Kripto Para

Kripto kullanıcıları için bir ticaret çözümü: BitYard CMO’su Michael Hung ile röportaj

Kripto para biriminin hızlı büyümesi, durma belirtisi göstermiyor. Geleneksel varlıklar getiri kaybettikçe, kurumsal ve sıradan yatırımcılar kripto para birimine geçiyor. Pazar hızla büyüdüğü için, uygun bir ticaret deneyimi sunan doğru platformu bulmak, bu alanda yeni olan kullanıcılar için zor bir çaba olabilir.

BitYard, kullanıcılara Spot, Fark Sözleşmeleri (CFD), Ters kalıcı sözleşme ve kopya alım satım hizmetleri aracılığıyla bir alım satım çözümü sağlayan hepsi bir arada bir kripto alım satım borsasıdır. Platform, ticaret deneyimini basitleştirmeyi amaçlayan çeşitli hizmetler sunar ve acemi tüccarlar ile profesyonel yatırımcılar arasındaki boşluğu kapatmayı amaçlar.

ile bir röportajda Michael AsılıBityard CMO’su, Bityard platformundan, platformlarında sunulan avantajlardan bahsettik, Ters sürekli geleceklerve daha fazlası.

1. BitYard’ın kripto alanında çözmeyi hedeflediği sorunlar nelerdir?

Bunu çözmek için, spot alım satım için spot piyasada 400’den fazla alım satım çifti sağlıyoruz. BitYard’da hemen hemen her popüler parayı bulabilirsiniz. Ana kriptodan BTC, ETH ve ayrıca FLOKI, SHIB ve Babydoge gibi potansiyele sahip küçük paralar sunuyoruz. BitYard ile kolayca satın alabilir / satabilirsiniz. Türev ürünler için sürekli vadeli işlemler, basit vadeli işlemler (CFD) ve kopya ticareti sunuyoruz. Ve bu yıl başlatılacak daha fazla fonksiyon olacak.

Yani BitYard ile, jetonları nereden satın alacağınızı ve çok fazla şifreyi not ettiğinizi bulmak için hayal kırıklığına uğramanıza gerek yok.

2. BitYard kendine nasıl bir alan açıyor? Onu diğer kripto borsalarından ayıran nedir?

BitYard, kripto meraklısı bir ekip tarafından kuruldu, yüksek işlem ücretlerinin, sistem gecikmesinin, yanıt vermekte çok yavaş olan müşteri hizmetleri ekibinin vb. acısını iyi biliyoruz. Ve BitYard’ı bunlara dayanarak çalıştırın.

Kullanıcılarımız bizi 3 nedenden dolayı seviyor.

  • 400’den fazla işlem çifti: Çok sayıda borsa hesabına sahip olmak ve birçok şifreyi hatırlamak için uğraşmanıza gerek yok. Ayrıca, spot ticaret sistemimiz Binance, Kucoin tarafından desteklenmektedir, bu nedenle likidite ve güvenlik konusunda endişelenmenize gerek yoktur.
  • Türevler: Kripto paranın yanı sıra BitYard’da diğer emtiaların ticaretini de yapabilirsiniz – Altın, Ham Petrol, Forex ve daha fazlası!
  • 7/24 çevrimiçi destek ekibi. Bir sorunla karşılaştığınız her yerde ve her zaman destek ekibimize kolayca ulaşabilirsiniz. Destek ekibimizi web sitesi canlı sohbet, e-posta yoluyla bulabilirsiniz: [email protected]ve resmi topluluklar. Çok hızlı bir şekilde yanıt alacaksınız. Fazla söze gerek yok, kendiniz deneyimleyin.

Ve kaliteli proje ekipleriyle işbirliğine büyük önem veriyoruz, bu nedenle madeni paralar Binance veya Kucoin’de listelenmişse madeni paraları bir hafta içinde listeleyebiliriz. Bize yaklaşan tüm proje ekiplerini bekliyoruz.

3. BitYard platformunda yatırımcılara sunulan başlıca avantajlardan bazıları nelerdir?

Yer: 400’den fazla kripto sunulmaktadır

türevler: ücretler %0.05’e kadar düşük ve kaldıraç 100x’e kadar

Kopya ticareti: Kripto endüstrisindeki Etoro gibi, her zaman profesyonel yatırımcıları BitYard’da alım satımları paylaşmaya davet edeceğiz ve kullanıcılar bunları kolayca takip edebilir. Profesyonel olmayan tüccarlar için, pozisyonları profesyonel olarak kontrol edememek ve duygularla ticaret yapamamak, tasfiyeye neden olan ana nedenlerden biridir. Profesyonel tüccarlarla ticaret yapmak, kullanıcıların aşırı piyasa koşullarında tasfiye edilmesini de önleyebilir.

Gizemli kutu: Bu kutuları açmak için farklı görevleri tamamlayın, maksimum ödül 500USDT

Para yatırmak kolay: Birinci sınıf rampa servis sağlayıcıları ile işbirliği yapın – Banxa, Transak, vb. Bu, kullanıcılarımızın dakikalar içinde kartlarla kripto satın almalarını sağlar.

4. Ters sürekli vadeli işlemler, kullanıcılara kripto pazarından kar elde etme fırsatını nasıl sağlar? BitYard bu konuda onlara ne sunuyor?

Son zamanlarda pek çok insan, düşüş eğiliminde olup olmadığımız konusunda endişeleniyor, ancak kullanıcılarımız ters sürekli vadeli işlemler kullanarak varlık değerini koruyabiliyor.

Örneğin bir kullanıcı 60.000 dolardan 1 BTC satın aldı ve hemen hesabındaki 1 BTC bakiyesinin tamamı ile 1x kaldıraçlı satış açık pozisyonu açtı. BTCUSD 30k’ya düşerse, hesabında 2 BTC olacak ve toplam varlıkların değeri 30.000 * 2 = 60.000 $ olarak tutulacak, böylece kullanıcı asla düşüş piyasasından korkmayacaktır.

Daha fazla bilgi için okuyabilirsiniz çekip gitmek.

5. Bize BitYard’daki günlük madencilik ve gizemli kutu özellikleri hakkında daha fazla bilgi verir misiniz? Kullanıcılar için nasıl faydalıdır?

Kullanıcılarımız günlük madencilikte rastgele kripto alabilir. Şu anda, platform jetonumuzu elde etmenin tek yolu da budur – BYD. Q2 2022’de yeni bir madencilik sistemini güncelleyeceğiz ve ayrıca NFT ile birleştireceğiz. Boğa / Ayı Piyasası sırasında kullanıcıların pasif gelir elde etmesine izin vermekle kalmaz, aynı zamanda daha fazla ticaret yaptıklarında daha fazla ödül alırlar.

Gizemli Kutu özelliğimiz özeldir, kullanıcılar bunu ticaret, para yatırma, eksiksiz KYC vb. yoluyla alabilirler. Ayrıca, Gizem kutusu herhangi bir üçüncü taraf ortak tarafından özelleştirilebilir (bununla ne yaptığımızı kontrol edin). Banxa), marka IP ve NFT ekibi ile işbirliği yapıyor. Potansiyel olduğuna ve kullanıcılarımızın buna bayılacağına inanıyorum.

6. Topluluğunuzun platformla daha iyi etkileşim kurmasını sağlamak için hangi adımları atıyorsunuz?

Son zamanlarda Discord topluluğumuzu oluşturmaya başladık, elbette üstünlüğümüz hala resmi Telegram gruplarında. Bu yıl Amerikalı ve Avrupalı ​​kullanıcıların önemli ölçüde büyümesiyle birlikte Twitter’ın ses payı hala artıyor.

Geçen yıl yaptığımız gibi daha fazla kripto proje ekibiyle işbirliği yapacağız. 2021 yılında LINK, REV, FUN, ADX, ENQ, FIO, ZIL ile çalıştık. Bu yıl daha çok Game-Fi, Metaverse proje ekiplerine odaklanılacak.

7. Size göre BitYard kripto piyasasının geleceğinde nasıl bir rol oynuyor?

Binance’i uzun vadede kovalamak istediğimiz hedef olarak görüyoruz. Kısa vadede dünyanın ilk 10 borsası arasına girmeye çalışıyoruz. Bitcoin’e aşığım ve ademi merkeziyetçilik fikri çok çekici, bu yüzden uzun vadede dünyayı daha adil bir yer haline getirmek için bu sektöre girmek gerekli ve gerekliydi.

8. BitYard’ın bu yıl için planladığı herhangi bir ortaklık veya iş birliği var mı? Yol haritanızda sizi neler bekliyor?

Bu yıl daha fazla kripto proje ekibiyle işbirliği yapacağız, ancak şimdi bunu bir sır olarak saklamak istiyorum. Ama söz veriyorum birçok sürpriz olacak.

İşte 2022 yol haritamız:

  • S1: Lansmanı Kaldıraçlı Token.
  • S2: Lansmanı USDT marjlı kalıcı vadeli işlemler, Grid Trading Bot ve Oynamak için kazanılan madencilik havuzu özelliği.
  • S3: BYD adlı BitYard platform belirteci başlatılıyor.
  • S4: BYD Launchpad, platformdaki takip etme özellikleriyle birlikte piyasaya sürülecek.

Pandemi sonrası küresel bir roadshow da yapılması planlanıyor.

BitYard hakkında daha fazla bilgi için lütfen resmi web sitesine bakın.

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu