Altcoin HaberleriKripto Para

KLO, STARS, METAX Coinleri Roketledi

Bu hafta, kripto piyasaları Ethereum ve Bitcoin desteği tuttukça yatay ticaret yapmaya devam ediyor. Metaverse kripto paraları, bugün %39’un üzerinde kazanç sağlayan en iyi token ile önemli fiyat artışları görüyor. En düşükten en yükseğe 24 saatlik büyüme ile sıralanmış, bugün en çok fiyatı kazanan ilk üç Metaverse kripto parasına bakalım.

Kalao (KLO)

Eylül 2021’de piyasaya sürülen Kalao, NFT ve VR teknolojilerinin kazanan kombinasyonunu gerçek dünya kullanım durumlarına getirerek Metaverse deneyimlerinin tüm potansiyelini ortaya çıkarmak isteyen Çığ tabanlı bir Metaverse kripto parasıdır.

Kalao, Kalao’nun VR teknolojisi ve Avalanche ağı tarafından desteklenen uygun maliyetli ve kullanımı kolay bir Pazar Yeri sunan bir NFT ekosistemidir. Kalao, çerçevesinin sanal dünyalar geliştirmek ve iş kullanım senaryolarının dijital dönüşümünü sürdürmek için VR teknolojisinin benimsenmesini hızlandıracağını iddia ediyor.

Kalao’nun VR Galerisi hala geliştirme aşamasındayken, kullanıcılar yüzlerce NFT içeren tamamen işlevsel NFT Marketplace’e göz atabilirler. NFT’ler AVAX belirteçlerinde listelenmiştir, ancak Kalao’nun yerel yardımcı program belirteci KLO’dur.

KLO’yu Gate.io, TraderJoe ve Pangolin’den satın alabilirsiniz.

Moğol Productions (STARS) 

Nisan 2021’de piyasaya sürülen Mogul Productions, küresel bir NFT pazar yeri ve DeFi platformudur. Mogul, deneyim veya filmlerin kendilerini temsil eden NFT’ler oluşturmak için filmler ve diğer eğlence profesyonelleriyle ortak çalışır. Hayranlar, en sevdikleri filmlerden NFT’ler toplayabilir ve yepyeni bir şekilde Hollywood’un bir parçası olabilir.

Mogul Products ayrıca yaratıcıların işbirlikleri için fırsatlar ve Mogul Vitrini aracılığıyla Mogul topluluğu tarafından filmlerini finanse etme şansı elde etmelerine yardımcı olur. İçerik oluşturucular, bir NFT’ye dönüştürmek ve projeyi finanse etmek için ekipleriyle birlikte çalışma fırsatı için senaryolarını Mogul’a gönderebilirler.

Mogul Productions, Chainlink, CEEK, Polygon, ApeSwap, NFTY Labs ve daha fazlası gibi bazı heyecan verici ortaklara sahiptir.

Kullanıcılar şu anda Ethereum ve Binance Akıllı Zincirlerinde bulunan Mogul NFT Marketplace’e göz atabilir.

Mogul Productions’ın yerel simgesi, uygulama içi eylemler, sınırlı sayıda NFT satın almak, STARS ile ödül satın almak ve Mogul’un incelemesi için komut dosyaları göndermek için kullanılan STARS’tır.

MetaverseX (METAX) 

Ekim 2021’de piyasaya sürülen MetaverseX, DeFi ve NFT’leri uygulayan sanal bir oyna-kazan oyunudur. MetaverseX, The Sandbox ve Decentraland’ın nasıl kurulduğuna benzer şekilde, oyuncuların sanal ortamlarında sanal adalara sahip olmalarını sağlar.

MetaverseX’in sanal dünyası, esasen, oyuncuların tarayıcıları aracılığıyla erişebilecekleri Unity oyun motoru üzerine kurulmuş bir Minecraft modudur. Proje, herkesin keşfetmesi için açık bir dünya sunuyor. Bir projede, hiçbir şey göstermeden gelecek vaat eden özellikler yerine, tamamen işlevsel bir Minimum Uygulanabilir Ürün olduğunu görmek canlandırıcıdır.

Diğer Metaverse kripto paraları gibi, MetaverseX de oyuncuların sanal arazilerine sahip olmalarını, çeşitli binalar ve yapılar oluşturmalarını, piyasada ticaret yapmak için çeşitli NFT’ler oluşturmalarını ve daha fazlasını sağlamak için oynayarak kazanılan modeli uygular.

MetaverseX, günlük görev sistemi, PVP ve çok daha fazlasını içeren çeşitli oyun modlarına sahiptir. Buna ek olarak proje, oyuncuların yaratımlarını takas etmelerini ve yağmalamalarını ve bunu yaparak kar elde etmelerini sağlayan bir NFT pazarına sahiptir.

Platformun yerel BEP-20 belirtecine, oyun içi etkinlikler için kullanılan METAX adı verilir.

METAX’i PancakeSwap, MEXC, Gate.io ve daha fazlasından satın alabilirsiniz.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu