Kripto Para

Funky Llamas: Ethereum blok zincirinde NFT’ler olarak korunan 9.999 sanat eseri koleksiyonu

Funky Llamas, gerçek dünya faydasını karışıma getiren yeni bir NFT projesidir. İnsanları birleştirmek ve güçlü bir topluluk oluşturmak için oluşturulan bu proje, sahiplerine özel VIP etkinliklerine erişim, inanılmaz ödüller için eşantiyonlara katılım ve geliştirme ekibi ve proje oluşturucularla yüz yüze görüşme şansı sağlar.

Koleksiyon, Ethereum Blockchain’de güvence altına alınan, AI tarafından oluşturulan tamamen benzersiz sanat eserlerini içeriyor. Ayrıca seçkin avantajlar ve ödüller alacak 20 Funky Llama NFT sahibi için özel bir “Machu Pichu” koleksiyonu da var.

Funky Llamas koleksiyonunun yaratıcıları, çoğu NFT projesinin gerçek dünya faydasından yoksun olduğunu fark etti ve bu nedenle dijital varlığı somut faydalarla birleştirdiler. Bu avantajlar arasında ücretsiz gidiş-dönüş uçuşlar, 5 yıldızlı otel konaklamaları ve özel olarak düzenlenen etkinliklerde sınırsız içki gibi lüksler yer alıyor! İster inanın ister inanmayın, bu gerçek. Aslında, bu avantajlardan bazıları ortalama bir insan için yapılacaklar listesinde olacak, ancak Machu Pichu koleksiyoncuları için hayatlarının bir parçası olacaklar.

Funky Llamas’ın arkasındaki ekip, bu projeyi benzersiz, ilgi çekici ve olabildiğince eğlenceli hale getirmeyi hayal etti. Tüm NFT’ler çeşitli nadirliklerde gelir ve çoğu projede bu nadirlik değiştirilemez ve NFT’nin kendisinin meta verisine dönüştürülür. Funky Llamas ile tüm sahipler NFT’lerini dönüştürebilir ve bunu yapma biçimleri oldukça eğlencelidir. NFT sahipleri, Funky Llama NFT’lerini tamamen yeni bir NFT’ye güncelleyecek olan bir “Funky Mushroom” ile Llama’larını besleyebilecekler. Bu, değerini artırır ve sahibine daha da fazla gerçek dünya ödülü verir!

Metaverse için Llamas

Herkes, Mark Zuckerberg’den, insanları metaverse için hazırlamak için adını “Meta” olarak değiştiren Facebook hakkındaki duyuruyu duydu. Artık sayısız metaverse uygulaması ve sonsuz kullanıcı deneyimi var. Bu nedenle, Funky Llamas, ünlü röportajlara ve canlı müzik performanslarına ev sahipliği yapacak bir metaverse talk show olan “Funky Llama Show”u planladı. Funky Llama Show’un sunucusu “Llamy Fallon” ünlüler, kripto düşünce liderleri ve diğer özel konuklarla röportaj yapacak. Bu gözünüze çarpmazsa, o zaman şu olabilir – bu canlı şovlardan elde edilen kârın %30’u NFT sahiplerine geri dağıtılacaktır.

Funky Llamas projesi şimdi çevrimiçi topluluğunu Discord, Twitter ve diğer sosyal medya platformlarında oluşturuyor. Birkaç çevrimiçi görevi yerine getiren ve tamamlayan kullanıcılar, dijital varlıkların ön satışına, indirimli NFT’lere ve daha fazlasına erişmelerini sağlayacak olan imrenilen beyaz listede bir yer kazanabilecek. Bu oldukça yaygın hale geldi, ancak bunun gibi bir proje için beyaz listede bir yer büyük bir fark yaratabilir.

Sahip başına beş NFT sınırı vardır ve bu, topluluğu büyütmek ve daha fazla kişiye bu varlıklardan bir veya daha fazlasına sahip olma şansı vermek içindir. “Genesis” koleksiyonu Şubat 2022’de kullanıma sunulacak ve kripto topluluğunun projeye yönelik heyecanı artıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu