Kripto Para

IdoWallet: Genel satış devam ederken diğer blok zincirlerle entegre olmak için Cardano tabanlı cüzdan

duvar ekibi muazzam bir güncelleme duyurmaktan mutluluk duyar IdoWallet, Cardano API üzerinde başarıyla test edilmiş Cardano tabanlı bir Cüzdan. IdoWallet, kullanıcıların Cardano jetonlarını ve diğer kripto para birimlerini satın almalarını / takas etmelerini sağlayacak.

İlerlemek ve Özel Satışların (Halka Satış) son aşamasını potansiyel yatırımcılara sunmaktan inanılmaz heyecan duyuyoruz. Bu, gelecek ay borsalarda listelenmeden önce WALL tokenlerini satın alabileceğiniz son fırsat.

IdoWallet’in Özellikleri

IdoWallet, hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller için en kullanıcı dostu cüzdan olacak, öyle ki yeni başlayanlar için kripto para birimi dünyasına temel bir kripto rehberi görevi görecek. Aşağıda IdoWallet’in bazı özellikleri bulunmaktadır:

  1. Stake ve Likidite: IdoWallet ile stake yapabilir ve kullanıcılarımıza pasif gelir olarak hizmet edecek likidite sağlayabilirsiniz.
  2. Kullanıcı Dostu ve Daha Hızlı İşlemler: IdoWallet’in özelliklerinden biri, IdoWallet uygulamasının kullanıcı dostu ve daha hızlı Cardano işlemleri sunmasıdır.
  3. Diğer Kripto Para Birimlerinin Alınması / Satılması: IdoWallet, yalnızca Cardano jetonlarını değil, diğer kripto para birimlerini de satın almanıza / satmanıza olanak tanır.
  1. Düşük İşlem Ücretleri: IdoWallet, kripto alanında bulunan diğer kripto para cüzdanlarına kıyasla düşük işlem ücretleri sunar. İşlem ücreti DUVAR $ olarak ödenecektir.
  2. Coğrafyalar Arasında Anında İşlemlere İzin Verir: IdoWallet, kesintisiz ve anında değişim ve transfer hizmetleri sunar. Bu, kullanıcıların kriptolarını herhangi bir zaman gecikmesi olmadan aktarabileceklerini gösterir.

Ayrıca IdoWallet, en iyi Cardano tokenlerinin ticaretini yapan bir cüzdandır. Kullanımı kolaydır ve alım satımı herkes için kolay ve mümkün kılmayı amaçladığı için kaydolmak gerekmez.

Her şeyden önce, cüzdan düşük maliyetli ücretler sunar ve cüzdanda alım satım nispeten hızlıdır ve kullanıcılar alım ve satım emirlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir.

WALL Token Nasıl Satın Alınır

DUVAR Halka Açık Satış Turu Devam Ediyor!! Bu, iki (2) dolarlık bir kıyaslama ile Borsalarda listelenmeden önceki son aşamadır.

Tohum Satışına katılmak için: https://idowall.com/public-sale.html

Genel Satış Detayları

Token Tahsisi – 1.000.000 (%10)

Token Satış Fiyatı – 1 ADA = 6.67 DUVAR

Minimum Satın Alma – 100 ADA

Maksimum Satın Alma – 20.000 ADA

IDOWALL Resmi Bağlantıları

İnternet sitesi: https://idowall.com

Telgraf: https://t.me/idowall

Twitter: https://twitter.com/idowallprojects

Blog: https://idowall.medium.com

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu