Kripto Para

Metaverse, Legend of Talkado’yu memnuniyetle karşılıyor: Oyuna hazır özel NFT’ler

Talkado’nun yaklaşmakta olan NFT projesi, lansman tarihine ulaştığı için istikrarlı bir şekilde ivme kazanıyor. Nispeten büyüyen bir topluluk ve verimli hizmetler vaadi ile bu projeyi neyin özel kıldığını ve potansiyel üyelerin neden kendi projelerini takip etmesi gerektiğini görelim. heyecan, anlaşmazlık ve İnternet sitesi bir beyaz liste noktası için yakından.

Büyüleyici Hikaye

İnsanlığın yaratılmasından çok önce, yeryüzü sihir ve mistik yaratıklarla doluydu. Bu mistik yaratıklar arasında güçleri tanrılarınkine denk olan bir süper insan ırkı vardı. Ebedi olarak biliniyorlardı. Bu ebediler yeryüzünde barışın korunmasına yardımcı oldular. Ancak bu barış, dünyanın en derin siperlerinde uykuda olan eski bir kötülüğün yeniden yüzeye çıkmaya karar vermesiyle kısa sürdü.

Ebedilerin onlara karşı hiç şansı yoktu. Bu yıkım yaratıklarını öldürmek imkansızdı, tıpkı tanrılar gibiydiler. Ölümsüzler olarak bilinen planları, dünyada dolaşan tüm yaratıkların, özellikle de Ebedilerin nihai imhasıydı. Zamanın en bilge yaşlıları, Kralları Ragnok tarafından bir çözüm için çağrıldılar, tanrı-katili olan bu Ölümsüzleri öldürdüğü bilinen bir kılıcın efsanesini ortaya çıkardılar.

Konumu, bu haritayı yırtıp saklayan Zeus tarafından gizli tutulmuştu. Dört parçaya bölünmüş ve dünyanın farklı yerlerinde gizlenmiş haritasıyla bu tehlikeli sefere çıkmak için bir kahramana ihtiyaç vardı. Fiziğinin Tanrılar tarafından yontulduğuna inanılan bir kahraman. Altın kalpli bir kahraman; dünya sadece hayatta kalmak için ateş etti. Adı Talkado’ydu.

NFT koleksiyonu

Talkado’nun özel NFT koleksiyonu, gücü, azim ve dayanıklılığı tasvir eden, özenle hazırlanmış 10.000 tarihi savaş benzeri karakter içeren, ilham verici bir kahramanlık hikayesine dayanmaktadır. Koleksiyon, NFT topluluğunda hiç görülmemiş mükemmel sanatsal hüner ve yaratıcılığın bir sunumudur. Karakterler, yaratılmaları hem özenli el çizimi hem de 100’den fazla özelliğe sahip algoritmik olarak karakter oluşturmayı içerdiğinden son derece nadir NFT’lerdir.

Binance Akıllı Zincir (BSC) Ağı üzerinde oluşturulmuş ve barındırılmıştır. Talkado NFT metaverse’de kullanılacak ve Talkado’nun efsanevi hikayesinde sunulacak. Basılabilecek 10.000’den fazla jeton ile Talkado, bir Ön Satışa ev sahipliği yapacak ve bir Beyaz Liste yayınlayacak.

Beyaz listeye alma, Ön Satıştan önce yapılacak ve beyaz listedeki tüm üyeler, Ön Satış için uygun olacak ve 50 $ ‘lık indirimli basım fiyatından yararlanacak. Kamu satışları sırasında fiyatların iki katına çıkması bekleniyor. Darphane doğrudan resmi Talkado NFT platformunda yapılacaktır. Basıldıktan sonra Talkado NFT, ikincil işlemler için TALKADO NFT pazarında kolayca barındırılabilir.

Gerçek Fayda

Sahiplerine inanılmaz yardımcı programların ve faydaların vaadi Cryptoland’de yaygındır. Talkado benzer çekici vaatlerde bulunur, ancak kesinlikle bunu destekleyecektir.

 • Talkado Onur Listesi’ne ve Talkado’nun resmi web sitesinde bir özellik sayfasına girme şansı için, üyelerin gerekli hüküm ve koşulları karşılaması gerekir.
 • Muhtemel film ve kitap uyarlama fırsatları, Talkado NFT sahiplerine fayda sağlayan Talkado’nun değerinde muazzam bir artış görecek.
 • Herhangi bir Talkado NFT’yi satın aldığınızda, bir Raffle X çekilişi ile TESLA MODEL S’nin (100 USDT değerinde) özel büyük ödülü için 1 puan kazanacaksınız. Tesla, iklim değişikliğine karşı mücadele konusundaki Talkado ana hedefine uymak için bilerek seçildi.
 • NFT’ler ticari mallar üzerine basılacaktır, bu Talkado NFT’nin tanıtılmasına ve muhtemelen onu bir ev ismi haline getirmeye yardımcı olacaktır.
 • Özel bir Talkado NFT’ye sahip olmak, Legendry Club’a erişmenizi sağlar. Kulüp üyeleri birçok hediyeye erişebilecek.

Kilometre Taşı Faydaları

Talkado, topluluğuna büyük öncelik vererek, üyelerin genişledikçe ve daha fazla ivme kazandıkça buna karşılık gelen avantajlardan yararlanmalarını sağlar. Platform, bu kilometre taşlarını dört aşamaya ayırdı. Her Kilometre Taşı, çok şanslı bir üyeye Tesla Model S (100 bin $ Değerinde) ödülü veren son dönüm noktası ile üyelere bir dizi avantaj sunar. Sadece kilometre taşlarından birkaçını vurgulamak için:

saat %35

 • 1 şanslı üyeye 5 bin dolar nakit ödül verilecektir.
 • 20 aktif üye ve katkıda bulunan kişi, 20 nadir Talkado NFT’si almak için rastgele seçilecektir.

saat %55

 • 1 şanslı üyeye 10 bin nakit ödül verilecektir.
 • 50 Erken destekçiler ve aktif sosyal medya üyeleri, yaklaşık 50 NFT kazanma şansına sahip olacak.
 • Dahili olarak daha fazla topluluk yöneticisinin işe alınması.

saat %75

 • Talkado, bir Metaverse Play to Kazanma Oyunu başlatacak ve Gizli Projeyi ortaya çıkaracak.
 • Talkado, toplulukta rastgele seçilmiş 100 kişiye 100 süper nadir NFT dağıtacak.

saat 100%

 • Talkado Kitabının Yayını.
 • Tesla Model S (100 bin dolar değerinde)

Talkado NFT, Coin Marketcap Yaklaşan NFT Satışında listelenecek birkaç yüksek kaliteli NFT projesi arasındadır. Daha fazla bilgi edinmek, Twitter, Discord veya Resmi web sitesinde projeye katılmak için Satış Öncesi Beyaz Liste başladı.

Yazar / irtibat kişisi: Oti Edema

E-posta: [email protected]

Londra, Birleşik Krallık

Telgraf: https://t.me/TalkadoProtocol

Twitter: https://twitter.com/TalkadoF

Anlaşmazlık: https://discord.gg/rWJX7b2XUT

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu