Kripto Para

Gensokishi Online, oyun içi jeton ROND kazanmak için kampanyaya ev sahipliği yapıyor

GensoKishi Online Metaworld, ödüllü Nintendo Switch / PS4 oyunu Elemental Knights’ın GameFi ve metaverse enkarnasyonudur.

Genoskishi Online, 2 Aralık 2021’de web sitesini ve çeşitli sosyal ağ sitelerini yayınladığından beri sayısız rekor kırdı. Topluluk, piyasaya sürülmesinden bu yana 230 binin üzerinde üyeye ulaştı.

lansman Trsutpad 20 saniyede tükendişimdiye kadarki en hızlı Trsutpad ve dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Bybit’teki fırlatma havuzu, 65.000 katılımcıyı ve toplamda 220 milyon doların üzerinde bahis tutarını kaydedin.

Gensokishi’nin token MV’si (Metaverse) ayrıca ikinci sırada Gensokishi Online için yüksek beklentileri gösteren, Poligon üzerine inşa edilmiş 1.000’den fazla jetonun tamamında tutulan jetonların çoğunda.

Gensokishi Çevrimiçi oyun içi jeton ROND Beyaz Listesi

GensoKishi, oyun içi jetonumuz ROND’un beyaz liste piyangosuna giriş için başvuruları açtığımızı duyurmaktan heyecan duyuyor. Beyaz liste piyangosunun kazananlarına 100 $ değerinde ROND jetonları satın alma garantili bir hak verilecektir.

Buraya Tıkla Resmi Web Sitesini ziyaret etmek için

Hepinize teşekkürler, MV belirteci lansmanımız büyük bir başarıydı. GensoKishi tamamen toplulukla ilgilidir ve bu yolculuk boyunca bizi destekleyen herkese teşekkür etmek istiyoruz.

Yakın zamanda yol haritamızı güncelledik ve oyun içi para birimimiz olan $ ROND’u Ağustos 2022’ye kadar birden fazla CEX’te listelemeyi hedeflediğimizi duyurduk.

Minnettarlığımızı ifade etmek için, toplam 10.000 ABD Doları tutarındaki ROND Beyaz Liste piyangomuzu açmaya karar verdik – 100 şanslı kazanan 100 ABD Dolarına kadar kazanma şansına sahip olacak.

Beyaz liste çekilişi 25 Mart 23:59’da (GMT + 8) sona erecek

ROND Beyaz Liste Piyango Giriş Dönemi

  • BAŞLANGIÇ: 2022 14 Mart 12:00 (GMT + 8)
  • Bitiş: 2022 25 Mart 23:59 (GMT + 8)
  • E-postalar kazananlara şu tarihte gönderilecek: 26 Mart 2022
  • Kazananlar şu tarihlerde ROND satın alabilirler: Mart. 26, 2022 – Mart. 31, 2022
  • ROND jetonları alıcılara gönderilecek: 4 Nisan 2022

Şanslı kazananlardan biri olmak için lütfen bakınız çekip gitmek.

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu