Kripto Para

Flickto ve ABCD: Haskell’in yeteneklerini DeMe görevine getirecek bir Cardano ortaklığı

Cardano ağı, merkezi olmayan bir geleceğin, işbirliğinin faydalarının çok yakın olduğu büyüyen bir ekosistemin yolunu açıyor.

Olarak Flickto öncülerinden biri olmak için gelişiyor. Zamanı geldi (Merkezi Olmayan Medya), yeterince temsil edilmeyen toplulukları güçlendirme misyonlarını özetlemek için oluşturulmuş bir terim olarak, Cardano ahlakını destekleyen olumlu etkiyi örnekleyecek ortaklıklar için sürekli bir arayış olması gerektiğine inanıyorlar.

Topluluk, Cardano’nun ön saflarında yer alan hayati bir unsurdur, çünkü onlar gerçek haberciler ve bir sistemin arkasındaki itici güçtür. DAO (Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon). Sadece bu değil, inşa edilen canlı ve çeşitli projeler, kendi topluluklarını yaratma yeteneğini teşvik ediyor.

Flickto’nun bu alana girişi, hem proje hem de paydaşlar için bu yönün öneminden yararlandı, ancak dahası, yaşadığımız dünyada olumlu bir değişiklik görmek isteyen birçok kişiye ulaşmamızı sağladı. Şeffaflık, yetkilendirme ve ademi merkeziyetçiliğin temel değerlerine uygun olarak Flickto, buna karşılık gelen çeşitli ortaklıklar aracılığıyla büyümelerini destekledi.

Flickto ile bir ortaklığı resmileştirdi ABCDteşvik etmeye odaklanan bir Afrika Blockchain Geliştirme Merkezi teknoloji tabanlı yeni kurulan şirketlerin ve diğer blok zinciri etkin işletmelerin kurulması ve büyümesi.

Özünde, yüksek kaliteli, birinci sınıf eğitim, ağ ve blok zincir teknolojisindeki becerilere daha iyi erişim sağlayarak Afrika’daki geliştirici-beceri açığını kapatmaya yardımcı olmayı öngörüyorlar.

Daha önce de belirtildiği gibi topluluk, büyümeyi sürdürmek için zorunlu bir araçtır, hem Flickto hem de ABCD’nin amaçlarına uygun olarak yararlandığı bir araçtır. Kitlesel inşaat için hazır becerilere sahip gelişen bir geliştiriciler topluluğu oluşturma ve eşit olarak blok zinciri meraklılarına küratörlü içerik sağlama arzusu, daha uygun olamazdı. Flickto ile Flick Akademisi.

Neresi ABCD web seminerleri / sanal buluşmalar, videolar, podcast’ler, makaleler ve vaka çalışmaları yoluyla bilgilendirmeyi ve sosyal yardım oluşturmayı amaçlar, işbirliği burada karşılıklı yarar için kullanılabilir. Bir medya platformu olarak, Flickto’nun bu ilgili alandaki kaynakları ve uzmanlığı, Afrika’dan gelen canlı ve gelişen topluluğa dallanmak için ABCD ile ortaklaşa üretilebilir.

Başarılı ticari projelere odaklanırken; Flick Academy, yeterince temsil edilmeyen topluluklara medya eğitimi, kaynaklar ve sosyal sermaye sağlamaya başlayacak. Dünyanın herhangi bir yerinde medya alanında nasıl başarılı olunacağını öğrenmek için internet bağlantısı olan herhangi bir bireye sağlamak için ücretsiz videolar, yazılı içerik ve kurslar oluşturmak için ed-tech’in yükselişinden yararlanmak.

arasındaki sinerji ABCD ve Flickto, şüphesiz, bireysel hedefleri için muazzam bir büyüme elde edecek ve aynı zamanda daha büyük kripto ekosistemini, özellikle de Flickto’nun platformunun üzerine inşa edildiği Cardano’yu ileriye taşıyacak.

İnternet sitesi | heyecan | anlaşmazlık | Telgraf | Beyaz kağıt

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu