Akademi

Kripto Devrimini Destekleyelim — CoinMarketCap’in Yeni Ücretsiz API Sponsorluk Programına Katılın

Ücretsiz API sponsorluk programımız, seçkin projelerin rakipsiz API’mize erişmesine izin verecek ve karşılığında tek yapmaları gereken web sitemize geri bağlantı özellikleri eklemek.

CoinMarketCap’in ana görevi, kripto para birimi devrimini vurgulayın — işte bu yüzden 2013’ten beri size gerçek zamanlı kripto fiyatlarını gösteren bir numaralı kripto veri toplayıcısıyız. Muhtemelen kripto alanında çoğunuzdan daha uzun süredir varız!

Kripto okuryazarlığını dünya çapında mümkün olduğunca çok kişiye ulaştırma hedefimizin bir parçası olarak, (normalde ücretli) API’mizi bizimle benzer bir hedefi paylaşan projelere ve şirketlere sunmaya karar verdik. kriptoyu erişilebilir kılmak.

Ücretsiz API sponsorluk programımız, seçkin projelerin rakipsiz API’mize erişmesine izin verecek ve karşılığında tek yapmaları gereken şey web sitemize geri bağlantı özellikleri ekleyin.

Bu kadar kolay — API sponsorluk programımıza başvurun burada, bize biraz kendinizden ve API’mizi neden kullanmak istediğinizden bahsedin, ardından karşılıklı veri paylaşımına başlayabiliriz. Yeni ücretsiz API bilginlerimizden tek istediğimiz, bağlanabilir bir CoinMarketCap özelliği.

Kripto para birimi hala nispeten yeni bir alandır ve bu alandaki projeleri destekleyerek onlara doğru verilerimizi kullanıcılarıyla paylaşma fırsatı vermenin önemli olduğunu düşünüyoruz.

CoinMarketCap API’sinin faydaları çoktur — projeleriniz bizim doğru veri noktalarımıza ve gerçek zamanlı grafik verilerimize erişebilir, gelişmiş piyasa verileriyle oyunun bir adım önünde olmak. Pazar değiştikçe ve yeni eğilimler ortaya çıktıkça, API’miz deneyler yürütme ve piyasanın nereye gittiği hakkında kendi bilinçli sonuçlarınızı çıkarın (meta evrene mi? Yoksa sadece aya mı?).

Ücretsiz API sponsorluk programımıza katılarak, birinci sınıf verilerimizi kullanan bir grup oldukça etkileyici şirketle aynı seviyede olacaksınız.

Yeni sponsorluk programımıza üye olmak, CoinMarketCap ile gelecekteki işbirliği fırsatlarının kapılarını da açabilir.

Ücretsiz API Sponsorluk programına katılmakla ilgilenen bir proje veya şirketseniz, lütfen bu formu doldurun.

Kripto para devrimini vurgulamak ve kriptoyu daha yaygın bir kitleye ulaştırma vizyonumuzu desteklemek için bize katılın.

Tunabot

Tunabot, doğrudan Telegram’da fiyat verileri sağlayan bir Telegram sohbet robotudur. CoinMarketCap, daha ayrıntılı kripto fiyat bilgisi için Tunabot’un CoinMarketCap’e geri dönmesi karşılığında Tunabot’a ücretsiz bir API sağlar. API-Talebi’ni iş başında görmek için CoinMarketCap’in kendi Telegram gruplarını ziyaret edebilirsiniz (https://t.me/CoinMarketCap)

Yahoo Finans

Yahoo Finance, kendi madeni para detay sayfalarını güçlendirmek için CoinMarketCap’in verilerini kullanır. BTC-USD gibi bir sayfayı ziyaret ettiğinizde, gerçek zamanlı kripto fiyat verilerinin yanı sıra “Veriler CoinMarketCap tarafından desteklenmektedir” ifadesini gösteren uygun bir ilişkilendirme bağlantısı gösterilecektir.

Kripto Kabarcıkları

Crypto Bubbles, trend olan kripto piyasası kapaklarının kuşbakışı bir görünümünü sunar. CoinMarketCap’in API’sini kullanan Crypto Bubbles, gerçek zamanlı doğru kripto verilerini gösterebilir. Her Crypto Bubble ayrıca daha fazla ayrıntı için CoinMarketCap’e geri bağlanır (https://cryptobubbles.net)

Ön arama

Presearch, kullanıcılar dağıtılmış arama motorlarında kripto fiyatları aradığında gerçek zamanlı kripto verileri sağlar. Presearch, CoinMarketCap API’sini kullanarak ürünleri için daha zengin bir deneyim sunabildi (https://engine.presearch.org/search?q=bitcoin).

CoinMarketCap’in “Ücretsiz API Sponsorluk Programımız” kapsamında tüm kullanım durumlarına hizmet eden güçlü, esnek ve doğru API’lerine bugün erişin

CoinMarkable Gününüz Olsun
CoinMarketCap Ekibi

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu