Kripto Para

GameFi girişimi X rush, KuCoin Ventures tarafından yönetilen tohum finansmanından sonra 10 milyon dolar değerinde

X Rushyarış ve atış gamefi deneyimine sahip sıradan bir kazan-kazan oyunu, X Rush’ın değerini 10 milyon dolara çıkaran başarılı bir tohum turu finansmanını tamamladı. KuCoin Girişimleriönde gelen yatırım kolu KuCoin Borsası Web3.0 çağında en yıkıcı kripto para birimi ve blok zinciri projelerine yatırım yapmayı hedefliyor. Projenin geliştirilmesi için doğaçlama yapmak için daha fazla sermaye olacağından, Gamefi projelerinin çoğu için finansman desteğine sahip olmak büyük bir adımdır. Önümüzdeki ay X Rush, KuCoin ile yakın işbirliği yapacaklarını ve pazarlama, markalaşma, teknolojik destek ve daha fazlası dahil olmak üzere KuCoin’in kaynak desteğini kullanacaklarını belirtti.

KuCoin’den Kaynak

X Rush tarafından alınan fon, esas olarak, projenin dünya çapında “oynayarak öğrenme deneyimini” getirerek daha geniş bir kitleye ulaşmasına olanak tanıyan pazar genişlemeleri için kullanılacak. Bunun yanı sıra, fonlar, daha kullanıcı dostu bir oyun deneyimi sağlayan gamefi doğaçlama deneyimini doğaçlamak için de kullanılacak.

X Rush, kendisini oyun topluluğunun bir biçimi olarak tanıtır ve oyuncuların oyunun eğlencesine katılmalarına ve aynı zamanda $ XOX kodu altında oyun jetonlarına katkıda bulunmalarına ve kazanmalarına olanak tanır. Oyun, oyuncuların oyun içi öğeler satın almalarını sağlayan ve aynı zamanda akıllı sözleşmelerini saygın bir blok zinciri güvenlik firması Certik tarafından denetlenen, ölçeklenebilir ve düşük ücretli bir ağ olan KuCoin Topluluk Zinciri (KCC20) üzerinde çalışacak. Certik ve KuCoin Topluluk Zinciri (KCC) arasındaki bu entegrasyon, oyunculara ve yatırımcılara oyuna katılırken daha fazla güven verir.

X Rush Oynanış ve Oyun İçi Öğeler

X Rush oyun içi öğeleri, XRacer NFT, XCar, XBox (Gizemli Kutu) ve XEnergy gibi farklı çeşitlerden oluşur. Farklı oyun içi öğeler, Fungible Olmayan Simgenin değerini belirleyen farklı fayda sağlar.

XCars ve XRacers, gerekli olan iki ana Fungible Olmayan Jetondur (NFT). XRacer NFT’ye sahip olan oyuncular, her 50 günde bir yarıya indirilen pasif gelir ile günde 50 $ XOX kazanabilecek ve XCar, çeşitli seviyeler ve hizmet ömrü ile oyun amaçlı kullanılabilir olacak.

X Rush Twitter’dan Kaynak

XCar Non-Fungible Token’ın (NFT) değeri, XCar düzeyiyle bağlantılıdır ve her XCar’ın 3 ila 152 günlük bir hizmet ömrü vardır. XCar NFT, hizmet ömrünün sonunda hurdaya çıkarılacak ve jetonlar, XCar seviyesine orantılı olarak iade edilecektir. X Rush NFT’yi almak isteyen oyuncular, bunları doğrudan basabilir veya rastgele çeşitli arabalar içeren bir Gizemli Kutu satın alabilir. Her arabaya PVP ve PVE modunda oynamak için günde 3 XEnergy verilir ve her gün otomatik olarak yenilenir. Kullanıcılar ayrıca KuCoin Topluluk Zinciri (KCC) kapsamında 30 $ XOX Token ile XEnergy satın alabilirler.

Gamefi’nin yükselişi, oyun endüstrisinin son on yılda nasıl çalıştığını kesinlikle değiştiriyor. Blockchain’in avantajlarından yararlanarak oyunculara ve yatırımcılara yepyeni bir tanım ve oyun deneyimi sunar.

Birçok oyuncunun bakış açısını değiştirerek ekonomik faydalar sağlarken oyun deneyimlerinin keyfini çıkarmalarını sağlar. Bu bağlamda, XRush gibi bir proje, dünya çapındaki oyuncular ve kullanıcılar için oyun ekonomisini kesinlikle artıracaktır.

X Rush Hakkında

X Rush, Unity 3D motoru tarafından desteklenen ve çoğu web3 cüzdanıyla uyumlu, sıradan bir oyun çekim projesidir. Son zamanlarda, X Rush, 10 milyon dolarlık bir değerleme ile KuCoin ile tohum turunu tamamladı. KuCoin, X Rush’a pazarlama, topluluk, IEO / IDO, PR vb. alanlarda tam destek verecektir. yeni nesil Gamefi hitini birlikte inşa etmek için. X Rush ayrıca etkiyi ve topluluğu daha da güçlendirmek için özel tur için ortaklar arıyor.

Daha fazlasını öğrenmek için ziyaret edin https://www.xrush.io

KuCoin Hakkında

Eylül 2017’de piyasaya sürülen KuCoin, 640’tan fazla dijital varlık için küresel bir kripto para borsasıdır. Şu anda dünya çapında 207 ülke ve bölgede 10 milyon kullanıcısına Spot ticaret, Marj ticareti, P2P fiat ticareti, Vadeli işlem ticareti, Staking ve Borç Verme sağlıyor. 2018’de KuCoin, IDG Capital ve Matrix Partners’tan A Turu finansmanında 20 milyon dolar sağladı. CoinMarketCap’e göre, KuCoin şu anda en iyi 5 kripto borsası. Ayrıca Forbes, KuCoin’i 2021’in En İyi Kripto Borsalarından biri olarak seçti. 2022’de The Ascent, KuCoin’i meraklılar için En İyi Kripto Borsaları ve Uygulamaları olarak seçti.

Daha fazlasını öğrenmek için ziyaret edin https://www.KuCoin.com

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu