Kripto Para

MATIC, Decentraland, GALA Fiyat Analizi: 22 Şubat

Genel duygu son 24 saatte kötüleşirken, MATIC, Decentraland ve GALA, 4 saatlik RSI’larında aşırı satım okumaları açıkladı. MANA’nın arz bölgesiyle yüzleşmeden önce hala 2,6 dolar işaretine meydan okuması gerekiyordu, MATIC ise 1,5 dolar bölgesini devirmek için itici güç toplamak için mücadele etti.

Çokgen (MATIC)

Kaynak: TradingView, MATIC / USDT

27 Aralık’ta 2.92 $’dan ATH’ye ulaştıktan sonra MATIC, %54.24’lük bir düşüş kaydetti ve 24 Ocak’ta üç ayın en düşük seviyesini gördü. Ancak MATIC boğaları, 10 Şubat’a kadar %61.9’luk bir yatırım getirisi gördüğü için hızla devreye girdi.

Bununla birlikte, o zamandan beri, boğalar 1.8 dolar seviyesini koruyamazken ayılar devraldı ve ardından 1.5 dolar bölgesinde hayati kontrol Noktası (POC, kırmızı) geldi. Bu bölge aynı zamanda %61.8 Fibonacci desteğine denk geldi. 1,3 dolarlık destek sağlam durduğundan, herhangi bir yükseliş dönüşü, POC’sinin yakınında bir test noktası bulacaktır.

Basın zamanında, MATIC 1,39 dolardan işlem görüyordu. bu RSI aşırı satım bölgesine doğru sert bir düşüş yaşadı. Buradan herhangi bir kurtarma, test için 37’de bir tavan bulacaktır. Ayrıca, CMF bazı canlanma işaretleri sergilerken satıcıları tercih etti.

Merkezi olmayan (MANA)

Kaynak: TradingView, MANA / USDT

22 Ocak’ta 11 haftanın en düşük seviyesine dokunduğundan beri alt, 9 Şubat’a kadar şaşırtıcı bir şekilde %107.4’lük bir yatırım getirisi gördü. Ardından MANA, önemli fiyat noktalarından geçen bir üst kanal (sarı) arızaya tanık oldu.

Alt, son 12 gün içinde 4 saatlik grafiğinde iki aşağı kanal gördü. Son zamanlardaki aşağı kanal kırılması, 50 EMA’dan (camgöbeği) tersine döndü ve düşüş kenarını doğruladı. Ayrıca, düşüş eğilimi gösteren şamdan, 2,7- 2,9 dolar aralığında güçlü bir arz bölgesi yarattı. MANA geçtiğimiz gün %15’ten fazla kaybetti, boğalar ise 2.4 dolarlık desteği sağladı. Herhangi bir geri dönüş, 2.4 $ işaretinde direnç bulur ve ardından arz bölgesi gelir.

Basın zamanında, MANA 2.47 dolardan işlem görüyordu. onun RSI aşırı satım bölgesine yaklaştı. Sonuç olarak, bir canlanma aşamasına girdi ve 41’lik dirence baktı. Ayrıca, MACD son gündeki büyük satış nedeniyle güçlü bir düşüş eğilimi öngördü.

GALA

Kaynak: TradingView, GALA / USDT

GALA, 0,421 dolar direncini koruyamamasının ardından yükseliş gücünü kaybetti. Bu puanı kaybettiğinden beri değerinin yarısından fazlasını kaybetti ve 22 Ocak’ta iki ayın en düşük seviyesini gördü. Geçen aydan bu yana 0,37 dolar ile 0,15 dolar arasında bir salınım aralığı buldu.

Son satış aşaması, GALA’yı ortalamanın (kırmızı) altına itti. Bollinger bantları. Ayılar baskı uygulamaya devam ederken, BB’nin alt bandını test etmeye devam etti. Buradan herhangi bir geri dönüş, 2,6 dolar bölgesinin yakınında direnç bulmaya devam edecek.

Basın zamanında, GALA 0,224 dolardan işlem gördü. bu RSI aşırı satım seviyesinde önemli bir düşüşe tanık oldu. Bu seviyenin üzerinde bir kapanış, 36-direncini devirme olasılıklarını açar.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu