Kripto Para

Flickto, MuesliSwap ile ortak oldu! – AMBCkripto

Doğumu Flickto Kasım 2021’de geldiler. Başlangıçları, ana akım medyada yaygın olan eşitsizliklerin üstesinden gelmeye yardımcı olacak bir projenin tanıtımıyla gerçekleşti. Flickto, merkezi olmayan medya (DeMe) olarak adlandırdıkları şeyin tanıtımıyla eşitliği ve çeşitliliği toplumun ön saflarına getirmeyi amaçlayan türünün tek örneği bir platformdur.

Diğer taraftan, MüsliTakas Cardano ağındaki lider DEX’tir. Bu, onları merkezi olmayan bir geleceğin sorumluluğuna liderlik etmek için iyi bir konuma getiriyor. MuesliSwap DEX, topluluklarının merkezi olmayan bir şekilde ve üçüncü bir tarafa ihtiyaç duymadan jeton alışverişi yapmasına izin verir. Yerel $ MILK jetonlarını bir yönetişim jetonu olarak kullanırlar, bu da kullanıcılarının hisse havuzlarına katılmalarına ve topluluk tekliflerinde söz sahibi olmalarına olanak tanır.

Ortaklık Duyurusu

Flickto ve MüsliTakas geçen hafta ortaklıklarını resmileştirdi. Bunun gibi ortaklıklar, blok zincirin genel olarak benimsenmesini doğru yönde ilerletmek için gereklidir. MuesliSwap, Cardano ağında başlatılan ilk DEX idi ve Flickto İlk Merkezi Olmayan Medya kuluçka makinesi, bu sadece Cardano ağında değil, kripto para birimi endüstrisinde güçlü bir ortaklık olma yeteneğine sahiptir.

müsliswap kullanıcıların kendi yerel jeton $ MILK’larını stake etmelerine ve $ FLICK jetonları şeklinde ödüller alabilmelerine izin verecek olan borsalarında bir havuz başlatıyor. Cardano’nun temel amacı olan ademi merkeziyetçilikle, bunun gibi bir ortaklık, bunun meyve verme şansını sağlamlaştırmaya yardımcı olur. Flickto ve MuesliSwap iki farklı sektörü kapsamasına rağmen, her ikisi de kendi alanlarına ademi merkeziyetçiliği getirmeye kararlı.

Bu ortaklığın oluşumu, her iki tarafı da gelecekteki çabalarında iyi durumda tutar. Flickto’nun merkezi olmayan medya sorumluluğunu üstlenmesi ve MuesliSwap’ın yönetimle aynı şeyi yapmasıyla bu ortaklık, potansiyel olarak tarih kitaplarına girecek bir ortaklıktır. Her iki toplum da gelişmeye ve büyümeye devam ederken, her ikisinden de büyük şeyler bekleniyor ve yakın zamanda ilerlemeyi bırakmaya niyetlenmedikleri herkes tarafından açıkça görülüyor.

Flickto ile ISPO Yeniden Düzenlendi şimdi bahis yapanları yaşa [FLICK] şimdi çok zevkli bir şekilde ödüllendirilme fırsatına sahipler. ISPO’ları, jeton dağıtım ödüllerini 0.15 $ FLICK’ten 0.33 $ FLICK’e yükselttiklerini gördü. Bu, her ADA için, bir delegasyonun alacağı ödüller olduğu anlamına gelir. Buna ek olarak Flickto, onları elinde tutanların prodüksiyon ve stüdyo indirimlerinin yanı sıra yaratıcı ve iş danışmanlığına erişmelerine olanak tanıyacak gerçek dünyaya sahip NFT’leri piyasaya sürüyor.

Bu iki proje, yatırımcıların gelecekte yakından takip etmesi gereken projeler. Yerelleşmeye giden yol uzun ama her iki proje de bunu gerçekleştirmeye kararlı.

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu