Kripto Para

Gemini, yeni kripto endüstrisi liderleri grubundan yatırım aldı

Üyeleri arasında Polygon, Avalanche, Alchemy Pay, NEAR ve Algorand bulunan Blockchain Infrastructure Alliance, dünyanın en büyük ve en güvenilir borsalarından biri olan Gemini’ye stratejik bir yatırım yaptığını duyurdu. Hem BIA hem de Gemini, dünyadaki pozitif inovasyonun temeli olarak merkezi olmayan kripto para birimi için ortak bir vizyonu paylaşıyor ve bu yatırım, ikisinin bir araya geldiği ilk zamanı temsil ediyor. BIA’nın Gemini’deki yatırımı, ünlü kripto yatırımcısı ve savunucusu Tim Draper tarafından ortaklaşa kurulan bir BIA üyesi ve risk sermayesi fonu olan Draper Dragon aracılığıyla yapıldı.

İkizler’deki bu yatırım, Blockchain Altyapı İttifakıMerkezi olmayan teknolojinin ve toplulukların genişlemesini destekleyen daha geniş yatırım planı. BIA’nın ilk finansman turu üyelerinden 50 milyon ABD Doları topladıktan sonra, yüksek profilli üyeler, potansiyellerini gerçekleştirmek için yatırım ve besleme gerektiren bir dizi proje (tba) belirlediler.

BIA, toplumsal fayda için ademi merkeziyetçilik kavramlarını ilerletmek için blok zinciri içinde işbirliğini teşvik etmeyi amaçlamaktadır. BIA’nın mevzuata uygunluk çerçevesinde merkezi olmayan finansmanın kişisel özgürlük ve egemenliğe önemli katkı sağlayacağına olan inancı, Gemini’nin vizyonuyla tamamen örtüşmektedir. Tam olarak düzenlenmiş borsa, kripto para biriminin interneti, finansal sistemi ve parayı bireyin haklarını ve onurunu geliştirecek ve koruyacak şekilde reform yapma kapasitesine sahip olduğunu belirtir.

Blockchain Altyapı İttifakı, Alchemy Pay tarafından tasarlandı ve sektör genelinde hemen memnuniyetle karşılandı ve 2021’in 4. borsalar, DEX’ler, cüzdanlar, sabit paralar, fiat ödeme rayları, tüccar ağları ve daha fazlası.

Gelecek vaat eden yeni projelerin inkübasyonunun yanı sıra, BIA’nın girişimleri, geliştirici araçları ve dokümantasyonu, açık kaynak kitaplıkları, araştırma ve geliştirme, açık kaynak bileşenleri ile merkezi olmayan uygulamalar, geliştiriciler için eğitim materyalleri ve birlikte çalışabilirlik çözümleri gibi faydalar sağlayacaktır. BIA ayrıca, merkeziyetçilik konusundaki kamuoyu tartışmasını teşvik etme taahhüdünde bulunmuştur. Merkezi Olmayan Söylem diziler. Dizi, Uluslararası Para Fonu’nun eski Baş Ekonomisti ve MIT Girişimcilik Profesörü Simon Johnson ile yaptığı röportajla başladı.

Yeni yıl hem BIA hem de İkizler için birçok gelişme vaat ediyor. Borsanın halka açık listelenmesi, Winklevoss ikizlerinin, kendilerinin ve geçen yıl Coinbase’in başarılı listelenmesinin aşağıdaki önerileriyle bekleniyor. BIA, üyeliği genişletmeye devam edecek ve bunu yaparken, benimsenmeyi güçlü ve uyumlu bir şekilde destekleyen birleşik bir cephe ile blok zinciri sağlayacaktır.

Blockchain Altyapı İttifakı Hakkında

Blockchain Altyapı İttifakı (BIA), blockchain endüstrisini şekillendiren liderleri, yenilikçileri ve uzmanları bir araya getiriyor. BIA, blok zinciri teknolojisinin tüm alanlarında üyeler arasında karşılıklı olarak yararlı sinerjiler yaratır; boşlukları doldurur ve güçlü, bağlantılı bir blok zinciri dünyası yaratır; blok zinciri araştırmalarına fon sağlar ve merkezi olmayan finansmanı optimize etmeye çalışan projeleri besler ve girişimler; hepsi daha iyi bir dünya şekillendirme misyonuyla.

İnternet sitesi: www.bia.network

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu