Kripto Para

HODL veya satmak? DALGALAR bir sonraki adım için bu iki seviyeye tutunabilir mi?

Sorumluluk Reddi: Aşağıdaki analizin bulguları yazarın yegane görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Dalgalar, geçen ayki vahşi rallisinde yükselmeye devam etti. Basın zamanında 26,2 dolardan ticarete geri çekilmeden önce 31 dolarda yerel bir yüksek seviyeye ulaştı. Waves’in Waves 2.0’a geçişinin duyurulması yatırımcıların ilgisini çekmiş olabilir. Satın alma baskısı yüksek kaldı ve 31,2 dolar kırılırsa bir sonraki hedef 37 dolar olabilir. Bu, kripto küresinin geri kalanındaki kısa vadeli düşüş havasına aykırı. Ve buradaki en uygun soru şudur: DALGALAR akıntıya karşı yüzmeye devam edebilir mi?

DALGALAR – 1H

Kaynak: TradingView’de DALGALAR / USDT

21,1 dolardaki yerel zirveler, WAVES’in 24 dolar ve 31 dolara yükselmesinden birkaç gün önce destek olarak yeniden test edilmişti. Benzer şekilde, 26,2 dolar seviyesinin yanı sıra 24 dolar alanı da talebin geldiğini görebilir.

Kısa vadeli yatırımcılar, WAVES’in bu iki seviyede tutunup tutunamayacağını görmekle ilgileneceklerdir. 11.02 $ ve 21.1 $’dan bir dizi Fibonacci geri çekilme ve uzatma seviyeleri (sarı) çizildi ve daha kuzeyde 23.84 $, 27.33 $, 31.18 $ ve 37.41 $’da uzatma seviyeleri verdi.

24 dolarlık alanın (camgöbeği kutusu) altına yakın bir oturum daha derin bir geri çekilme görebilir. 28 doları aşan bir hareket, bir sonraki ayağı yukarı doğru başlatabilir.

Akılcı

Dalgalar, patlayıcı rallisinde bir kez daha geri çekildi, bu seviyelere dikkat edin

Kaynak: TradingView’de DALGALAR / USDT

Önceki gün RSI ve fiyatın düşüş eğilimi (beyaz) geliştirdiğini gördü ve 31 dolardan geri çekildi. Yazma sırasında 43.22 idi. Gizli bir yükseliş sapması (fiyat için daha yüksek düşüşler, RSI’de daha düşük düşüşler) fiyatı bir kez daha yukarı itebilir.

MACD düşüş eğilimi gösterdi ve aynı zamanda sıfır çizgisinin altına düştü. CMF +0.06’daydı. Ve bir kez daha güçlü satın alma baskısının sinyalini verdi.

Çözüm

Bitcoin ve altcoin piyasasının geri kalanı oldukça oynaktı ancak Waves son iki hafta içinde sadece yukarı yönlü biliyordu. Bu devam edebilir ve varlık ticaretini yakında 37 dolarda görebilir. Öte yandan, 24 doların altına bir düşüş, fiyatın daha da geri çekildiğini görebilir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu