Kripto Para

Flickto medya şirketleriyle ortak!

Flickto, Cardano Proof of Stake mekanizmasını kullanan bir medya inkübatörüdür. Cardano’nun ISPO modeli aracılığıyla tüm içerik oluşturucular için yeni bir finansman türü sunmayı amaçlıyoruz. İlgilenenler bu modeli kullanarak [FLICK] proje, ADA’larını [FLICK] havuz. Havuzumuzdan aktarılan fonlar aracılığıyla, içerik oluşturuculara yaşam boyu hırslarını gerçekleştirme arayışlarında fon sağlamayı amaçlıyoruz.

Amacımız, oluşturulacak ve dağıtılacak yeni nesil içeriği güçlendirmektir. Cardano’nun ISPO modeli, projemizle ilgilenenlerden mümkün olduğunca fazla fon toplamamıza izin verirken, dağıtım için sunulmasını istedikleri içerik üzerinde oy kullanmalarına izin verecek.

Buna ek olarak iş modelimiz, gücü yalnızca yaratıcının ve izleyicinin eline geri vermekle kalmaz, aynı zamanda elinde tutanlar için de faydalıdır. [FLICK]. Oylamaya katılan bireyler, oy verdikleri bir projenin başarılı bir şekilde dağıtılmasının ardından telif ücreti alacaklardır. Ayrıca, $ FLICK jetonları tahakkuk eden ancak başarılı bir proje dağıtımında yer almamış olanlar, dağıtılan projelerden sadece daha düşük bir ölçekte telif ücreti almaya hak kazanacaktır. Bu bir kazanç, ne olursa olsun kazanın!

Medya şirketleriyle ortaklıklar!

Flickto’nun yeterince temsil edilmeyen içerik yaratıcılarından gelenler için finansmanı erişilebilir kılmaya çalışması nedeniyle, sektör içinde bazı ortaklıklar kurmamız doğruydu. Seçtiğimiz ortaklıklar keyfi olmaktan uzak. Her türlü işbirliğinin, ilgili her iki taraf için de faydalı olan uzun vadeli bir zihniyetle yapılmasını sağlıyoruz.

Son 30 gün içinde, her ikisi de film endüstrisinde çok fazla deneyime sahip iki başarılı yapım şirketi ile bir burs oluşturabildik.

İlk ortaklığımız, bazuka tavşanı. Bu muazzam prodüksiyon ve görsel efektler, kendilerini İngiltere’de Bristol’de kurdular. Başarıları, şirketlerinin ilk başarısını, kesin olarak Los Angeles California’yı oluşturmaya devam etmek için ideal bir yere denizaşırı dallanmalarını sağladı. Bir şirket olarak, aralarında sektörde 80 yılı aşkın deneyime sahip harika bir grup insanı bir araya getirmeyi başardılar. Bu onlara sektördeki bazı saygın isimlerle çalışma, gerektiğinde rehberlik ve uzmanlık sağlama fırsatı verdi.

Buna ek olarak, Brooklyn merkezli ile ortaklık kurduğumuzu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Eğri Mektup. 2010 yılında kurulan çarpık mektup çok yönlü bir üretim ve yönetim şirketidir. Bu ortaklık, dört gözle beklediğimiz bir ortaklıktı. Yazarlar, yönetmenler, yapımcılar ve animatörlerden oluşan bir ekiple çarpık mektup bir projenin uygulanabilirliğini değerlendirmede ve geliştirmede bize yardımcı olmada çok önemli bir rol oynayacaktır.

İşbirliği

Bu ortaklıklar, yalnızca ISPO’muz aracılığıyla fon arayan içerik oluşturuculara muazzam bir değer getirmemizi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda medya endüstrisini bozmaya başlamak için bize sağlam bir temel sağlar. İlgili her iki şirketin yanı sıra içerik oluşturucular, fikirlerinden nasıl yararlanacakları ve onları nasıl hayata geçirecekleri konusunda uzman tavsiyesi almayı beklemelidir.

Adem-i merkeziyetçiliğin şu anda bir tür moda kelime olmasıyla, sektöre dahil olmayanlar bunu neredeyse bir aldatmaca, zamanla yok olabilecek bir şey olarak görüyorlar. Farklı olmak için yalvarıyoruz. Blok zincirinin benimsenmesi her yere yayılmaya başladıkça, geride kalan sektörlere eşitlik ve çeşitlilik getirme gücü her gün daha da belirgin hale geliyor. Zamanla, iş modelimizin ve uzun süreli, verimli ilişkiler edinme yaklaşımımızın ilgili herkes için faydalı olacağından eminiz.

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu