Kripto Para

Harmony bu seviyenin üzerinde talep bulabilir mi ve bulursa ne beklenir?

Sorumluluk Reddi: Aşağıdaki analizin bulguları yazarın yegane görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Boğalar ve ayılar 39 bin dolarlık alanın kontrolü için savaşırken Bitcoin son günlerde dalgalı bir hal aldı. Bitcoin için 39 bin doları 40 bin doları aşan bir hareket, boğalardan bir miktar hayat görebilir. Öte yandan, enflasyon, belirsizlik ve korku gibi makroekonomik koşullar, kripto dünyası ve Harmony için uzun vadede güzel bir tablo çizmedi.

ONE, Ocak ayında güçlü bir düşüş gördü ve düşüş trendi henüz durdurulmadı. Ancak, bir destek seviyesinin ve talep bölgesinin üzerinde işlem görüyordu ve yakında bir sıçrama görebilirdi.

BİR-1D

Kaynak: TradingView’de ONE / USDT

Geçen ay içinde 0.164 dolar seviyesi destekten dirence çevrildi ve son birkaç hafta içinde direncin teyidi olarak yeniden test edildi. Bu ONE için pek iyiye işaret değildi. Bununla birlikte, önümüzdeki haftalarda biraz dalgalı bir birikim aşamasında, fiyatın 0.121 dolar desteği ile 0.164 dolar direnci arasında değişme olasılığını da sundu.

Bu nedenle 0.121 dolar seviyesi ve %27,2 Fibonacci uzatma seviyesi olan 0.106 dolar seviyesi muhtemelen ayıların ilerlemesini en azından geçici olarak durdurabilir. Önyargıyı yükselişe çevirmek için, uzun vadeli bir yatırımcının 0.164 doların üzerinde BİR kırılma görmesi ve desteğe geri çevirmesi gerekir.

O zamana kadar, görünüm günlük zaman diliminde aşağı yönlü olacaktır. Güneyde 0.106 dolar ve 0.098 dolar seviyeleri destek görevi görebilir.

Akılcı

Uyum: KİŞİ, önemli bir destek seviyesinin üzerinde talep bulabilir mi ve bulursa ne bekleyebilir?

Kaynak: TradingView’de ONE / USDT

RSI, nötr 50 çizgisinin altında kalmaya devam etti ve yazı yazılırken 38’deydi. Bu, düşüş momentumunun güçlü olduğunu gösterdi. Bununla birlikte, son birkaç hafta içinde, RSI daha yüksek dipler yaparken, fiyat 0.125 dolarda eşit düşükler oluşturdu. Bu abartılı yükseliş ayrışması bir sıçramayı tetikleyebilir.

MACD de son birkaç aydaki genel düşüş baskısını vurgulamak için sıfır çizgisinin altındaydı. OBV yatay ve aşağı hareket ederken, CMF piyasadan önemli bir sermaye akışı gösterdi.

Çözüm

Göstergeler, satış baskısının üstün olduğunu gösterdi. Harmony’nin 0.121 dolarlık uzun vadeli destek seviyesinden bir sıçrama görmesi mümkündü, ancak trendi ve piyasa yapısı düşüş eğilimini sürdürdü. Bu uzun vadeli önyargıyı değiştirmek için 0.16 dolarlık alanın arzdan talebe çevrilmesi gerekir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu