Kripto Para

Flickto: Geleneksel finansman modellerine bir alternatif sunmak

Flickto, geleneksel medya endüstrisindeki geleneksel finansman modellerine ve iş modellerine bir alternatif sunar. Geliştirdiğimiz, ürettiğimiz ve dağıtımını yaptığımız projelerden sürdürülebilir kârlar elde etmeyi hedeflerken, benzersiz insan deneyimini ve çeşitliliği ön plana çıkaran modelleridir.

10 yıl içinde Flickto, filmler, animasyon, diziler, akış içeriği, dijital sanat, yazılı içerik, sesli içerik ve yenilikçi medya teknikleri için uzman bölümler oluşturmayı hedefliyor. Her bölüm, halkın halk için seçtiği projeleri topluma sunmayı amaçlar.

10 yıl içinde kapasiteleri, çeşitli türlerde, mecralarda ve sektörlerde yılda 100 farklı medya projesine yükselecek ve kitlelerin görmek istediği medyayı kavramların tekrar eden ve sıradan hale gelmeden sunacak.

Bir projenin dağıtımı ve satışı, kuruluş içinde bu kaynakların geliştirilmesi yoluyla Flickto-‘nun dahili bir kolu haline gelecektir; geleneksel önyargıların ve dağıtım ve proje başarısının önündeki engellerin yenilikçi ve merkezi olmayan yutturmaca yaratma biçimlerinin kullanılmasıyla üstesinden gelinmesini sağlarken, topluluğumuz için getirileri iyileştirebilecekler.

İçeriği fikirden ticari ürüne beslerken içeriği yaymak için iç kaynakların yanı sıra sürdürülebilir ve etik üretim evleri, distribütörler ve endüstri profesyonellerinden oluşan ağımızı kullanacaklar.

Başarılı ticari projelere odaklanırken; Flick Okulu, yeterince temsil edilmeyen topluluklara medya eğitimi, kaynakları ve sosyal sermaye sağlamaya başlayacak. Dünyanın herhangi bir yerinde medya alanında nasıl başarılı olunacağını öğrenmek için internet bağlantısı olan herhangi bir bireye sağlamak için ücretsiz videolar, yazılı içerik ve kurslar oluşturmak için ed-tech’in yükselişinden yararlanmak.

Medyada zenginliğin yaratılması, üretilmesi ve aktarılması ile ilgili bir bilgi dalı olarak Flickonomics çalışması, toplumun medyanın insan toplumu, kültürü ve ekonomisi üzerindeki muazzam etkisini anlamasına yardımcı olacak bir araştırma alanı haline gelecektir. Alan, insanlığın, gelişmelerini temsil eden ve destekleyen pozitif medyanın önemini anlamasını sağlayacaktır.

10 yıl içinde Flickto, merkezi olmayan özerk bir organizasyon olacak – topluluk, topluluk üyelerine proje sunma, Flickto bölümlerinin her birine katılma ve onlara yatırım yapma fırsatı verme yeteneğine sahip bir ekosistem sağlayarak organizasyonun yönünü belirleyecektir. kendi başarıları.

Merkezi Olmayan Finans girişimleri, topluluk üyelerinin projelere özel erişim için NFT’lerini kullanırken ve topluluğun medya projeleri ve Flickto misyonunun daha da geliştirilmesi için sürekli bir finansman kaynağına sahip olmasını sağlayan bir gelir modeli yaratırken projeler üzerinde oy kullanmalarını sağlayacaktır. Toplumlarının sırrı olduğuna inanıyorlar başarıları – dolayısıyla projenin gelecekteki yönüne karar verme gücüne ve özerkliğine sahip olmalarını sağlamak, insanlık için olumlu sonuçlar verecektir.

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu