Kripto Para

Flickto, Scott Clist’in yönettiği ilk büyük gişe rekorları kıran “The Cowboy”u duyurdu

Flickto medya finansman modelleriyle mücadele ederek medya endüstrisini merkezden uzaklaştırmayı amaçlayan Cardano destekli bir medya projesi kuluçka merkezidir. bazuka tavşanı ve Flickto, yaratıcılara yaratıcı hayallerini gerçekleştirme hırsıyla Hollywood kültüründen kaçınma fırsatı sağlamak için ortak yapımlar ve kurtarma projeleri aracılığıyla bu vizyonu gerçekleştirmek için ortaklık kurdu.

MMA’nın dünyada ve dünyada en hızlı büyüyen spor olarak yükselişi UFC en popüler franchise’lardan biri olarak. Flickto, hayran kitlesinin beklentilerini karşılayan, böylesine güçlü ve anlamlı bir hikayesi olan böyle bir filmin ticari açıdan uygulanabilirliğini anladı.

Flickto, aşağıdaki özete sahip ilk uzun metrajlı filmlerini duyurdu:

Billy the Kid, Vahşi Batı’nın en üretken haydutlarından biriydi. O bir katildi, kanun kaçağıydı, silahşordu ve bir efsane. Sekiz kişiyi öldürdükten sonra Pat Garret tarafından yakalanıp sırtından vuruldu ve 1881’de öldü. gitmek…

160 yıl sonra Billy the Kid hayatta ve Şövalyeler adlı gizli bir topluluk için avcı olarak çalışıyor. Hayatta tutulur ve insanlardan hemen önce toplanan adrenalin bazlı bir madde olan Andrenachrome’un kullanımı yoluyla bir gençlik halinde. travmatik ölüm anı.

Billy, Albay’ın talimatıyla yasadışı Andrenachrome satıcılarını adalete teslim eder. William Blane, 270 yaşındaki Şövalyelerin Efendisi. Billy, uzun zamandır aranan bir Andrenachrom satıcısını bir barda alt ettikten sonra, ahlaki sorularla baş başa kalır ve toplumu terk eder. kalan günlerini huzur içinde geçirmek.

Hiç kimse Şövalyeler hakkında ne yaptıklarını ya da neden yaptıklarını bilmiyor ve bu şekilde kalmalıdır, ancak genç bir kadın tanık olduğunda kaçarsa, susturulmalıdır ve Cemiyet onu amansızca avlar. Her fırsatta tehlikeyle genç kadının yardıma ihtiyacı var. Billy’yi ararken, sonunda onu İngiltere’de normal bir hayat yaşamaya çalışırken bulur ve ona yardım etmesi için yalvarır.

Billy gerekir onu hayatta tutmak ve bunu yapmak için Şövalyeler Cemiyeti’ni sonsuza kadar devirmek zorundadır. TAlbay, beklenmedik ikiliyi avlamak için ordusunu kullanır ve Billy’yi daha önce yenmiş olan kanun adamı çağırır. ve Knight Society avcısı Pat Garret.

Şimdi iki silahşor, kazananın her şeyi aldığı bir hesaplaşmada rövanş için hazırlanıyor. Günümüz İngiltere’sindeki Vahşi Batı.

Uzun metrajlı filmin oyuncu kadrosu şu şekilde; Mark Godbeer (Cesaret Şampiyonu), Byrony ‘Killerbee’ Tyrell (Bellator Savaşçısı), Lewis Uzun (Bellator MMA Savaşçısı), Ian ‘Makine’ Freeman, Mario Said, Adam Oakley, David Yuvarlak, tatiani fanucchi, Laura Marklew, harry kül ve Joseph Whelan.

Çekimler artık onaylandı, Flickto Ekip, sahne arkası içeriğini toplulukla paylaşmak için çekimler ilerledikçe topluluklarına ve daha geniş Cardano ağına güncellemeler sağlayacak. Lansman vitrininin bir parçası olarak duyurulan projelerden biri; bu ortak yapım bazuka tavşanıprojenin medyanın geleceğini yaratma yeteneklerini, kaynaklarını ve yeteneklerini sergilemesi için harika bir yol.

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu