Kripto Para

LBank ve FomoDEX ortağı, erken aşamadaki projeler için LBank platformunda listelemeyi kolaylaştırıyor

FomoDEX, daha fazla kullanıcının merkezi borsa platformuna erişmesine izin vermek ve yeni projelere ölçeklendirmek, topluluklarını oluşturmak ve “premium” en büyük değişim platformlarına erişmek için optimum görünürlük sunmak için önde gelen küresel kripto para borsası LBank ile stratejik bir ortaklık duyurdu.

Wyoming State Incorporation’a sahip ilk çok zincirli merkezi olmayan değişim platformu olan FomoDEX, onu Wyoming ve Amerika Birleşik Devletleri yasalarına göre tescil edilen ilk DEX yapıyor.

LBank ve FomoDEX arasındaki ortaklık, LBank’ta listelenmek isteyen projelerin FomoDex’te merkezi borsa listesi listesine bir geçit bulabileceği anlamına geliyor. Ortaklığın amacı, LBank’ta listelenmek isteyen en yeni projeler için topluluk oluşturma ivmesini hızlandırmaktır. Başarılı listeleme ve işlem hacminin ardından, FomoDEX, projelerin üst düzey borsalarda listelenmesi için bir yol görevi görecek.

“LBank adına, topluluğumuzu genişletmek ve blok zinciri endüstrisindeki yeni projeleri desteklemek için ilk çok zincirli merkezi olmayan değişim platformu olarak FomoDex ile ortaklık yapmaktan heyecan duyuyoruz.” Allen Wei, LBank’ın Kurucu Ortağı

“Yeni endüstri aktörlerine, büyümelerini ve Lbank’a erişimlerini hızlandırmalarını sağlamak için önde gelen borsalardan tüm araçları ve deneyimi sağlayacak bu yenilikçi projenin bir parçası olmaktan heyecan duyuyoruz.” FomoDex Başkanı Jojo Jiang, “Artık FomoDex’in büyümesini ve ağımızdaki görünürlüğünü daha da hızlandırmak için daha merkezileştirilmiş değişim platformlarıyla ortaklıklar kurmak için çalışmayı dört gözle bekliyoruz” dedi.

FomoDex Hakkında

FomoDEX, blok zincirindeki geleneksel ödeme yığınını yeniden oluşturan merkezi olmayan bir finansal ödeme ağıdır. Programlanabilir ödemeleri ve açık finansal altyapı geliştirmeyi kolaylaştırmak için rezerv para birimi FomoDEX tarafından algoritmik olarak stabilize edilmiş fiat sabitlenmiş sabit paralardan oluşan bir sepet kullanır.

heyecan

LBank Hakkında

2015 yılında kurulan LBank, çeşitli kripto varlıkları için yenilikçi bir küresel ticaret platformudur. LBank Exchange, kullanıcılarına güvenli kripto ticareti, özel finansal türevler ve profesyonel varlık yönetimi hizmetleri sunar. Dünya çapında 210’dan fazla bölgeden 6,4 milyondan fazla kullanıcısı ile en popüler ve güvenilir kripto ticaret platformlarından biri haline geldi.

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu