Kripto Para

UIGI’nin üst düzey üyelerinden Rabu Gary, kendi ‘üçte bir’ yatırım yöntemini paylaşıyor

Finansal piyasadaki sonsuz yatırım yöntemleri arasında kripto, yeni bir trend belirleyici olarak ortaya çıktı. Bazı yatırımcılar kripto alanını hala bir seçenek olarak görmese de, bu merkezi olmayan ağ son birkaç yılda birkaç milyoner yaptı. Yatırımcıların yalnızca nispeten küçük bir bölümü bu alana girmeye cesaret edebildi, ancak faydaları dikkate değer. Binlerce kişi, dijital para birimleriyle paralarını büyütmenin çeşitli olasılıklarını öğrendi. Bu arada, çoğunluk kripto para biriminin sahip olduğu sınırsız potansiyel hakkında hala karanlıkta. Birleşik Yatırımcılar Grubu Uluslararası (UIGI) bu açığı kapatıyor ve yatırımcıların kripto hakkında iyi bilgilendirilmiş kararlar almasına yardımcı oluyor.

UIGI, ortak bir amaç için birbirini destekleyen binlerce sıradan insanın sosyal bir organizasyonudur: kripto yatırımı yoluyla para kazanmak. UIGI’nin amacı, ihtiyatlı yatırım yoluyla herkesi finansal olarak özgür kılmaktır. Güvenilirlik ve özgün bilgiler, bu platformun artan başarısının ardındaki sütunlar olmuştur. Rabu Gary, UIGI’de üst düzey yönetici ve grup lideridir ve binlerce düzenli bireyin finansal hedeflerine ulaşmasına yardımcı olur.

51 binden fazla üyesiyle, UIGI’nin grup etkileşimlerini yönetmenin merkezi yolu, Facebook grubu. Bu çevrimiçi topluluk, kriptodaki her yeni yatırımcı için güvenilir bir bilgi kaynağı haline geliyor. UIGI üyeleri, istikrarlı bir pasif gelir elde etmek için kriptoyla ilgili fırsatlar hakkında bilgi paylaşabilir. İyi bilgilendirilmiş kararlar almak için kripto hakkında bilgi arayan herhangi bir yatırımcı için faydalı bir platformdur.

Grubun en iyi üyesi olan Rabu Gary, UIGI’nin yatırımcılar arasında güven oluşturmasını sağlar, böylece hareketlerinden emin olurlar. O, diğer 15 üyeden oluşan bir ekiple birlikte UIGI kurulunu oluşturuyor. Bu grup, her yatırım platformunu, kimlik bilgilerini kontrol ederek ve hatta üyelere önermeden önce derinlemesine toplantılar yaparak doğrular.

Yönetim kurulu, güven ve güvenilirlik mirasını sürdürmek için, UIGI Facebook Grubunda üyeler tarafından paylaşılan bilgileri de izler. Herhangi bir üyenin bu grupta tanıtım amaçlı veya sahte bilgi paylaştığı tespit edilirse, yönetim kurulu orijinalliğini korumak için bunları anında kaldıracaktır. UIGI.

Özgünlük, UIGI’nin temel direklerinden biridir. Rabu, nihai sürüş hedefinin temas ettiği herkesi finansal olarak özgür kılmak olduğunu vurguluyor. Bununla birlikte, onun finansal özgürlük tanımı pasif gelir elde etmenin ötesine geçiyor. İnsanların borçsuz bir hayat yaşamaya odaklanmasını, tasarruf etmeye başlamasını ve ardından geride kalan parayı yatırmasını istiyor. Bu, yatırımcıların göze alamayacakları parayı kaybetme riskini almamalarını sağlayacaktır. Süreci basitleştirmek için Rabu Gary denenmiş ve gerçek 1/3 kuralını yarattı. 1/3 kuralı, bir kişinin yatırımlardan elde ettiği karı üç eşit parçaya ayırması gerektiğini belirtir. Bu, üç farklı yönde yatırıma izin verecektir:

Yön 1: Borçları kapatmak için miktarın 1/3’ünü alın.

Yön 2: Pasif gelir akışlarına yeniden yatırım yapmak için 1/3’ü kullanın.

Yön 3: Bu son 1/3’ü iki eşit parçaya bölün. İlk bölümü vergi ödemek için kullanın ve ikinci bölümle eğlenin.

1/3 kuralı, finansal özgürlüğü elde etmek için serveti artırmanın bir yolunu yaratırken harcamaların tüm yönlerini kapsar. UIGI, bu tür kanıtlanmış stratejilerle kripto yatırımında %15 ila maksimum %70 getiri sağlar. Bu, bankalar da dahil olmak üzere diğer yatırım kanallarına kıyasla özellikle daha yüksek bir marjdır.

UIGI yatırım tutarı ne olursa olsun herkese yer var. Hayatın her kesiminden insanlar platforma katılabilir ve kripto ile daha karlı yatırımlar yapmaya başlamak için karşılıklı olarak büyüyen bu kulübe üye olabilir.

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu