Kripto Para

LABEL Foundation, Güney Kore’deki en iyi dijital varlık borsasına giriş yaptı

ETİKET Vakfı Yakın zamanda Güney Kore’nin ana borsalarından birinden yetki ve KRW (Güney Kore para birimi) ile bir liste pozisyonu aldı, ilerleme, Clesson’un (ana şirket) yerel pazarda güçlü bir varlığı olan iki önemli yatırım firmasından öz sermaye toplamasının hemen ardından geldi. . Bahsi geçen takas şu şekilde ortaya çıktı: madeni para.

Ayrıca, LABEL Foundation, piyasaya sürülmesiyle tekrar tekrar yüksek düzeyde çekiş ve ilerlemeye devam etti. AÇILIŞ içerik platformunun ikinci yinelemesi ve endüstrinin ağır toplarıyla ortaklıklar kurulması.

LABEL’in programı, devam eden düzenleyici gözetime rağmen devam edecek

Güney Kore borsalarında liste almak, zaman alıcı ve karmaşık sıkı sınırlamalar ve mali bekçi köpeklerinin üst düzey incelemesi nedeniyle. Bu tür güçlü düzenleyici kısıtlamaların ortasında, yerel pazar bir sürünme için yavaşlamış görünüyor. Temel düzenleyici standartları karşılayamadıkları için, ülke borsalarının büyük kısmı bir kesintiye maruz kaldı ve şimdi bile hala acı çekiyor.

LABEL yine de kendi programına göre çalışmaya devam edecek ve çalışmaya devam edecektir. yol haritası 2022 için, NFT varlık depolama için IPFS, cüzdan sisteminin alfa sürümü ve NFT oluşturma ve akıllı sözleşme özellikleri ile kuluçka sistemi için beta testi ve çok daha fazlası gibi belirli özellikleri içerecek.

Ek olarak, NFT altyapısının ve pazar yerinin lansmanı ile LABEL, korunan IP haklarının akışını başlatacak ve daha sonra “NFTleştirilecek” ve platformun ilgili kuluçka sistemi aracılığıyla müşterilere sağlanacaktır.

LABEL hakkında

LABEL, müşterilere çeşitli kullanımı kolay yatırım araçları ve adil gelir paylaşımının yanı sıra çok çeşitli güvenilir pazarlama teknikleri sunarak eğlencenin yanı sıra müziği de destekleyen blok zinciri odaklı bir NFT platformudur. LABEL, Ethereum Ağının kullanılmasıyla oluşturulan ve aşağıdakiler tarafından desteklenen eşsiz bir NFT altyapısı olmaya çalışmaktadır. LBL temel amacı, izinsiz fikri mülkiyet haklarının dahil edilmesiyle tarafsız bir kar paylaşım ekonomisi inşa etmek olan yönetişim ve hizmet belirteci.

Sonuç olarak, LABEL, çağdaş eğlence endüstrisini rahatsız eden sayısız engelden kurtulmak istiyor. Bunun temel nedeni, şu anda çok sayıda sanatçının sık sık aracılık ücretleri ile uğraşmak zorunda kalması ve genellikle toplam gelirin çok küçük bir kısmını (yaklaşık %15) almalarıdır.

LABEL, endüstri standartlarını bozarak ve bu tür ara prosedürlere ve üçüncü tarafların katılımına olan ihtiyacı ortadan kaldırarak ve sonuç olarak, sürecin kontrolünü sanatçılara ve içerik sağlayıcılara geri vererek, bu sorunu mümkün olan en büyük ölçüde düzeltmeyi istemektedir.

Ek bilgi ve düzenli güncellemeler için LABEL’in resmi web sitesini ziyaret edin.

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu