Kripto Para

Moonbeam, Moonscape kapalı Beta zamanında SeaDex’e geliyor

Deniz Manzarası AğıWeb 3.0 ekonomilerini temel alan yenilikçi bir oyun platformu olan Polkadot Akıllı Sözleşme platformu Moonbeam ile zinciri bir araya getiriyor. SeaDex, orijinal bir merkezi olmayan borsa. Bu entegrasyon, Gamefi’yi işin içine katarak Moonbeam ekosisteminin sürekli çeşitlenmesini müjdeliyor. Moonbeam’in ağa eklenmesiyle, Seascape kullanıcıları, Moonbeam’e özel Kapalı Beta sürümü beklentisiyle Crowns, RIB ve MSCP tokenlerini alabilirler. Ay manzarası.

Seascape imzalı fırlatma rampasının ilk projesi deniz feneri, Moonscape, kaynak yönetimi stratejisi türünde yeni bir bükülme. Oyuncular, piyasada takas edilecek, satın alınacak veya satılacak NFT’ler haline gelebilecek şehirler inşa ederken fütüristik bir ayı keşfederler. Burada oyuncular büyüyen şehirlerini geliştirebilir, rakip şehirlere saldırabilir ve Ay’a hükmetme peşinde müttefiklerle güçlerini birleştirebilir. Şehir binaları, savunma gibi oyun içi özellikleri geliştirme fırsatları sunmanın yanı sıra kullanıcılara, bahis, para basma, yakma ve ticaret gibi denenmiş ve test edilmiş DeFi mekaniklerine katılma fırsatı sunar. Oyunda harcanan zamanın ödül kazanma yeteneğiyle birleştirilmesi, DeFi oyun hareketinin kalbinde yer alan, kazan-kazan (bazen P2E olarak kısaltılır) oyun modeli olarak bilinir.

Oyuncular, kaynakları toplamak ve rakip şehirlere saldırmak ve yağmalamak için vahşi uzaylılarla savaşmak için gezici kullanacaklar. Geziciler ve şehirler doğal kaynaklar kullanılarak yükseltilebilirken, Moonscape imza belirteci MSCP, ilişkili kaynağı MoonDust aracılığıyla nadir geziciler elde etmek, kaynak hasatını artırmak ve DeFi özelliklerini geliştirmek için kullanılabilir. Rover’ların yanı sıra şehirler, NFT’lere dönüştürülebilir, satın alınıp satılabilir veya açık pazarlarda alınıp satılabilir. Manzara Mağazası.

Ay Işını Ağı Hakkında

Moonbeam, Polkadot ağında yerel olarak birlikte çalışabilir uygulamalar oluşturmayı kolaylaştıran Ethereum uyumlu bir akıllı sözleşme platformudur. Bu Ethereum uyumluluğu, geliştiricilerin mevcut Solidity akıllı sözleşmelerini ve DApp ön uçlarını minimum değişiklikle Moonbeam’e dağıtmasına olanak tanır. Moonriver’ın 80’den fazla DApp için en aktif dağıtım hedefi olarak Kusama’daki muazzam başarısının ardından Moonbeam, Polkadot geçiş zincirinin paylaşılan güvenliğinden ve Polkadot’a bağlı diğer zincirlerle entegrasyonlardan yararlanıyor. Daha fazla bilgi edin: https://moonbeam.network/.

Ay Işını Resmi Kanalları

Deniz Manzarası Ağı Hakkında

Seascape Network, DeFi ve NFT ekonomilerine dayalı bir oyun platformudur. Seascape, DeFi’nin temel kavramlarını erişimi kolay oyunlara dönüştürerek, DeFi ve daha genel olarak kriptoyla bağlantılı karmaşıklık çıtasını düşürür. Mükemmel kaliteye ve hem oyunculara hem de geliştiricilere uygun teşviklere odaklanan Seascape, dünyanın oyun hakkındaki düşüncesini değiştiriyor. Ethereum, BSC ve Moonriver zincirlerinde mevcuttur.

Daha fazla bilgi için lütfen resmi web sitesini ziyaret edin: https://seascape.network/

Senin oyunun. Senin kuralların.

Harekete katıl

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu