Kripto Para

LBank Exchange, 11 Şubat 2022’de Lucky Block’u (LBLOCK) listeleyecek

Küresel bir dijital varlık alım satım platformu olan LBank Exchange, 11 Şubat 2022’de Lucky Block’u (LBLOCK) listeleyecek. LBank Exchange’in tüm kullanıcıları için, LBLOCK / USDT alım satım çifti resmi olarak 18:00’de (UTC + 8) alım satım için hazır olacak. ) 11 Şubat 2022 tarihinde.

Piyango binlerce yıllık bir geçmişe sahiptir ve spekülatif doğası ortaya çıktığından beri insanların dikkatini çekmeyi hiç bırakmamıştır. İnternetin doğuşuyla birlikte, çevrimiçi piyangolar mümkün hale geldi ve katılım için her zamankinden daha kolay ve erişilebilir hale geldi. Ancak yine de, güvenliği, hızı ve likidite eksikliği konusunda ele alınması gereken birçok konu var.

Piyangoyu daha adil, daha güvenli ve daha şeffaf hale getirmek için, Şanslı blok (LBLOCK), blockchain protokollerini kullanan oyuncularla küresel bir piyango sistemi oluşturmak için burada. Yerel tokeni LBLOCK, küresel erişimini daha da genişletmek ve vizyonuna ulaşmasına yardımcı olmak için 11 Şubat 2022’de saat 18:00’de (UTC + 8) LBank Exchange’de listelenecek.

Şanslı Blok Tanıtımı

Herkesin kazandığı bir kripto piyangosu olan Lucky Block, blockchain protokollerini kullanan oyuncularla dünya çapında bir piyango hayal ediyor. Oyunlarda şeffaflık ve adalet geliştirmeye, her oyuncunun daha iyi kazanma şansına sahip olduğu küresel bir piyango yaratmaya, token sahipleri için sağlam bir yatırım stratejisi sağlamanın yanı sıra iyi amaçlara ve topluluğa katkıda bulunmaya odaklanır.

Merkezi bir sunucudaki piyango platformları, bilgisayar korsanlığına karşı savunmasızdır ve fiziksel makineler kolayca düzenlenebilir. Güvenli, şeffaf ve adil bir piyango sistemi sağlamak için Lucky Block, sistemini temel özellikleri bu riskleri etkin bir şekilde azaltabilen blok zincir teknolojilerine dayalı olarak oluşturur.

Ayrıca blockchain, dağıtılmış defter teknolojileri aracılığıyla kazanma boyutundan bağımsız olarak tam izleme ve kaydın yanı sıra daha hızlı ödül ödemesine olanak tanır. Ayrıca hem oyuncuları hem de biletlerini onaylayarak bilgi kaybı, imha veya kurcalama olasılığını azaltır.

Bir piyangoyu geleneksel şekilde çalıştırmanın maliyetleri yüksektir, bu da ödül oluşturma ve ödeme gelirlerini etkileyebilir. Şanslı Blok, çekiliş sürelerini azaltacak ve günde birden fazla çekilişe izin vererek, oyunculara piyango başına maliyetleri düşürürken daha fazla kazanma şansı verecek. Ek olarak, düşük marjlı işlemler, oyuncuların daha iyi oranlar için risk iştahlarıyla uyumlu piyangolara katılmalarına izin verecektir.

İyi deneyimli bir ekip tarafından oluşturulan ve tamamen SOLIDProof tarafından denetlenen Lucky Block, küresel topluluktaki etkisini genişletmeye devam ediyor. Jamie Jewitt ile işbirliği içindedir ve kişisel finans, kripto para birimi ve teknoloji sektörlerinde 15’ten fazla lider karşılaştırma markasını çalıştıran, küresel ölçekte faaliyet gösteren pazar lideri bir dijital medya şirketi olan FINIXIO ile ortaklık kurmuştur.

LBLOCK Token Hakkında

LBLOCK, Lucky Block’un yerel jetonudur, onu kullanmak, anında ödemelerin keyfini çıkarmak, bilet alırken işlem ücreti ödememek, her ikramiye ödemesinin bir kısmını almak ve daha pek çok şekilde kullanıcılar için faydalı olabilir.

LBLOCK’un toplam arzı 100 milyar (yani 100.000.000.000), %10’u özel satışa, %22,5’i ön satış, %5’i pazarlama için, %20’si ortaklara, %2,5’i geliştirmeye tahsis edildi. Ekip, bir likidite havuzu için %10-15 sağlanmaktadır ve ayrıca LBLOCK’un değerinin giderek artmasını sağlayan bir yakma mekanizması da bulunmaktadır.

LBLOCK satışta toplam %12 vergi, %4’ü piyango havuzuna, %4’ü likidite havuzlarına, %3’ü NFT ve oyun telif fonu için sağlanıyor ve kalan %1’i yakılıyor. Jackpot dağıtımına gelince, her ikramiyenin %10’u hayır işleri için kullanılacak, %10’u Lucky Block pazarlaması için sağlanacak, %10’u token sahiplerine yeniden dağıtılacak ve kalan %70’i kazanana dağıtılacaktır.

LBLOCK tokeni, 11 Şubat 2022 tarihinde saat 18:00’de (UTC + 8) LBank Exchange’de listelenecek, Lucky Block yatırımıyla ilgilenen yatırımcılar o zamana kadar LBank Exchange’de LBLOCK’u kolayca alıp satabilecekler. LBLOCK’un LBank Exchange’de listelenmesi, şüphesiz işini daha da genişletmesine ve piyasada daha fazla dikkat çekmesine yardımcı olacaktır.

LBLOCK Token hakkında daha fazla bilgi edinin

Resmi internet sitesi: https://luckyblock.com

Telgraf: https://t.me/LuckyBlockChainTG

Twitter: https://twitter.com/luckyblockcoin

Facebook: https://www.facebook.com/LuckyBlockLB

Instagram: https://www.instagram.com/luckyblockcoin/

LBank Borsası Hakkında

2015 yılında kurulan LBank Exchange, çeşitli kripto varlıkları için yenilikçi bir küresel ticaret platformudur. LBank Exchange, kullanıcılarına güvenli kripto ticareti, özel finansal türevler ve profesyonel varlık yönetimi hizmetleri sunar. Şu anda dünya çapında 210’dan fazla bölgeden 6,4 milyondan fazla kullanıcısı ile en popüler ve güvenilir kripto ticaret platformlarından biri haline geldi.

Şimdi Ticarete Başlayın: lbank.info

Topluluk ve Sosyal Medya

Telgraf | heyecan | Facebook | Linkedin

İletişim detayları

LBK Blockchain Co. Sınırlı

LBank Borsası

[email protected]

Halkla İlişkiler İletişimi

ZEXPRWIRE
[email protected]

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu