Akademi

HapeBeast nedir?

Hapebeast, tepeden tırnağa şık sokak giyimi kıyafetleriyle donatılmış, son derece ayrıntılı 8.192 3D maymundan oluşan Ethereum tabanlı bir koleksiyondur.

Bir avuç NFT koleksiyonu, karşılıksız tokenlerin (NFT’ler) rekabetçi dünyasında şimdiden rekor kıran başarılara ve karlara imza attı.

Bu rekorları çoğaltmak hem hırslı bir rüya hem de bir ay ışığı olsa da, yeni bir yutturmaca koleksiyonu bu başarıları moda ve tutkuyla aşmaya çalışacak.

Arka plan

Matt Sypien tarafından kurulan Londra merkezli bir dijital sanat stüdyosu olan Digimental, son derece umut verici Hapebeast NFT projesini başlattı.

Ekip, yaratıcı bir tasarımcı, oyun direktörü, blok zinciri ve akıllı sözleşme uzmanları, pazarlama dehaları ve müzik tutkunlarından oluşuyor.

Sırtında ABD, Birleşik Krallık, Endonezya, Filipinler, Rusya ve hatta LGBTQ+ topluluğundan moderatörler de dahil olmak üzere dünyanın farklı yerlerinde tutkulu bir moderatör ordusu var.

Hapebeast nedir?

Hapebeast, tepeden tırnağa şık sokak giyimi kıyafetleriyle donatılmış, son derece ayrıntılı 8.192 3D maymundan oluşan Ethereum tabanlı bir koleksiyondur.

Sokak giyimi unsurlarının yanı sıra, maymunların kıyafetleri de çağdaş yüksek moda ve 90’ların hip hopundan ilham aldı.

Hapebeast adı, kendisini son derece modaya uygun eşyaları toplamaya adamış bir kişi veya grubu tanımlayan ‘hypebeast’ kelimesinden doğrudan bir baş selamıydı.

Estetik ve 3D kalite söz konusu olduğunda, koleksiyon oldukça başarılı olan Bored Ape Yacht Club (BAYC) ile kıyaslanabilir.

Ve Hapebeast’in şu anki ilerlemesiyle, NFT dünyasının bir sonraki ‘mavi çip’ koleksiyonu olma potansiyeline sahip ve kendisini sadece estetik olarak değil, aynı zamanda başarı ile de BAYC’ye yaklaştırıyor.

Nasıl Hapis Edilir?

Bir Hapebeast’e sahip olmak, tipik NFT karakterleri edinmek kadar kolay olmayacak, çünkü erken destek ve topluluğun idealleriyle uyumlu olmayı gerektirecek.

İlk destekçiler veya ‘OG’ler, 19 Ocak 2022’de piyasaya sürüldüğünde iki adede kadar NFT basma ayrıcalığına sahipti.

Ancak, projenin erken destekçileri olmayan NFT meraklılarının, kendi içinde ek bir ‘gereksinim’ olan koleksiyonun beyaz listesine katılmaları gerekiyordu.

Bu listeye katılmak isteyen meraklılar, sanat, müzik ve diğer yaratıcı çabalarda bir geçmişe sahip olarak HAPE topluluğunun yaratıcı ruhuna sahip olmalıdır.

Yol Haritası

Hypbeast’in yol haritası oldukça kısadır, ancak bu planların kilidini açabileceği muazzam potansiyel nedeniyle çok fazla umut vaat etmektedir.

1. Aşama İlk damla ve müzik tabanlı girişim
2. Aşama Yeni damla ve özel koleksiyon
3. Aşama HAPE Modası
Giyim işbirlikleri

Hapebeast için Büyük Yıl Önümüzde

Çarpıcı kayıtlar yaratan ve yalnızca bu yıl büyük ünlüleri çeken bu yeni koleksiyonda çok fazla hype var.

Paris Hilton’un sahibi olduğu gizemli müşterilere hizmet veren bir konsiyerj şirketi, koleksiyonda şimdiden dört maymunu güvence altına aldı.

John Terry, Gael Monfils ve Neymar da dahil olmak üzere diğer ünlüler, Hapebeast’in beyaz listesine katılabilen 8.000’den fazla güçlü toplulukla kutlayacak.

Koleksiyon yakında HAPEWALK adlı metaverse’ini serbest bırakacak ve bu da modaya uygun maymunların faydasını daha da artıracak.

Gerçekten de koleksiyon için uykulu bir sezon olmayacak çünkü son zamanlardaki başarılarının yanı sıra dünyanın en büyük lüks moda evlerinden bazıları onunla işbirliği yapmak için sıraya girdi.

Hypebeast’in lansmanı, NFT dünyasında şimdiye kadarki en önemli lansman olarak kabul ediliyor; Aslında, Discord kanalı şimdiden 450.000 kişiyi cezbetti ve bu şimdiden rekor bir başarı.

Hybeast, Nike, Jordan Air, MTV ve Nickelodeon dahil olmak üzere geçmişte A-List müşterilerine hizmet verdiği için Saypien’in ilk büyük girişimi değil.

Ekip Üyeleri Hapebeast NFT’lerine Sahip mi?

Kurucular arasındaki önemli mülkiyet sorunu, koleksiyonun Discord duyuru kanalında tartışıldı ve netleştirildi.

Ekip, yarattıkları maymunları satın aldıklarında ortaya çıkabilecek olası sorunları ve tartışmaları fark etti.

Topluluk, şüphesiz, ekip üyelerinin koleksiyonun taban fiyatını manipüle etme ve diğer haksız avantajlar elde etme yeteneğine sahip olacağı izlenimini alacak.

Ancak ekip, tüm projeyi sağlam tutmak için belirli sayıda Hapebeast’e sahip olmalarının gerekli olduğunu açıkladı.

Her şeyi dengelemek için şeffaf yollarla 64 Hybeast alacaklarını açıkladılar.

İlk olarak, hiçbir meta verinin ve özelliğin manipüle edilmediğini açıkça göstermek için bir zincir üstü rastgelelik ve kaynak karması kullanacaklar. İkincisi, en değerli maymunları satın almayacaklar ve üçüncüsü, ortaya çıktıktan en az bir ay sonra maymunlarını satmayacaklar.

Güçlü Topluluk Desteği

Hapebeast ekibi şüphesiz sadece koleksiyon için değil, aynı zamanda sürekli büyüyen topluluğu için de hazırlık yaptı.

Topluluktaki yeni başlayanların NFT satın almalarının temellerini gözden geçirmelerine yardımcı olmak için Discord kanalında bir para basma videosu hazırladı.

Ayrıca, topluluğun detoks yapmasına, huzuru bulmasına ve kendilerini tartan şeyleri boşaltmasına yardımcı olmak için Saturday Night Vibes adlı bir etkinlik başlattı.

Discord kanalı, topluluğun değişen ihtiyaçlarını ve gerekli temsilleri ele almak için ‘genel sağlık’, ‘ruh sağlığı, ‘vücut’, ‘kariyer tavsiyesi’, ‘LGBTQ’ ve ‘kadınlar’ için özel kanallara sahiptir.

uyarılar

Ekip, büyük açıklamaya hazırlık olarak, Hapebeast’lerini satışa çıkaran sahiplerine onları listeden çıkarmalarını tavsiye etti.

Bu tavsiyeye uymayan botlar, estetikleri, verileri ve özellikleri OpenSea’de ortaya çıkmadan önce satışa sunulan nadir Hapebeast’leri çalabilir.

Ekip ayrıca Hapebeast’ten gelen “ekip üyelerinden”, sözde “çekilişler”den ve “eşantiyonlardan” gelen doğrudan mesajlar konusunda da uyardı.

Hiçbir ekip üyesinin DM göndermeyeceğini ve Hapebeast’in henüz halka açık bir satış ve gizli düşüş başlatmadığını açıkça belirttiler. Şu anda yürüttüğü tek meşru promosyon, resmi sitesinde bulunabilir. heyecan hesap.

Çözüm

Hapebeast koleksiyonu, hype dolu karakterleri, topluluğu ve planları aracılığıyla insanların giderek azalan dikkat süresinde zaten bir temel oluşturdu.

Ancak koleksiyon için henüz erken bir yıl ve yeni rakiplerden oluşan bir ordu, yeni keşfedilen şöhretine kesinlikle meydan okuyacak ve mevcut durumunu değiştirebilir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu