Kripto Para

Neden bu kriptonun 34359502% pompası hakkında IDGAF yapmamalısınız ve …

Sorumluluk Reddi: Aşağıdaki yazı sadece eğlence amaçlı yazılmış bir hiciv eseridir. Bu parçadaki hiçbir şey gerçek veya yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Tüm tweet’ler yapay olarak çevrimiçi olarak oluşturuldu.

Yeni bir meme jetonu, sadık bir hayran, inanan ve yatırımcı güruhunu çekerken CoinMarketCap’in sıralamasında yükseliyor. Dogecoin, Shiba Inu ve Floki’yi bir kenara bırakın! Şimdi, Inu Doge Goodboi Maymun Floki [IDGAF] burada ve sizi aya götürmeye hazır.

Bir köpek tarzı ilişki

Her şey, 10 Mart’ta, dünyaca ünlü uzay kirleticisi Elon Musk’ın, şifreli bir başlıkla süslü görünümlü bir sosislinin resmini tweetlemesi ile başladı.

Kaynak: Tweetgen.com

Binlerce yatırımcı panikle FLOKI tokenlerini satmak için borsalara koşarken cehennemi serbest bırakmak için gereken tek şey buydu. Bu arada, DOGE ve SHIB de 24 saatte sırasıyla %5,78 ve %13,54 kayıp kaydetti.

Bununla birlikte, inatla yeşil kalan kripto paralardan biri Inu Doge Goodboi Ape Floki idi. [IDGAF]. BEP-20 tokeni, 12 Mart’ta %34359502 oranında ralli yaptıktan sonra CoinMarketCap’in en çok kazananlar listesine hakim oldu.

Maymun Gör, Maymun Yap

Ayın 12’sinin sonunda, IDGAF 0.0000000000000000028 dolardan işlem görüyordu ve toplam arzı on katrilyon oldu. Projenin teknik incelemesine göre – bozuk İngilizce ile yazılmış ve floresan turuncu harflerle Comic Sans’ta yazılmış – IDGAF, “kripto topluluğu aracılığıyla pençeliliği ve keşiş yaramazlığını yaymayı ve 100 milyar dolarlık bir piyasa değeri elde etmeyi” hedefliyor.

IDGAF’ın tokenomikleri burada kayda değer. Rebase bir varlık olduğu için, bir yatırımcının cüzdanındaki token sayısı, o gün piyasanın bir “iyi” olup olmadığına bağlı olarak otomatik olarak azalır. Bu tabii ki kıtlığı sürdürmektir.

Kurucu ekip, son derece deneyimli DeFi güç oyuncusu Dr. John Smith, teknik danışmanı Dr. Jane Doe, geliştirici Dr. Fa KeName ve yasal ortak Dr Ai Generated-Pic. Hiçbirinin LinkedIn hesabı veya sosyal medya profili yok.

IDGAF, gerçek dünyaya da damgasını vurmak için can atıyor. Bu yıl Dünya Kadınlar Günü şerefine yükselen yıldız ekibi, NFT pazarını ve ilk koleksiyonunu piyasaya sürdü.

“Güçlendirme için havlar”, bıkkın görünen erkek maymunların kollarında baygınlık geçiren bikinili, yoğun şekilde nesneleştirilmiş dişi köpeklerin 1.000 ikonik NFT’sini içeriyordu. Her NFT, 8.008 ETH olarak fiyatlandırılır.

Artık bu makalenin ücretli promosyon kısmı sona erdiğine göre, tam olarak dört kişinin ilgisini çekecek metrik odaklı bir analize geçelim.

Anlıyormuş gibi yaptığın kısım

Varlığa ilişkin WTH Göstergesine üstünkörü bir bakış, metrik yalnızca üç günde %124,6 arttığı için önemli bir yukarı doğru hareket ortaya çıkardı. Birçok yatırımcı bunu güçlü bir satın alma sinyali olarak görür.

Dahası, TGIF Oranına göre 69 günlük SMH hareketli ortalamasını analiz ederken, IDGAF’ın ayıları kıran boğalar aleminde olduğu sonucunu çıkarabiliriz. Bu sırada tavus kuşları dodolarla güreşiyor, köpekbalıkları disko yapıyor, kokarcalar da cüzdanlarını doldurmakla meşguldü.

Sırada, LMFAO Weighted Sentiment, IDGAF’ın alıcılarının, net değer açısından Elon Musk’ı yakında tahttan indireceklerine ikna olmuş bir coşkulu coşkunluk içinde olduklarını ortaya koydu. Ek olarak, NGMI Göstergesi, IDGAF yatırımcılarının %95’inden fazlasının sektörü geçen hafta keşfeden kripto tüccarları olduğunu gösterdi.

Aksine, Ezici Osilatör, yakın bir düşüş trendi konusunda uyarıda bulunarak kan kırmızısı çubuklar çiziyordu. Ancak yatırımcılar TradingView’in ayın evreleri göstergesiyle daha çok ilgilendiler. Bu, düşüşü satın almayı umut edenlerin bir sonraki yeni ay gecesinden önce kısa bir fırsat yakalayabileceğini ima ediyor gibi görünüyordu.

Daha sonra Inu Doge Goodboi Ape Floki’nin resmi Twitter hesabı, gönderilerine yapılan tüm yorumları kısıtladı. Dolayısıyla, token’ların kaybolması ve cüzdanların boşaltılmasından şikayet eden kullanıcıların sesleri sosyal medyanın derinliklerinde kayboldu.

Ayrıca, BSC Scan, IDGAF jetonunu tutan 38 adresin 19.000’den fazla işlem yaptığını ortaya çıkardı.

Sanayi aydınları konuşuyor

Şimdi, diğer kripto-filozofların piyasadaki en son kuklanın sansasyonel girişine nasıl tepki verdiğini sorabilirsiniz.

Beklendiği gibi, TRON kurucusu Justin Sun’ın her şeyi kendisi hakkında yapması uzun sürmedi.

Kaynak: tweetgen.com

AMBCrypto ayrıca IDGAF’ın popülaritesi hakkında bir yorum için ekonomist ve Schiff Gold Yönetim Kurulu Başkanı Peter Schiff’e ulaştı. Ancak, altın böceği yanıt vermedi.

Birden çok ifade talebinden sonra, AMBCrypto bu mesajla karşılandı.

Kaynak: tweetgen.com

Bununla birlikte, 13’ünde, yatırımcıların BEP-20 jetonunun bir halı çekme olduğunu fark etmesinin ardından IDGAF’ın değerinin %98’ini kaybettiğini belirtmekte fayda var. IDGAF’ı satamadılar – PancakeSwap’ta bile.

Kısa ömürlü meme jetonu, CoinMarketCap’in “en büyük kaybedenler” listesinin zirvesine hızla çıktı.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu