Kripto Para

NEAR için keskin bir sıçrama iyi ve güzel, ancak talep nerede

Sorumluluk Reddi: Aşağıdaki analizin bulguları yazarın yegane görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir..

Bitcoin 42,8 bin dolar seviyesinin üzerine çıktı ve yazı yazılırken 43,5 bin dolardan işlem görüyordu. Geçen hafta, Bitcoin 46 bin dolardan reddedildi, ancak aynı zamanda 41,8 bin dolar – 42 bin dolar bölgesinde bir miktar talep buldu. BTC boğaları fiyatları 46 bin dolara geri çekebilseydi, piyasanın geri kalanı için yükseliş olurdu.

NEAR Protocol, basın zamanında 10.83 dolardan işlem görüyordu. Bitcoin için yukarı doğru bir hareket NEAR için de kazanç sağlayabilir mi?

YAKIN-1 saatlik grafik

Kaynak: TradingView’de NEAR / USDT

14.08 $ ve 10.04 $’da yüksek salınım ve düşük salınım kullanılarak, bir dizi Fibonacci geri çekilme çizgisi (sarı) çizildi. Bu hareket için %23,6 geri çekilme seviyesini 10,99 dolarda gösterdi ve bu seviye muhtemelen önümüzdeki günlerde NEAR için direnç görevi görecek.

Geçen haftanın piyasa yapısı, özellikle 11.96 dolar seviyesi kırıldığında ve dirence geri döndüğünde düşüşe geçti. Ocak ayının sonlarında 11.96 dolar, boğaların fiyatları birkaç kez yükseltme girişimlerini geri çevirdi. Bu nedenle, NEAR, Şubat ayı başlarında bunun üzerine çıktığında, bunu daha fazla kazanç izledi.

11.96 dolarda tutunamamasından bu yana, fiyat desteği 10.04 dolardan yeniden ziyaret etti – Ocak ayından bu yana iyi durumda olan bir destek seviyesi. Uzun vadede, sığ sıçramalarla destek seviyesinin tekrarlanan testleri bir zayıflık işaretidir. Ancak kısa vadede bu sıçramalar satın alma fırsatları sunuyor.

Akılcı

NEAR tekrar 10 dolardan sıçradı- ama gerçek bir talep var mıydı?

Kaynak: TradingView’de NEAR / USDT

Saatlik grafikte RSI nötr 50’nin üzerine çıktı ve yazı yazılırken 63.5’te kaldı – Son zamanlardaki güçlü yükseliş momentumunun bir göstergesi.

Kümülatif Delta Hacmi, satış baskısının durma noktasına geldiğini hayal etti, ancak henüz satın alma hacminin tutulduğunu göstermedi. Rallinin arkasındaki gerçek talebi belirtmek için CDV’nin fiyatla birlikte bir yükseliş trendi başlatması gerekecek.

Chaikin Para Akışı, + 0.05 seviyesinin biraz üzerindeydi. Bu, sermaye akımlarının piyasaya yönlendirildiğinin bir işaretiydi.

Çözüm

Göstergeler, yükseliş varlığının hissedilmeye başladığını gösterdi. 11,24 doların üzerinde bir hareket, kısa vadeli düşüş piyasa yapısını kırar ve bunun üzerinde 11,96 dolar direnç seviyesini oluşturur.

Bu nedenle, bunlar kar alma seviyeleridir ve YAKIN alım için alanlar haline gelmeden önce daha fazla yükseliş onayına ihtiyaç duyabilirler.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu