ve diğer misyon odaklı kuruluşlara teknoloji ve blok zinciri ile ilgili danışmanlık hizmetleri sunmaya başlayacak.

Ayrıca, NFT topluluğunun etrafındaki genişlemeyle birlikte, NFT sahiplerine özel içeriğe, oylamaya ve daha fazlasına özel erişim sağlarlar. Flickto’nun NFT projeleri Örneğin, kamera ekipmanı kiralamada veya sunduğumuz üretim tesislerini kullanmada indirim gibi prodüksiyon yardımcı NFT’lerine sahip olarak giriş engellerini azaltmayı hedefliyoruz. Zaman içinde bu, Flickto’nun her iki taraf için farkındalığı artırmanın karşılıklı yararları için bir araya getireceğinden emin olacağı hayati bir bileşendir.

Üçüncü işbirliği alanı, basit bir çevrimiçi formu doldurarak güvenli anlaşmalara kolayca girmek için kullanılan Escrow hizmetlerinde olabilir. için finansman modeli Hollywood özellikle daha küçük reklam öğeleri için elde edilen karı kesen çok sayıda ücret nedeniyle verimsiz olduğunu kanıtladı.

Daha önce de belirtildiği gibi, akıllı sözleşmeler ağ 3.0, Cardano Blockchain üzerinde merkezi olmayan uygulamalar ve topluluklar oluşturmak için gereken omurgayı sağlama konusundaki benzersiz yeteneği nedeniyle. Topluluk, bir DAO’nun oluşturulmasını teşvik ettiği için Cardano’nun ön saflarında yer alan hayati bir unsurdur. Sadece bu değil, inşa edilen canlı ve çeşitli projeler, kendi topluluklarını yaratma yeteneğini teşvik ediyor. Flickto’nun bu alana girişi, hem proje hem de paydaşlar için bu yönün öneminden yararlandı, ancak dahası, içinde yaşadığımız dünyada olumlu bir değişiklik görmek isteyen birçok kişiye ulaşmalarını sağlamak için.

arasındaki başarılı ortaklık Flickto x Sözleşmeleri Temizle Flickto’nun medya endüstrisini çeşitlendirmesi yoluyla ondan gelebilecek muazzam büyüklüğü doğrudan görürken, akıllı sözleşmelerden nasıl yararlanılabileceği konusunda daha iyi bilgilendirilmiş daha geniş bir topluluğa geçecek. Gelecek parlak ve ancak bunun gibi ortaklıklar kurulduğunda daha da parlak olabilir!

İnternet sitesi | heyecan | anlaşmazlık | Telgraf | Beyaz kağıt

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu