Akademi

Kripto Yakında? eBay, Dijital Cüzdan Ekran Görüntüsünü Açıkladı

eBay’in 2021’in son çeyreğinde dünya çapında 147 milyon aktif alıcıyla 2,6 milyar dolarlık gelir elde ettiği göz önüne alındığında, dijital varlıkların eklenmesi kesinlikle yükseliş olacaktır.

eBay’in kripto para birimlerini bir ödeme yöntemi olarak kabul etmenin eşiğinde olduğuna dair spekülasyonlar artıyor ve bu konuşma bir Yatırımcı Günü sunumunun ardından bitmeyecek.

Hissedarlara yönelik bir sunum sırasında, açık artırma sitesi, kullanıcıları dijital bir cüzdana kaydolmaya davet eden bir açılış sayfasının yer aldığı bir slayt gösterdi.

Yöneticiler ayrıca bu dijital cüzdanın bu yılın ikinci çeyreğinde piyasaya sürüleceğini doğruladı – ancak muhtemelen başlangıçta fiat odaklı tekliflere odaklanacak.

CEO Jamie Iannone, sunum sırasında kripto para birimlerinin desteklenip desteklenmediğini açıkça onaylamadı, bu da hissedarların bekleyip görmeleri gerektiği anlamına geliyor. Bunun yerine, “yeni ödeme şekillerinin” yakında geleceğine söz verdi.

eBay’in 2021’in son çeyreğinde dünya çapında 147 milyon aktif alıcıyla 2,6 milyar dolarlık gelir elde ettiği göz önüne alındığında, dijital varlıkların eklenmesi kesinlikle bir yükseliş gelişimi olacaktır.

Gerçekten de, site halihazırda, web sitesi aracılığıyla takas edilemeyen belirteçlerin alınıp satılmasına izin veriyor.

Apple Podcast’ler, Spotify ve Google Podcast’lerde CoinMarketRecap podcast’ini dinleyin

Tüm bunlar, genç müşterileri eBay’i denemeye ikna etmede çok önemli olabilir – ve bir ürünün maliyetinin eşit taksitlere yayılmasına izin veren “şimdi satın al, sonra öde” sağlayıcılarını entegre etme planları zaten açıklandı.

eBay’in niyetleri hakkında gevezelik, geçen ay Iannone’nin TheStreet’e e-ticaret devinin kripto para birimlerini kucaklayıp kucaklamayacağını tarttığını söylemesiyle başladı.

Eskiden eBay’e ait olan PayPal, tartışmasız en büyük markalardan biri. Uber gibi diğerleri, gelecekte kriptoyu “kesinlikle” kabul edeceklerini söylediler, ancak çevresel kaygılar nedeniyle şu an doğru zaman değil.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu