Kripto Para

Luntivo Finance, DEX sürümünü beklerken Metaverse belirteci için ön satış başlattı

Luntivo finans, Terra blok zinciri üzerine kurulmuş merkezi olmayan bir borsa ve aynı zamanda bir ticaret ve yönetişim belirtecidir. Luntivo Finance, 8 Şubat 2022’de başlayıp 28 Mart 2022’de sona erecek olan Ön Satış / İlk madeni para teklifini (ICO) duyurdu.

Luntivo Finance DEX, terra blok zincirinde türünün ilk örneğidir, terra blok zincirindeki işlemlerde devrim yaratmaya ve Luntivo Finance DEX’te bir değişim platformu olarak kullanılacağı ve aynı zamanda tahakkuk etmek için kullanılacağı meta veri tabanında paranın geleceğini ilerletmeye ayarlanmıştır. Luntivo Finance DEX’te bahis havuzlarında ödüller ve kazançlar elde edin. Luntivo Finance DEX, sayısız güvenlik ve gizlilik özelliğiyle donatılmış, yeni bir çağ Otomatikleştirilmiş piyasa işaretçisidir (AMM Tabanlı DEX).

Otomatik piyasa işaretçisi (AMM Tabanlı DEX), token stake ve token değişimini teşvik eder ve özellikle likit olmayan varlıklar için hem Likidite Havuzuna (LP’ler) hem de değişim kullanıcılarına erişilebilir Likidite sağlanması ve değişimi ile fayda sağlar.

Luntivo finans, meta veri deposuyla birlikte çalışabilen yenilikçi özellikler sunar.

Meta veri deposu, fiziksel ve sanal dünya arasında yeni bir sanal dünya arayüz katmanının çok boyutlu bir yaratımıdır.

Metaverse, meraklılara ve katılımcılara para ve diğer değiştirilebilir ve değiştirilemez varlıklar kazanmaları için yeni bir yol sunar. Luntivo Finance DEX’in devreye girdiği yer burasıdır.

Luntivo Finance DEX, katılımcıların piyasalar arasında varlık, takas edilebilir ve takas edilemez token ticareti yapmaları için bir yol sağlar. Luntivo Finance Beta yalnızca Terra blok zincirinde çalışır, ancak onu zincirler arası yapmak için devam eden planlar vardır.

Yeni nesil bir DEX olarak Luntivo finansmanı, Kullanıcılar için Güvenli Varlık Fonları (SAFU) açısından diğerlerinden farklıdır. Bu özellik, kullanıcıların fonlarının korunmasını sağlar ve yalnızca DEX’te seçilen jetonlar için geçerlidir. Luntivo Finance, yeterli Likidite ve güçlü bir savunma olmasını sağlamak için bu fonu elinde tutuyor.

halı çekme ve siber saldırılar gibi hileli planlara karşı.

Yerel LTVN jetonumuzun çeşitli halka açık DEX’lerde mevcut olacağını belirtmekten heyecan duyuyoruz. Ek olarak, Early Luntivo katılımcıları, tenha kredi belirteçlerine ve çok esnek ticaret oranlarına aracısız erişime sahip olacaklar.

Genişletilebilirliği sağlamak için, Luntivo Finance’in üzerinde çalıştığı Terra blok zinciri, kullanıcıların herhangi bir itibari para biriminin fiyatını tutarlı bir şekilde takip eden algoritmik stabil madeni paralar için açık kaynaklı bir kamu blok zinciri program protokolü olarak inşa edilmiştir, bu da kullanıcıların terra istikrarlı madeni para ile ticaret yapmasına veya takas etmesine olanak tanır. terra için istikrarlı talep ve Luna’nın fiyatının artması.

Luntivo Finance Ön Satış / ICO, katılımcılar ve kullanıcılar için Luntivo Finance beta programına erişme ve LTVN jetonları kazanma fırsatıdır. LTVN, ticaret seçeneklerini geliştirmek ve yetkin tüccarlar tarafından kullanılmak üzere çeşitli DEX’te resmi olarak kaydedilecektir.

Luntivo Finance’in yakın zamanda CoinMarketCap tarafından eklendiğini ve A Serisi listeleme sürecinden geçtiğini ve bunun ardından Luntivo Finance DEX’in yanı sıra diğer DEX’te işlem görmeye açık olacağını da belirtmekte fayda var.

Ön Satış / İlk Madeni Para Arzı (ICO) için 20 milyon LTVN tasarlanmıştır ve Ön Satışın bu büyük fırsattan yararlanmak isteyen kişilere sunulmasını sağlamak için minimum 3 Luna satın alma ile sınırlandırılmıştır ve ayrıca büyük katılımcılar tarafından piyasanın gereksiz yere viraj alınmasını önlemek için maksimum 600 Luna ile sınırlandırılmıştır.

Luntivo Finans ekibi, sınırlı bir süre için halka yönelik bu yenilikçi ön satışa katılmak, şimdi katılmak ve geleceği inşa etmeye yardımcı olmak için bu fırsatı başlatmaktan heyecan duyuyor.

TOKENOMİK

Luntivo Finance tokenomikleri, katılımcılara ekosistemi büyütme ve Luntivo Finance DEX’in ticaretini ve kabulünü simüle etme fırsatları sağlamak için düzenlenmiştir.

Feragatname: Bu tokenomik, 55 $ LUNA fiyatı üzerinden hesaplanmıştır. Fiyatlar satın alma sırasında değişebilir.

Luntivo Finance DEX’in yerel ticaret ve değişim belirteci LTVN’dir.

İşte dağılımın dağılımı:

Toplam LTVN Sayısı = 100 Milyon

ICO için dağıtılacak token: 20M (%20)

Airdrop / İlk Tanıtım için dağıtılacak token: 5M

Minimum satın alma: 3 LUNA

Maksimum satın alma: 600 LUNA

1 UST = 40 LTVN

1 LUNA = 2200 (LTVN)

1 $ = 40 (LTVN)

1 LTVN = 0.00045 LUNA (LUNA’da / 55 $’da)

Luntivo Finans hakkında daha fazla bilgi edinin

Web sitesi: https://Luntivo.finance

E-posta: [email protected]

Luntivo Finance Telegram grubuna katılın: https://t.me/luntivo_financeJoinLuntivo

Finans Telegram Kanalı: https://t.me/luntivoFinance

Nasıl katılabilirsiniz: https://www.youtube.com/channel/UCkA9kRpyJghNOqNPWFiQoVA

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu