Kripto Para

Mercor, öncü merkezi olmayan kopya ticaret platformunu başlattı

Merkezi olmayan otomatik ticaret platformu olan Mercor Finance, amatör yatırımcıları normalde yalnızca ölçeği olan kurumlar tarafından erişilebilen merkezi olmayan araçlarla donatmaya odaklanarak algoritmik ticarete yeni bir yaklaşıma öncülük ediyor. Mevcut olan platform kullanıcıların, kullanıcı dostu bir platform panosu aracılığıyla performansını izleyerek, önceden tanımlanmış otomatik stratejiler kullanarak fonlarına yatırım yapmalarına olanak tanır.

Otomasyon, yatırım dünyasına çeşitli faydalar sağlar. Algoritmalar 7/24 çalışır ve insanların olabileceğinden daha hızlı ve daha güvenilirdir, bu da yatırımcıların daha yüksek düzeyde pasif gelir elde ederken grafikleri izlemek için daha az zaman harcamasına olanak tanır. Ayrıca, otomatikleştirilmiş stratejiler, yatırımdaki kilit hata faktörünü, yani duyguyu ortadan kaldırır. Bu, özellikle “kaybetme korkusu” ve “korku, belirsizlik ve şüphe” gibi duygusal ifadelerin sağlam karar vermeyi bozduğu kripto varlık yatırımında vurgulanmaktadır.

Katılımcı geliştiriciler, Mercor’un python paketini ve diğer çeşitli geliştirici araçlarını kullanarak bağımsız olarak veya kullanıcıların isteği üzerine kolayca stratejiler oluşturabilir. Benzer araçlar daha önce yalnızca teknolojik yeniliklere yatırım yapacak sermayeye sahip kurumsal yatırımcılar tarafından erişilebilirdi.

Lansman hakkında konuşan Mercor’s CEO dedim:

“Geçen yıl, en iyi merkezi olmayan finans algoritmik kopya ticaret platformunu oluşturmak için yorulmadan çalıştık. Yeni multi-token algoritmalarımızın kullanıma sunulmasıyla birlikte, en gelişmiş ve benzersiz DeFi platformunu oluşturduğumuzdan eminiz. Pek çok yeni işlevsellik ve devam eden ortaklıklar ile Mercor’un geleceği son derece heyecan verici. ”

Son zamanlarda, Mercor Finance ayrıca ortak otomatik ticaret öncüsü ile, Alfa’yı Artırma, yüksek performanslı, yapay zeka tabanlı ticaret stratejileri geliştirmede uzman. Ödüllendirilenlerin ardından ziyaret Alpha’nın Genel Merkezini Güçlendirmek için Mercor, ortaklığın otomatik ticaret dünyasına en son teknolojiyi getirme misyonuna önemli ölçüde katkıda bulunacağından emin.

DeFi ile Algoritmik Kopya Ticaretine Doğru

Mercor’s platformu bir yıldan fazla bir süredir geliştirilmektedir. Bu süre zarfında ekip, bir beta platformunun lansmanı ve konseptinin kanıtlanması ve geliştirici-yatırımcı etkileşiminde ince ayar yapılması dahil olmak üzere birçok dönüm noktasına ulaştı.

Ayrıca, Mercor’un API erişimi ve python paketi, onu diğer benzer platformlardan ayırır. Geliştiricilerin kendilerini rahat hissettikleri bir ortamda yazmalarına olanak tanıyarak platformla etkileşim için öğrenme eğrisini azaltır. Sonuç olarak, bu, hiper özelleştirilebilir ticaret stratejilerinin oluşturulması için uzman geliştiricilere erişimi olan yatırımcılar için ideal ortamı yaratır. Normalde, bu yalnızca ölçeği olan yatırımcılar için geçerlidir.

Mercor’un platformu, ademi merkeziyetçilikle ilgili olarak, DeFi ve geliştirmenin faydalarını otomatik ticaret ile birleştirir. Kullanıcılar Mercor’un yerel belirteci MRCR’yi satın alabilir ve anında stake ödülleri almak ve Mercor platformu tarafından sağlanan daha yüksek işlevsellik seviyelerine erişmek için bunu stake edebilir.

MRCR, Binance Smart Chain’e (BSC) özgüdür ve mevcut BNB veya BUSD kullanılarak satın alınacaktır.

Son olarak, Mercor geliştiricileri, esasen geliştirici tarafından oluşturulan endekslere izin veren çoklu belirteç çifti algoritmaları oluşturma yeteneğine sahiptir. Çeşitlendirme, yatırım portföylerinin risklerini azaltmanın ilk yöntemidir. Çoklu varlık çifti algoritmaları yalnızca çeşitlendirilmiş endeksler oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda dinamik izleme ve ayarlamaya da izin verir, yani kullanıcı portföyleri piyasa koşullarına otomatik olarak tepki verir. Bu, Mercor’u algoritmik ticaret alanında öne çıkarır.

MRCR belirteci, PancakeSwap ve Bitmart dahil olmak üzere hem merkezi olmayan hem de merkezi borsalarda mevcuttur. MRCR yardımcı programı hakkında daha fazla bilgi edinin.

Mercor Hakkında

Mercor Finans algoritmik ticaret dünyasını demokratikleştirme amacıyla merkezi olmayan otomatik bir kopya ticaret platformudur. Kullanıcılar ve geliştiriciler, yatırım yapabilir ve özel ticaret algoritmaları oluşturabilir ve platformun kullanıcı odaklı gösterge tabloları aracılığıyla performanslarını izleyebilir.

Ekip ayrıca, BlockBank, Ramp, GD10 Ventures, Flourishing AI, Darkpool ve Modefi gibi firmalarla Mercor ve Boosting Alpha, Bot Capital, Moonquant Capital gibi geliştiricilerle ortaklık yapan yatırımcılar ve geliştirme ekipleriyle ortaklıklar kurmak için çok çalışıyor. ve LX Trading, platformda aktif olarak gelişmektedir.

Mercor’un vizyonu, herhangi bir yatırımcı veya geliştiricinin kripto varlık alanındaki kurumsal yatırımcıların akışıyla rekabet etmesi için gerekli araçları sağlamaktır. Geliştirme ve platform özellikleri göz önüne alındığında, Mercor bu vizyonu gerçekleştirme yolundadır.

Mercor Finance’in kripto para dünyasında algoritmik ticaret alanına nasıl öncülük ettiği hakkında daha fazla bilgi için web sitelerini ziyaret edin.

Mercor Finans Dapp

Mercor’u takip edin heyecan

Mercor topluluğuna katılın Telgraf

Mercor blogunu okuyun Orta

Mercor açıkken güncel kalın Youtube

Medya İletişim Bilgileri

İletişim E-posta: [email protected]

MERCOR FİNANSMANI bu içeriğin kaynağıdır. Bu Basın Bülteni yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Bilgiler yatırım tavsiyesi veya yatırım teklifi oluşturmaz.

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu