Akademi

Neko-Inu Coin Nedir? Neko-Inu Projesi

Neko-Inu bir küresel çevrimiçi oyun platformu bu herkese açık. Kullanıcılar, Neko'nun sunduğu çeşitli oyunları oynayarak son derece eğlenceli vakit geçirebilir ve ayrıca USDT kazanabilirler

Neko Inu Nedir?

Neko-Inu bir küresel çevrimiçi oyun platformu bu herkese açık. Kullanıcılar, Neko’nun sunduğu çeşitli oyunları oynayarak son derece eğlenceli vakit geçirebilir ve ayrıca USDT kazanabilirler. adlı tanınmış bir uluslararası oyun platformu tarafından desteklenmektedir. Neko Inu Corporation’ın bir Hong Kong konsorsiyumu ile Kamboçya’daki bir kumarhane arasında küresel bir ortak olması gerekiyordu.

Neko kullanıcılara harika bir oyun deneyimi sunabilen özelleştirilmiş bir oyun platformu ile birlikte gelir. Oyun topluluğuyla sorunsuz etkileşimi sürdürmenin daha iyi bir yolunu sağlayan Oyuncuya Karşı Oyuncu (PvP) oyun platformudur.

Birincil amacı Neko-Inu oyunculara en karlı oyunları sunabilen eksiksiz bir oyun ekosistemi oluşturmak, ödüllerin yanı sıra tam eğlence sağlamak.

Neko-Inu’nun Evcil Hayvanları

Neko-Inu oyunculara oyun performansları için çarpıcı evcil hayvanlar sunar. Sevimli dijital evcil hayvanlar, oyuncuları bu dijital oyunu oynamaya teşvik ediyor. Evcil hayvanlar, kullanıcılara tam eğlence sağlayan çok çeşitli ırk ve renklerde mevcuttur.

Neko-Inu, Oyuncuların Dijital Evcil Hayvanlara Bakmasını Sağlıyor

Neko-Inu oyunculara bir dizi hedef sunar. Ancak kullanıcıların aç veya hasta olduklarında evcil hayvanlarını beslemeleri ve onlara tam olarak bakmaları gerekir. Onları görmezden gelirseniz, oyunda evcil hayvanlar ölmeyecek, ancak kullanıcıların evcil hayvanlarına olan dikkati oyunlarını sınırlayabilir. Oyuncular evcil hayvanlarıyla kolayca etkileşime girebilir.

Oyunu kişiselleştirmek için evcil hayvanlara güzel giyim eşyaları ve aksesuarlar verilir. Sevimli evcil hayvanlarınız için özel bir ev inşa edebilir ve onu zarif duvar kağıdı ve mobilyalarla donatabilirsiniz. Oyunlarda evcil hayvanlar diğer evcil hayvanlara karşı savaşabilir, ancak ölmeyeceklerdir.

Neko-Inu Platformunda Mini Oyunların Özellikleri

 • Mini oyunlar oynayarak USDT olarak ödüller kazanabilirsiniz. Neko platformu
 • Neko oyun platformunda çeşitli oyunlar mevcuttur. Bunlar bulmacalar, aksiyon ve şansa dayalı ve şans oyunları içerir. Onları oynayarak daha iyi bir oyun deneyimi elde edeceksiniz.
 • Çoğu oyunun sabit maksimum kazancı veya oynama süresi yoktur.
 • Hedeflere ulaştıktan sonra puanlar ve bonuslar alacaksınız.
 • Neko’da tek oyunculu ve çok oyunculu tarayıcı oyunları da bulacaksınız.
 • USDT ve jackpot için diğer oyunculara karşı meydan okumalar yapılabilir.
 • Neko platformunda çok oyunculu oyunlar için eleme turlu aylık yarışmalar düzenlenmektedir.
 • Neko-Inu kullanıcıların diğer kullanıcılarla sorunsuz bir şekilde sohbet etmesi ve iletişim kurması için özelleştirilmiş bir topluluk sağlar.
 • Kullanıcılar, sitede oyun oynamak için oluşturdukları kendi profillerini düzenleyebilirler. Kullanıcıların kendi profillerini yüklemelerine izin verilmediğinden, profilleri web sitesi tarafından sağlanan avatarlar tarafından sunulmaktadır.
 • Bir yarışma kazanmak gibi bazı oyun içi etkinlikler gerçekleştirilerek maksimum avatarların ‘kilidi açılmalıdır’.
 • Kullanıcıların diğer kullanıcılardan ‘Nenu arkadaşları’ olmalarını talep etmelerine izin verilir. Onlarla etkileşime girmek istemiyorlarsa diğer kullanıcıları da engelleyebilirler.

Neden Neko-Inu’yu Seçmelisiniz!

Neko-Inu çevrimiçi oyun platformu, eğlenceli interaktif oyunlar için özel olarak tasarlanmıştır. Burada arkadaşlarınız, aileniz veya başka herhangi biriyle etkileşimli bir Oyuncudan Oyuncuya oyun deneyimi yaşayacaksınız.

Güvenlik için ileri teknoloji kullanıyoruz ve bunları kullanarak tam ademi merkeziyetçilik, profil koruması ve kullanıcılarımızın 24 saat işlem güvenliğini sağlıyoruz.

Herhangi bir oyuncu, doğru şekilde oynarsa burada kazanabilir ve ödüller alabilir. Platformumuzda çeşitli ilginç dijital oyunlar oynayarak oyuncularımız için iyi kazançlar elde etmeyi taahhüt ediyoruz. Oyunlar çok öğretilmiyor. Onları kolayca oynayabilirsiniz. Web sitemize erişmek için web sitesinde kullanıcı profilinizi oluşturmanız gerekir.

Neko-Inu beklediğiniz en iyi oyun altyapısını bulacağınız ve iyi bir miktar kazanabileceğiniz sanal bir dünyadır. Bunun dışında biz Kullanıcıların oyun oynamak ve evcil hayvan satmak gibi çeşitli yollarla gerçek para kazanmasını sağlayan güvenilir ve güvenilir bir para birimi olan USDT’yi kullanın.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu