Kripto Para

Litecoin, TRON, SAND Fiyat Analizi: 22 Şubat

Daha geniş piyasa 24 saatlik bir düşüşe tanık olurken, Litecoin 105 dolar seviyesini kaybetti ve 4 saatlik RSI’da aşırı satım okumalarını gösterdi. Ayrıca, SAND’ın düşüşü, bazı toparlanma sinyalleri göstermeden önce 2,8 dolar seviyesinde bir taban buldu. Ayrıca, Tron, RSI ile bir yükseliş ayrışması görürken, %38.2 Fibonacci direnci sağlam kaldı.

Litecoin (LTC)

Kaynak: TradingView, LTC / USDT

LTC’nin 13 ayın en düşük seviyesinden önceki %47.9 rallisi, %23.6 Fibonacci direncinin yakınında durdu. Sonuç olarak, tersine döndü ve bugüne kadarki değerinin %28’inden fazlasını kaybetti.

Alt, 4 saatlik grafiğinde bir aşağı kanala (beyaz) tanık oldu. Sonuç olarak, ayılar hayati önem taşıyan 105 dolarlık işareti destekten dirence çevirdi. Bu aşamada, 20 EMA (kırmızı), LTC kanalı bozarken güçlü bir direnç olarak kaldı. Herhangi bir yükseliş dönüşü, 105 $ işaretinin yakınında bir test noktası bulur.

Basın zamanında, LTC 102,7 dolardan işlem görüyordu. bu RSI hala aşırı satım bölgesinin yakınında geziniyor. Bu seviyenin üzerinde sürekli bir kapanış, 39 puanlık bir yeniden test için onu destekleyecektir. bu AO son gün içinde birden fazla düşüş eğilimi gösteren mum çubuğunun ardından düşüş eğilimini yeniden teyit etti.

Tron (TRX)

Kaynak: TradingView, TRX / USDT

TRX, (20 Ocak)’a göre %30’luk önemli bir düşüşe tanık oldu ve 24 Ocak’ta altı ayın en düşük seviyesine ulaştı. O zamandan beri alt, 4 saatlik grafiğinde yükselen bir kanalda (sarı) toparlandı.

10 Şubat’ta %61.8 Fibonacci direncini yeniden test etmek için yaklaşık %40’lık bir kazanç kaydetti. Bu seviyeyi test ettiğinden beri, kalıptan çıkarken bir geri çekilme gördü. O zamandan beri, alt bir aşağı kanal (beyaz) görürken, ayılar 0,06 dolar işaretini kırdı. 0.06 dolar seviyesinin üzerindeki herhangi bir kapanış, aşağı kanalın üst trend çizgisinin yeniden test edilmesini sağlayabilir.

Basın zamanında, TRX 0.06035 dolardan işlem görüyordu. bu RSI fiyat hareketi hızla düşerken, son beş gün içinde yatay hareket etti. Böylece gizli bir yükseliş sapması oluşuyor. 39-direncin üzerinde bir kapanış, güçlü bir toparlanma aşaması için çok önemli olacaktır.

Sandbox (KUM)

Kaynak: TradingView, SAND / USDT

Alt, 22 Ocak’taki iki ayın en düşük seviyesinden 4.8 $ seviyesine kadar %90’ın üzerinde bir yatırım getirisi gördü. Yukarı kanal arızasından sonraki ralli, ayılar devreye girdiği için bu işareti geçemedi.

O zamandan beri SAND, 13 Şubat’ta ihlal edene kadar üç haftalık trend çizgisi desteğini (sarı) test etti. 3.5 dolar seviyesini destekten anlık dirence çevirdi. Boğalar için en yakın test noktası, 20 EMA (kırmızı).

Basın zamanında, SAND 3.0433 dolardan işlem görüyordu. bu RSI 25 işaretine doğru sert bir şekilde düştü. Son canlanma, trend çizgisi direncini kırdı ve 38 işaretine meydan okumaya başladı. Aradaki boşluk ile DMI çizgiler azalırken, yakın vadedeki yükseliş canlanma umutları hala canlıydı.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu