Kripto Para

MEXC öncüsü, RankerDAO ile oynayarak kazanın tüm potansiyelini ortaya çıkaran ortaklar

MEKSİKA Öncü ile ortak oluyor SıralayıcıDAO, kripto benimseyenlerin toplu topluluğunun P2E’ye (Play-to-Earn) ve çeşitli sektörlerden daha fazla aktiviteye erişmesini sağlayan bir Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon (DAO). MEXC Pioneer, RankerDAO’ya yatırım yaptığını duyurdu.

Şu anda 500’den fazla oyun NFT’sine sahip olan RankerDAO, topluluğun en büyük P2E oyunlarından ikisinde P2E’ye izin verdi: Axie Infinity ve Thetan Arena. Tüm topluluk üyeleri, P2E’nin nasıl başlatılacağına ilişkin adım adım bir kılavuza erişebilir. DAO, oyun alt loncası etrafında toplanan, her nesilden – P2E’ye kadar her video oyunu oyuncusunun arzusunu gerçekten anlayan bir Oyuncular Loncası kurar. RankerDAO ayrıca lonca üyelerine, gelişmekte olan SocialFi ekosistemi aracılığıyla alınan yenilikçi konseptler aracılığıyla lonca üyeliğinin tüm avantajlarını sunuyor.

27 Ocak’ta RankerDAO, MEXC Pioneer’dan yatırım aldı. RankerDAO, bu yeni sermayeyi NFT Envanterinin hızlı büyümesini desteklemek için kullanacak ve kripto para birimini benimseyenlerin P2E’ye geçişini sağlama misyonumuza başarı getirecek. RankerDAO, DAO için sürekli olarak özel koçluk, alıştırma seansları, lonca maçları ve tam üretim turnuvalarından oluşan Sosyal-Fi etkinlikleri düzenleyecektir.

NFT’ler katlanarak büyüyor ve blok zinciri ve kripto para birimi endüstrisinin önemli bir bileşeni haline geldi. NFT projesinin lansmanı ile RankerDAO, yatırımı NFT’ler elde etmek ve yeni insanların sermaye kısıtlaması olmadan oyunun keyfini çıkarma fırsatlarına sahip olduğu hızla büyüyen topluluğuna yetenek kazandırmak için kullanacak.

Katherine Deng, Başkan Yardımcısı MEKSİKA Küresel ve MEXC Pioneer’in kurucusu ortaklık hakkında şunları söyledi: “RankerDAO, oyuncular için kusursuz P2E deneyimi sunuyor ve şimdi ekibin lider konumunu güçlendirmesine ve gelişmekte olan Sosyal-Fi ekosistemini oluşturmasına yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.”

RankerDAO, büyüyen topluluğumuz için rekabetçi P2E’ye açılan kapı olmaya kendini adamıştır. MEXC Pioneer ile olan ortaklıkla, RankerDAO’nun P2E oyun ortamında gelişmeye devam edeceğine inanıyoruz. ”

RankerDAO ($ Ranker) artık şurada listeleniyor: MEKSİKA Küresel. RANKER / USDT ticaret çifti 24 Şubat’ta saat 12:00’de (UTC) açılıyor. $ Ranker’ın Verim Madenciliği, 25 Şubat’ta 16:00’a (UTC) kadar kullanılabilir. Ayrıntılı bilgi için MX DeFi’ye göz atın MEKSİKA Küresel resmi siteler.

MEXC Pioneer Hakkında

MEXC Pioneer, son teknoloji blok zinciri ve kripto para birimi projelerine odaklanan bir iş kuluçka hızlandırıcısıdır. Önde gelen bir dijital varlık borsası olan MEXC Global tarafından başlatılan platform, yeni projelerin, yenilikçilerin ve girişimcilerin hayallerini gerçeğe dönüştürmelerine yardımcı olmak için stratejik iş desteği ve gerekli araçları sağlayan güvenilir bir ortak olmayı hedefliyor.

Daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin www.mexc.com/pioneer.

MEXC Global Hakkında

Nisan 2018’de kurulan MEXC Global, kullanıcılara spot, marj, kaldıraçlı ETF’ler, türev ticaret ve stake hizmetleri dahil olmak üzere tek noktadan hizmetler sunan 7 milyondan fazla kullanıcıya sahip bir dijital varlık ticaret platformudur. Ekibin çekirdek üyeleri uluslararası şirketlerden ve finans şirketlerinden geliyor ve blok zinciri ve finans sektörlerinde deneyime sahip.

Daha fazla bilgi için lütfen MEXC Global’i ziyaret edin İnternet sitesi ve Blog.

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu