Akademi

Robinhood, Kripto Öncelikli Strateji ile Küreselleşmeyi Hedefliyor

Tüm bunlar, Robinhood’ın desteklediği kripto para birimlerinin sayısını artırmanın yeni yollarını keşfetmesiyle ortaya çıkıyor.

Robinhood, “birinci kripto stratejisi” ile küreselleşmeyi planladığını açıkladı.

Bu, yakın zamanda TD Ameritrade’den gemiye atlayan ticaret platformunun baş aracılık görevlisi Steve Quirk’e göre.

Tüm bunlar, Robinhood’ın desteklediği kripto para birimlerinin sayısını artırmanın yeni yollarını keşfetmesiyle ortaya çıkıyor – birincil endişelerinden biri, bu büyümenin can sıkıcı düzenleyiciler olmadan elde edilmesini sağlamak. Şu anda, kullanıcılara yedi jeton sunulmaktadır.

Pek çok kripto meraklısı, Robinhood’un henüz SHIBA INU’yu listelememesi gerçeğinden bıktı – ve daha fazlasına rağmen 550.000 Şirkete bunu yapmaya çağıran bir dilekçeyi imzalayan kullanıcılar, varlığın yakın zamanda ekleneceğine dair bir işaret yok.

Apple Podcast’ler, Spotify ve Google Podcast’lerde CoinMarketRecap podcast’ini dinleyin

Quirk’in röportajı, CNBC’ye verildi, Robinhood’un yakın tarihli bir kazanç raporunda belirtilen hedefleriyle eşleşiyor. Geçen yıl borsaya kote olan şirket şunları söyledi:

“Robinhood, 2022’de kripto platformunu uluslararası müşterilere açmaya başlamak için agresif hedefler belirledi. Şirket, kripto ekonomisinin muazzam potansiyeline inanıyor ve dünya çapındaki müşterilere hizmet vermede büyük bir fırsat görüyor.”

Kripto cüzdanlar da şu anda deneniyor – ancak yalnızca 1.000 bekleme listesindeki müşteriler şu anda ürünü deneme hakkına sahiptir ve günlük para çekme işlemleri kısıtlanmıştır.

Genel olarak, ticaret platformu net zarar etti 423 milyon dolar Q4’te ve 2022’nin ilk çeyreğinde gelir artışının en azından söylemek gerekirse hayal kırıklığı yaratacağına inanıyor.

Bu sonuçların, GameStop ve Dogecoin çılgınlığının piyasalara hakim olduğu bir yıl önceki aynı dönemle karşılaştırılmasının hiçbir faydası yok.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu