Kripto Para

Mudrex: Basitleştirilmiş akıllı kripto yatırımı

Kripto alanı fırsatlarla dolu olsa da, ilk kez yatırımcıların bu alanda gezinmesi zor olabilir. Otomatik ticaret, acemi yatırımcılar için faydalı olmasına rağmen, anlaşılması hala zordur.

mudrex 2018 yılında kullanıcıların daha iyi ve kaliteli yatırım kararları almasına yardımcı olacak, yatırımcı dostu ve güvenilir bir platform oluşturma vizyonuyla hayata geçirilmiştir. Mudrex ekibi, kripto yatırımları yoluyla uzun vadeli servet oluşturmaya yardımcı olmak için platformu oluşturdu.

Mudrex nedir?

Mudrex, Y-Combinator ve Nexus Venture Partners tarafından desteklenen ABD merkezli bir kripto yatırım platformudur. Şu anda 90’dan fazla ülkede faaliyet gösteriyor ve kripto yatırımları için en büyük varlık yönetimi platformlarından biri olmayı hedefliyor.

Mudrex, hem başlangıç ​​seviyesindeki hem de profesyonel yatırımcılara hitap eden özelliklere ve hizmetlere sahiptir. Kullanıcılar Mudrex cüzdanını kullanarak veya kendi seçtikleri kripto borsası aracılığıyla ticaret yapabilirler. Bu, borsayı Mudrex’e API anahtarları aracılığıyla bağlayarak ve bunları doğrulayarak yapılır. Emirler, değişim hesabı üzerinden otomatik bir şekilde verilir ve tamamlanır. Şu anda Mudrex, spot ticaret için Binance, OkEx, Binance US ve Coinbase Pro’yu ve kalıcı vadeli işlemler için Bitmex, Bybit, Deribit, Binance vadeli işlemleri ve OkEx Vadeli İşlemleri ve FTX’i desteklemektedir.

Mudrex’in madeni para setleri

Kripto para birimlerine yatırım yapmak karmaşık olabilir. Ocak 2022 itibariyle 16.000’den fazla kripto ve her gün yeni kriptoların piyasaya sürülmesiyle yatırımcılar genellikle kendilerini kaybettiler. Mudrex, perakende yatırımcılar için bu süreci çözmeye çalışmaktadır.

Mudrex Madeni Para Setleri, bir tema etrafında oluşturulmuş tematik kripto sepetleridir. Madeni Para Setleri ile iyi olacağına inandığınız temaları seçme esnekliğine sahipsiniz. Örneğin, NFT’lerin gelecek olduğuna inanıyorsanız, en iyi NFT kripto para birimlerini içeren bir Madeni Para Seti var. Mudrex, perakende yatırımcı için bu tür tematik kripto sepetlerini bir dakika ile getirdi. sadece 10 $ yatırım tutarı. Bu tür tematik sepetlere daha önce yalnızca HNI’ler ve kurumsal yatırımcılar erişebiliyordu. Mudrex’in bu ürününün ezici bir tepki görmesine ve onların amiral gemisi ürünü olmasına şaşmamalı.

Madeni para setleri, kripto yatırımına perakende katılımını artırmak için tasarlandı ve uzun vadeli servet yaratmak için kriptoya yatırım yapmak isteyen kullanıcılar için küratörlüğünü yaptı.

Algos ve Performans Puanı

Algolar, uzman tüccarlar tarafından 7 gün 24 saat otomatik olarak kripto pazarlarında işlem yapmak için oluşturulmuş botlardır. Kullanıcıların kontrollü piyasaya maruz kalma yoluyla kriptolarını büyütmelerine yardımcı olan pasif yatırım varlıklarıdır. Algolar bir dizi ticaret stratejisi kullanılarak oluşturulur, her stratejinin teknik göstergeler yardımıyla belirli bir piyasada ne zaman alıp satacağına karar veren mantık blokları vardır.

Kullanıcılar BTC, ETH ve BNB gibi madeni paralara ve ayrıca USDT, USDC gibi sabit madeni paralara ve çok daha fazlasına yatırım yapabilir. Stabilcoinler, kullanıcılara yatırımlarını büyütme ve aynı zamanda USD cinsinden tutma şansı verir.

Performans Puanı, riske karşı riski ölçen tescilli bir metriktir. 0 ila 10 arasında bir stratejinin ödülü. Sayı ne kadar yüksekse, riske karşı risk o kadar iyi olur. bir strateji için ödül. İki strateji aynı performans puanına sahip olabilirken, farklı getirileri olabilir. Performans puanı, hisse oranı, kazanma yüzdesi, maksimum düşüş ve kâr faktörü gibi metrikleri dikkate alır.

Çözüm

Mudrex’in yaklaşık 100’den fazla ülkeden 100.000’den fazla kullanıcısı var ve toplam işlem hacmi 3 milyar dolar ve AUM (Yönetim Altındaki Varlıklar) 20 milyon dolar. Platformdaki jeton setleri, kullanıcıların kâr elde etmeleri için yenilikçi bir yol sağlar ve setler, Discord ve diğer kanallardaki topluluk tartışmalarından sonra seçilir. Platform, kullanıcı bilgilerini depolamak için sunucularında AES-256 şifrelemesi kullanır ve üçüncü tarafların gizlice dinlemesini önlemek için tüm API trafiği SSL ve TLS 1.2’den geçer.

Mudrex, yatırımcılara stratejiler oluşturma ve benzersiz ürün gruplarıyla ticaret yapma ve kar elde etme şansı verir.

Mudrex hakkında daha fazla bilgi için lütfen kontrol edin resmi internet sitesi.

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu