Kripto Para

Seçenekler Galaksisi: Metaverse’de E-spor, beden eğitimi, perakende alışveriş ve daha fazlası

Metaverse’in geleceğini belirleme yarışında, oyun alanı zaten ağzına kadar dolu. Yerleşik geliştiriciler, kısa vadeli vizyonlardan para kazanmak için acele ederken, hevesli rekabetleri kendilerine isim yapmak için topuklarına çarpıyor. Teklifleri tanıdık onay işaretlerine çarptı: Kendinizi çevrimiçi olarak yansıtabileceğiniz bir yer, Pong’un 21. yüzyıldaki eşdeğerleri gibi hissettiren oyunlar ve muhtemelen birkaç dijital oligarkın lehine olacak demokratikleştirilmiş karar verme vaadine doğru ilerleyen yol haritaları. Ne kayıp? Çok uzak olmayan bir geleceğin insanlarının Web 3.0 aracılığıyla sevdikleri içerikle nasıl etkileşime gireceklerine dair yaratıcı bir anlayış.

Galaxy Arena, kendisini yalnızca diğer tüm meta veri kaynaklarına açılan bir portal olarak konumlandırmakla kalmıyor, medyanın ve ürünlerin çevrimiçi olarak nasıl tüketildiği konusunda tekerleği yeniden icat ediyor. Ekipleri, yayıncılık ve blok zincir teknolojilerindeki ilerleme patlamasıyla ortaya çıkan sonsuz olasılıktan yararlanıyor. Büyük atletizm ve eğlence kuruluşlarıyla özel ortaklıklar sayesinde Galaxy Arena, insanların canlı etkinliklere uyum sağlama biçimlerinin yanı sıra en sevdikleri markalarla ilişkili ürünleri nasıl satın aldıklarını da alt üst etme yolunda ilerliyor.

Geleceğe bakmak

Televizyonun radyoyu spor yayıncılığı için eski haline getirmesi gibi, Galaxy Arena da izleyicilerin bir zamanlar MMA, boks ve diğer canlı PPV etkinliklerinden zevk aldıkları eski tarzlara dönmelerini imkansız hale getirecek.

“Çok boyutlu dövüş olayları”

Takım stratejik olarak kullanacak

Arena’nın içinde akla gelebilecek her açıdan izleyiciler tarafından görülebilen gerçek zamanlı dövüşlerin üç boyutlu bir yayınına izin verecek çığır açan meta döküm teknolojisi. Ekip, 4K televizyonlardan bu yana spor yayıncılığına yönelik en yenilikçi gelişmeyi hayal etmekle kalmadı, aynı zamanda her şeyin televizyonda yayınlanabileceği, küresel olarak erişilebilir bir dijital kongre merkezinin temelini attı.

Uluslararası Sular 2.0

Galaxy Arena’nın dünya çapında tescilli kripto para birimi “Essence” üzerine kurulu merkezi olmayan ekonomisi, kullanıcıların fiziksel dünyadaki konumları veya yerel yönetim organlarının kısıtlamaları ne olursa olsun, canlı etkinlikler için bilet satın almalarına ve hatta sonuçlara bahis oynamalarına olanak tanır.

Cazip döviz kurları, bir milyar Essence’den oluşan kilitli bir tedarik havuzu, aralarında rastgele hava damlaları paydaşlar ve sürekli gelişen oyun ödül mekanizmaları, hiç kimsenin öne çıkma yollarını satın almamasını sağlayarak oyuncuları ayak parmaklarında tutacaktır.

Galaxy Arena’nın, Dünya’nın ayının karanlık tarafındaki gölgeli kraterde yer alan genişleyen dijital kampüsü, servetlerin nasıl kazanılıp kaybedildiğini daha da sarsmak için tamamen işlevsel bir espor oyun alanına sahiptir.

“Gayrimenkul kralı olmak”

Etkileyici keşfedilebilir alan dizisi, kullanıcıların yalnızca oyun yoluyla organik olarak Essence kazanmalarına izin vermekle kalmaz, aynı zamanda oyuncuların arsa satın alabilecekleri ve alanlarını ev sahibi olarak kiralayabilecekleri geniş bir kare çekime sahiptir. Ekonominin bir parçası olmak istiyorlarsa, oyun içi ve fiziksel ürünlerden reklam ve eğitime kadar her şeyi pazarlamak için dijital gerçek mekanda vitrinler kurabilirler. Gerçek dünyada alınıp satılabiliyorsa Galaxy Arena’da perakende olarak satılabilir.

Dijital Dünyada Fizikselleşmek

Sponsorlu yayın dövüşleri Arena dünyasının önemli bir çekilişi olsa da, oyuncuya karşı oyuncu turnuvaları, skor tablolarının canlı etkinlikler arasında organik olarak dalgalanmasını sağlayacak. Roma tarzı gladyatör etkinliklerinde, gerçek oyuncular efsaneye yükselirken rütbe için güç kazanmak ve Öz kazanmak için birbirleriyle savaşacaklar. Kendini adamış heyecan arayanlar için,

ölüm, topluluktaki en yüksek rütbeli kişinin, kazananın kaybedenin avatarı ve onunla ilişkili tüm ganimetler ile uzaklaştığı, kazananın her şeyi aldığı maçlara girmesine izin verecektir.

Galaxy Arena’nın metaverse’lerin kullanıcılarına geri vermesi gerektiğine dair temel inancına sadık kalarak,

ekipleri, diğer geliştiriciler tarafından isteyerek göz ardı edilen yerleşik yaşam tarzıyla mücadelede cesur bir adım atıyor. Galaxy Arena’nın spor merkezli zihniyeti benzersiz özelliklere sahip olacak

Spor salonları, fiziksel eğitmenler ve dövüş eğitimini teşvik eden ve kullanıcıları harekete geçirirken oyuncunun avatarının becerilerini artıran fitness modelleri ile ortaklıklar.

Kazanmak için Eğit

Ünlü ilk sunumlardan biri ile bir ortaklık olacak Arloopa‘s Arena oyuncularının, Essence kazanmak için fitness tabanlı Paskalya yumurtası avlarını ve yağma çantası zorluklarını tamamlayabilecekleri VR / AR uygulaması. Kısacası, ücretsiz grup veya ücretli özel eğitim oturumları aracılığıyla, oyun içi avatarlar daha güçlü hale gelecek ve oyuncular sağlık hedeflerine doğru hızla ilerlerken Essence kazanacaklar.

Erken Kullanıcı Teşvikleri

Lansman öncesi benimseyenlere bir teşekkür olarak, Galaxy Arena ekibi fırlatma rampasına girmek için çok sayıda teşvik sunuyor. Buna şunlar dahildir ancak bunlarla sınırlı değildir: Essence jetonlarıyla ilgili anlaşmalar, DAO topluluğa tamamen bırakıldığında münhasır oy hakları ve

sonsuza kadar tüm oyun içi bilet satışlarında ve e-ticaret satın alımlarında garantili temettü.

“Galaxy Arena Metaverse’de yerinizi alın”

Galaxy Arena ön geliştirme aşamasında ve ekip 2022’nin üçüncü çeyreğinde hedeflenen patlama tarihine yaklaştıkça heyecan verici duyurular gelecek. Spor, eğlence, e-ticaret ve oyun sektörlerinde ses getirmesi garanti edilen bu yeni metaverse’de aşırı uykuya dalmayın.

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu