Kripto Para

Solana, MANA, TRON Fiyat Analizi: 23 Şubat

Belirsiz zamanların ortasında, daha geniş kripto piyasası, gergin gelişim kalıpları öngördü. Solana, MANA ve TRON benzerlerinin geçtiğimiz hafta benzer büyüme modellerini takip ettiği gözlemlendi.

Solana (SOL)

Solana (SOL) / USD Kaynak: TradingView

Solana (SOL), fiyatın 178 dolardan 85 dolara düştüğü Aralık ayında piyasa çöküşü sırasında büyük bir darbe aldı. Düşüşün ardından SOL fiyatı konsolide etmeye başladı ve Şubat ayının ilk haftasının sonunda yükselen bir kanalda işlem gördü ve 7 Şubat’ta 121.36 dolardan dirence ulaştı.

O zamandan beri, altcoin bir düşüş trendi izledi. Piyasa dün 81,84 dolar seviyesinden destek kazandı ve ardından alıcılar son birkaç saat içinde fiyatı artırdı. Basında, SOL düne göre %3.34 kazançla 89.97 dolardan işlem gördü. Yazma sırasında, RSI 62.21’de yükseliş momentumu öngörürken, AO sıfır çizgisinin üzerinde yeniden ortaya çıktı ve toparlanmaya yöneldi.

Decetraland (MANA)

Decentraland (MANA) / USD Ticaret Görünümü

Aralık ayındaki piyasa çöküşü, fiyatı Kasım ayında 5 dolardan 22 Ocak’ta sadece 1,85 dolara düşürmeyi başarsa da, Decentraland (MANA) hala piyasadaki en büyük ve en popüler Metaverse tokenlerinden biriydi. MANA, piyasa Aralık ayında çökmeye başladığında çoğunlukla etkilenmedi, ancak sonunda ayılar Ocak ayında kontrolü ele geçirdi.

Yükselen bir kanalın ardından fiyat yükseldi ve 9 Şubat’ta 3,32 dolar seviyesinde direnç gördü. Geçen hafta bir düşüş trendi gözlemlendi. Altcoin, önceki gün 2,47 dolardan destek seviyesini yeniden test etmeyi başardı. Basın zamanında, MANA 2.6298 dolardan işlem gördü. Satın alma gücü dünden bu yana birkaç saatten fazla başladı. RSI aşırı satım bölgesinden 55.36’ya. hatta MACD sıfır çizgisinin üzerinde pozitif bir büyüme ivmesi öngördüğü için bunu doğruladı. Trend çizgisi direncinin (sarı) kırılması, MANA için daha yüksek kazançlara yol açabilir.

TRON (TRX)

Tron (TRX) / USD Ticaret Görünümü

Kasım’da 0.1279 dolardan Ocak’ta 0.0514’e yükselen Tron (TRX), Aralık ayı piyasa çöküşünde büyük bir darbe aldı. Bununla birlikte, fiyat hareketi 22 Ocak’tan bu yana biraz istikrar kazandı ve altcoin, ayılar onu tekrar aşağı itmeden önce 0.0712 dolara kadar yükseldi. Bununla birlikte, TRX o zamandan beri bir düşüş trendi izliyor ve ardışık daha düşük seviyelere işaret ediyor. Tron, dün yeniden 0,0624 dolara çıkmadan önce desteği 0,0597 dolardan yeniden test etti.

Basın zamanında, TRX 0,06247 dolardan işlem gördü ve düne göre %0,5 düştü. bu RSI 52.83’te dün aşırı satımdan son birkaç saat içinde toparlandı. bu AO dünkü alım gücü nedeniyle sıfır çizgisinin üzerinde seyretti. Satın alma desteği devam ederse fiyat daha da yükselebilir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu