Kripto Para

MBC Group’un popüler karakterleri artık Fananees NFT Genesis Collection’da mevcut

MBC GRUBU bugün The Fananees (NFT) Genesis Collectibles’ın piyasaya sürüldüğünü duyurdu – böylece dijital Fikri Mülkiyet (IP) alanındaki en popüler karakterlerini Orta Doğu Kuzey Afrika (MENA) bölgesindeki geniş NFT meraklıları, uzmanları ve koleksiyoncuları topluluğuna sunuyor.

Bu dijital koleksiyon ürünleri, MBC GROUP’un ünlü 7 (yedi) çizgi film karakterini 200’den fazla farklı özelliğe ve değişen nadirlik seviyelerine sahiptir. Bu ileriye dönük proje, NFT topluluğuna, pazar büyümesine ve faydaya hizmet eder; markalara, teknolojiye ve tüketicilere yakınsayan çözümler ve büyük yatırım fırsatları sunarken.

Toplamda 9999 benzersiz NFT, 2 Nisan 2022 Ramazan ayının ilk gününde açıklanacak. Gelecekteki dijital koleksiyon koleksiyonları, önümüzdeki yıllarda aynı Ramazan ayı civarında satışa sunulacak.

Fananees NFT’leri, MENA’nın bölgenin zengin kültürel mirasını kutlayan, çekici, birinci sınıf içerik ve blok zinciri teknolojisindeki en son yeniliklerle desteklenen ilk benzersiz NFT koleksiyonudur. Çizimleri, diğerlerinin yanı sıra Paramount ve Nickelodeon ile çalışan sektördeki en popüler çizgi filmlerden bazılarının arkasında, tanınmış bir tasarım ajansı tarafından geliştirildi.

Fananees NFT’leri mevcut oyunlara entegre edilecek ve kullanıcıların NFT’lerini oyun hesabına bağlamasına ve oyun avatarını NFT görüntüsüne değiştirmesine olanak tanıyacak. Fananees NFT sahipleri, NFT satışlarından (birincil ve ikincil) elde edilen tüm gelirlerin %1’ini alacak şekilde ayarlanmıştır; ayrıca etkinliklere erişim ve erken görüntülemeden akış hizmetlerine ve diğerlerine kadar farklı çevrimdışı ve çevrimiçi ödüller alacaklar.

MENA bölgesinin ilk karşılıksız token (NFT) premium içeriği – teknolojik yıkıcı medya projesi, 300.000.000’den fazla benzersiz izleyici, premium içerik üreticisi ve dijital medya ile dünyanın en iyi 10 medya şirketi olan MBC GROUP arasındaki ortaklığın bir sonucu olarak ortaya çıkıyor. medya (IP) sahibi; lider bir teknoloji ve pazara açılma danışmanlık firması olan Zürih merkezli ANCORE Strategy; ve müşteri-ortakların büyüme hedeflerine ulaşmayı hedeflerken satış stratejileri geliştirmelerine ve uygulamalarına yardımcı olan ticari ve iş geliştirme şirketi AFTERMEDIA.

The Fananees (NFT) Genesis Collectibles hakkında yorum yapan MBC GROUP Gelişmekte Olan Medya Grup Direktörü Fadel Zahreddine şunları söyledi:

“Fananees, Arap dünyasının en başarılı ve tanınmış karakterlerinden biri ve bu sürekli yenilik çağında, NFT, Blockchain ve Metaverse’de ortaya çıkan fırsatların ön saflarında olmak istiyoruz.” Zahreddine ayrıca şunları ekledi:

“Bu amaçla, inovasyonu yönlendirmeye kararlıyız ve sevgili Fananees karakterlerimiz ilk adım olarak NFT’ler olarak piyasaya sürülecek. NFT çağına atılan bu ilk adımın, MBC’nin dijital IP’ler alanındaki varlığını genişletmesinin yolunu açacağı konusunda iyimserim.”

AFTERMEDIA’nın Kurucusu ve CEO’su Hani Ghorayeb ise şunları söyledi:

“NFT’ler aracılığıyla katılım düzeylerini yükseltmek amacıyla markaların ve teknolojinin tüketicilerle bağlantı kurmasının tam zamanı. Bu yakınsak çözüm, müşterilere büyük fırsatlarla birlikte kesintili ticari çözümler sunarken, NFT topluluğunun pazar büyümesi ve faydasının amacına hizmet ediyor ”

ANCORE Strategy Kurucusu ve Yönetici Ortağı Pavel Jakovlev şunları söyledi;

“Bölgenin ilk hareket ettirici koleksiyonunda NFT teknolojisinin sınırlarını zorlamak heyecan verici. Oyundaki Fananees yardımcı programını ve çok beklenen metaverse’i keşfettikçe bu daha da ilginç hale geliyor. ”

MBC GROUP’un Mayıs 2020’de toplam 4,56 milyar dijital ve sosyal video görüntüleme elde ettiğini belirtmekte fayda var. Grubun üç programı, TV izleme sezonunun en yoğun olduğu Ramazan ayında MENA’da en çok izlenen dört program arasında yer aldı. MBC GROUP, ANCORE Strategy ve AFTERMEDIA’ya en önemli Fikri Mülkiyetlerinden (IP’ler) birini emanet etmiştir.

MBC GRUBU Hakkında

Otuz yıldır ikonik markalar yaratmak ve çığır açan, ödüllü içerik üretmekle MBC GROUP, MENA bölgesinin lider medya kuruluşudur.

AFTERMEDYA hakkında

AFTERMEDIA, Medya’ya alıcıları çekmek ve geliri artırmak için en verimli satış stratejilerini sağlamayı amaçlamaktadır.

ANCORE Stratejisi Hakkında

ANCORE Stratejisi yıldırım hızında anahtar teslim çözümler oluşturmaya odaklanan lider bir teknoloji ve pazara açılma danışmanlığıdır.

Medya İletişim Bilgileri

İsim: Pavel Jakovlev

E-posta: [email protected]

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu