Kripto Para

Flickto ilk gişe rekorları kıran “The Cowboy”u duyurdu

Geçen yılın sonlarında kurulan Flickto, bildiğimiz şekliyle medya endüstrisini alt üst etmeye yönelik adımlar atmaya başladı. Flickto’nun misyonu, yeterince temsil edilmeyen içerik yaratıcılarına doğuştan gelen yeteneklerini sergilemeleri için finansman ve dağıtım sağlamaktır.

Özellikle DeFi’nin tüm dikkatleri üzerine çekmesi ile birlikte, Flickto, yerelleşme konusunda yeni bir yol sağlamıştır. Flickto, merkezi olmayan medyanın (DeMe) tanıtımının yolunu açıyor. Bu, akıllı sözleşmeler sanatı aracılığıyla şeffaflık gibi DeFi ile benzer süreçleri içerecektir.

Yeni yıla girerken Flickto yavaşlamadı. Ocak ayında medya ve prodüksiyon endüstrisinde iki yeni ortaklık duyurdular. Bu ortaklıklar, her ikisi de olağanüstü filmler ve belgeseller üretme konusunda olağanüstü uzmanlığa ve yeteneklere sahip olan Bazooka Bunny ve Crooked Letter’dı.

Flickto’nun ayağını gazda tutması şarttı ve onlar da tam olarak bunu yaptılar. Bazooka Bunny ile ortaklıklarının, projelerinin uygulanabilirliğini ve merkezi olmayan medyanın faydalarını daha da vurgulayan ilk uzun metrajlı filmlerini finanse edip dağıtacaklarını duyurmaktan gurur duyuyorlar. Bu ilk uzun metrajlı film, Billy the Kid’in hayatı etrafında olacak.

Billy the Kid’in hikayesini bilmeyenler için, onun hikayesiyle sizi aydınlatalım. Billy the Kid, Amerika’nın çeşitli eyaletlerinde ortalığı kasıp kavuran ve 8 adamın hayatını almaya başladığı üretken bir kanun kaçağıydı. Hikaye devam ederken, 1881 yılında Pat Garrett adında bir adam tarafından sırtından vuruldu.

Film, Billy’nin Şövalyeler olarak bilinen gizli bir bireyler topluluğu için avcı olarak çalışmasıyla başlar. Billy’ye, sonsuza kadar genç kalmaları için insanlar tarafından hasat edilen Adrenochrome adlı bir serum enjekte edildi. Lideri, Andernachrome’un yasadışı satıcılarını adalete teslim etmesini söyleyen 270’lik bir albaydır. Billy, kötü şöhretli bir Adrenochrome satıcısını devirmeden önce kendini ahlaki düzeyde sorgulamaya başlar. Bu sorgulama onun ayağa kalkıp toplumu terk etmesi için yeterlidir.

Şövalyelerin kimliği sonsuza kadar bir sır olarak kalmalıdır, ancak bir tanık kaçtığında sırları tehlikeye girer. Kadın yakalanmaktan kurtulup yardıma muhtaç hale geldikçe komplo yoğunlaşır ve Billy’yi aramaya başlar. Billy’yi bulma seferi onu İngiltere’ye götürür ve şimdi Billy onu hayatta tutmakla görevlendirilir.

Çift, albay ve şövalyeler tarafından sürekli olarak avlanır. Şimdi Billy eski silahşor düşmanıyla yüzleşmekle karşı karşıyadır.

ISO modelimiz aracılığıyla yetkin hale getirilen finansman modelimizi kullanarak, son derece tutkulu ve gelecek vadeden yönetmeni finanse etmekten mutluluk duyuyoruz. Scott Clist. Eski bir Avrupa Kickboks Şampiyonu olan Clist, şimdi dikkatini filmlere çevirdi. Kickboks dünyasındaki etkisi, bu hikayeyi hayata geçirmeye yardımcı olmak için dövüş dünyasında bazı şaşırtıcı yetenekleri toplamasını sağladı. Bu yetenekler, savaşçıları içerir. Bryony ‘Katil Arı’ Tyrell, Lewis Uzun, ve Godbeer’ı işaretle. Üçü de sporlarında çok başarılı kişiler, bu yüzden onları bu aksiyon dolu film için mükemmel bir seçim yapıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu