Kripto Para

GALA: Yatırımcıların bilmesi gereken kâr alma seviyeleri

Sorumluluk Reddi: Aşağıdaki analizin bulguları yazarın yegane görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Geçtiğimiz iki hafta boyunca GALA, 0.18 dolar civarında bir konsolidasyon aşaması oluşturabildi. Ardından fiyat 0,23 doların üzerine çıktı ve kısa vadeli bir yükseliş yapısı kuruldu.

Piyasa yapısındaki bu değişim, GALA’yı en azından kısa vadede grafiklerde yükselişe geçirdi. Alıcılar fiyatları yükseltebilir mi?

GALA- 1 saatlik grafik

Kaynak: TradingView’de GALA / USDT

Şubat ayının başlarında, Bitcoin 39 bin dolarlık direnci kırdı ve GALA, onu takip eden birçok altcoin arasındaydı. O zamandan beri fiyat 0,281 dolar ve 0,33 dolar seviyelerini dirençten desteğe çevirdi. Bu seviyeler (sarı) aynı zamanda GALA’nın 0.074 $’dan 0.488 $’a hareketine dayanarak çizilen ve fiyat tarafından saygı görmeye devam eden Fibonacci düzeltme seviyeleridir.

Geçen hafta 0,39 dolarlık yerel zirvelerden bir geri çekilme yaşandı, ancak bu yükseliş yapısı için sağlıklı çıktı. 0,28 dolar (camgöbeği kutusu), Ocak ayının ikinci yarısında görülen satışlarda ayıların saldırısına karşı son savunma kalesi olan bir alandı. Dolayısıyla, talep bulmak için bu alanın yeniden test edilmesi, GALA için daha fazla kazanıma işaret edecektir.

Yukarı yönde, 0,39 dolarlık yerel zirveler iyi bir kâr alma seviyesi sunuyor. 0,42 dolar seviyesi de son birkaç ayda büyük önem kazandı ve satıcılar devreye girmeden önce fiyat bu yüksekliklere çıkabilir.

Akılcı

Listelerde yükselen GALA, yakında bu kâr alma seviyelerine ulaşabilir

Kaynak: TradingView’de GALA / USDT

Saatlik grafikteki RSI, nötr 50’nin üzerinde kalmaya devam etti. Son saatlerde, GALA’nın 0,357 $’dan 0,341 $’a küçük bir geri çekilme bastığını görmüş olan bir düşüş ayrışması oluşturdu.

CDV’ye göre, GALA 0.18 dolar bölgesinde bir baz oluşturduğunda, alım ve satım hacimleri biraz dengeliydi. BTC 39 bin doların üzerine çıktığında ve GALA yükseliş partisine katıldığında, CDV satın alma hacminde bir artış kaydetti. Bu yazı yazılırken bile talep azalmamıştı.

Çözüm

Momentum yükselişteydi ve GALA’nın rallisinin arkasında talep yükseliyordu. Bitcoin 46 bin dolar ile 48 bin dolar arasında dirençle karşılaşabilir ve bu nedenle herhangi bir GALA ticaretinin yakından izlenmesi gerekiyor.

0,39 ABD Doları ve 0,42 ABD Doları, uzun pozisyonlar için kâr alma seviyeleri olarak hizmet edebilir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu