Kripto Para

Nexus Projesine yeniden giriş

Gerçekten de Nexus Projesi, kripto alanındaki en köklü projelerden biridir. Nexus topluluğu, ilk günlerinden beri projenin ön saflarında yer almaktadır ve Nexus topluluğu, projeleri boyunca kendini gösterir ve ağın nasıl çalıştığını, güvenliğini ve kendisini nasıl yönettiğini etkiler.

Özünde, Nexus projesi, ekonomik kalkınmaya katkıda bulunacak dijital, güvenilir bir ödeme altyapısı kurarak erişilebilirliği teşvik etmeyi, tüketimi teşvik etmeyi ve bağlı ticareti korumayı amaçlayan blok zinciri destekli bir sistemdir.

Nexus Topluluk Odağı

Nexus Projesi, dijital teknolojideki son gelişmeleri kullanarak ekonominin ve toplumun taleplerini karşılama ihtiyacına yanıt olarak oluşturuldu. Nexus, erişilebilirliği artırarak ve tüketimi teşvik ederek ekonomik kalkınmaya katkı sağlayacak bir dijital ödeme altyapısı sağlamayı hedefliyor. Sadece bu değil, Nexus, tüccarların ve işletmelerin sadık müşteriler için bir ödül sistemi uygulamasını sağlamak ve müşterilerin elde tutulmasını sağlamak için benzersiz dijital ödül/puan hizmetleri dağıtır.

Nexus ekosistem yardımcı programı belirteci

NXD – Nexus Projesi ekosistemini beslemek için kullanılan yardımcı program belirteci. Polygon, Layer 2 ve web 3 gibi çeşitli ağlar üzerine inşa edilmiştir. Bununla birlikte, Nexus Token başlangıçta Ethereum ağının en büyük ve en verimli 2. katmanı olan Polygon aracılığıyla verilecektir.

Token, hızlı işlem gücü ve ademi merkeziyetçilik sağlamak için Poligon “Proof of Stake” konsensüs algoritması üzerine inşa edilmiştir. Polygon, Ethereum’un yüksek ücret ve işlem sorunlarını çözmeyi ve aynı zamanda diğer zincirlere göre daha düşük maliyet ve daha hızlı işlem gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır. Ayrıca, Ethereum’un gelecekteki olası değişimi de ERC ile oldukça uyumludur ve Ethereum blok zincirinde çalışan farklı uygulamalar için kullanılabilir.

Nexus Teknik yenilikleri

Nexus Projesi, insanların günlük tüketim davranışları için dijital teşvikler sağlamaya odaklanmıştır. merkezi olmayan bir ekosistem tarafından değeri güvence altına alınan

Açıkçası, dijital teşvikler / dijital nokta hizmetleri pazarı ivme kazanıyor, ancak dijital noktaların değerinin şirketin güvenine bağlı olması ve ekonomik duruma bağlı olarak değerini kaybedebilmesi gibi bazı değişken yönler var. veren şirketin. İlginç bir şekilde, Nexus Projesi dijital teşvik / dijital nokta hizmetini bir Web 3.0 çözümü olarak yeniden şekillendiriyor Bu, dijital noktaların değerini tescilli bir belirteç aracılığıyla destekleyerek veren şirketten bağımsızdır.

Nexus Project, blok zinciri tabanlı sadakat noktası hizmetlerinin katılımını kolay ve sorunsuz hale getirmek için uygulama sürecini basitleştirdi.

BAE’deki çok sayıda şirketle ortaklaşa olan Nexus Project, sadık nokta ödeme hizmetlerini hazır hale getirdi ve başta Dubai ve Abu Dabi’de olmak üzere birçok perakende mağazasında, restoranda, otelde, yemek teslimatında ve daha fazlasında kullanılabilir. Nexus Projesi ile mağazalar, normal ödeme sistemini kurmak için büyük miktarda para yatırmak zorunda kalmadan da üye olabilirler.

Ayrıca, kimlik doğrulama ve ödeme taraması ile ilgili sorunlar nedeniyle, geleneksel ödeme sistemleri, akıllı sözleşmelerle gayrimenkul sözleşmeleri yapmak gibi büyük işlemleri ele alacak kadar ileri gidemedi. Nexus projesi geleneksel sadakat puanı sisteminin ötesine geçti.

Nexus, blok zinciri akıllı sözleşmesini kullanarak, işlem yapan taraflar arasında güveni sağlayacak, güvenilir teminat varlıklarını ve büyük işletmeleri ve işletmeleri içeren işlemlerde güvenilir kişisel tanımlama sistemlerini kolaylaştıracak. Bu teknolojiden yararlanan Nexus, gayrimenkul ve diğer kapsamlı mülkler gibi önemli satın almaların imzalanmasını ve sonuçlandırılmasını kolaylaştırır.

Gelecek ne gösterir?

Açıkçası, Nexus Projesi ile gelecek çok şey var. Geliştirme ekibi sürekli olarak dijital ödemelerin gelişimini hızlandırmanın yollarını arıyor ve 2022, Nexus’u ileriye taşıyacak gelişmelerle dolu olacak. Bunlar arasında, zincir dışı çalışan bir sadakat uygulaması olan Spray’in piyasaya sürülmesi, Nexus Derby, Nexus Müzesi, Metadoc, Nexus Emlak ve daha fazlası yer alıyor.

Bu lansmanlar ekonomiye katkı sağlayacak bir dijital ödeme altyapısının önünü açacak. erişilebilirliği artırarak ve tüketimi teşvik ederek kalkınma.

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu