Kripto Para

Olimpiyat madalyalı Evgeni Plushenko, ZKSea’da NFT’leri başlatıyor

ZKSea NFKings ile ortaklığa girdi, önde gelen bir NFT reklam öğesi ve dağıtım Platformu, ve efsanevi eski bir Rus patenci, dört kez Olimpiyat madalyası sahibi Evgeni Plushenko, 4 Mart’ta saat 10:00’da (UTC) dikkate değer bir takas edilemeyen jeton (NFT) spor koleksiyonunu piyasaya sürecek. NFT satışları iki gün sürecek ve 6 Mart saat 10:00’da (UTC) sona erecek, heyecan verici NFT airdrop’ları çok yakında.

L2 Labs Foundation tarafından desteklenen ZKSea, Zero-Knowledge kanıtlama platformunun üzerine kurulmuştur. ZKSuzay ve darphaneler, mağazalar ve Ethereum’un Katman 2 ölçekleme teknolojisi ZK-proof kullanan NFT’ler ticareti. Son teknoloji Ethereum Layer 2 NFT pazarı, NFT meraklıları için uygun maliyetli ve verimli bir platform sağlar. NFKings’in desteğiyle, bu koleksiyondaki Plushenko NFT’leri ZKSea pazarında basılacak ve Gizemli Kutularda dağıtılacak.

“Sonunda ne tür bir sonucun olacağı önemli değil. Zaten kendim için kazandım. ” —–Evgeni Plushenko

Evgeni Plushenko, tüm zamanların en seçkin artistik patinajcılarından biri olarak kabul edilmektedir. Dört kez Olimpiyat madalyası (2006 altın, 2014 takım altın, 2002 ve 2010 gümüş), üç kez Dünya şampiyonu, yedi kez Avrupa şampiyonu, dört kez Grand Prix Final şampiyonu ve on kez Rus ulusal şampiyonu. Ek olarak, 22 zaferle Grand Prix pistinde bir rekora imza attı. Tüm dikkat çekici başarılarıyla, tarihin en efsanevi figür patencilerinden biri olarak kabul edilir.

“Taraftarlar için paten yapıyorum. Beni destekleyen onlar olmadan o kadar eğlenceli değil. Onlardan enerji alıyorum ve onlar için iyi paten kaymak istiyorum. Beni rahatlatıyorlar. Onlar için paten yaptığımda beni mutlu ediyorlar.” —–Evgeni Plushenko.

Bu NFT koleksiyonu, NFKings tarafından Plushenko’nun en unutulmaz kariyer anlarından bazılarını onurlandırmak ve tüm hayranlarına en sevdikleri artistik patinaj süperstarı ile doğrudan etkileşim kurmaları için samimi bir deneyim sağlamak için tasarlanmıştır.

NFT pazarı hızlı bir büyüme yaşıyor. Çok sayıda ünlü sporcu ve spor kulübü, diğerlerinin yanı sıra oyunlar ve koleksiyonlar, video özetleri ve GIF’ler, hatıralar, dijital imzalar ve biletler ve paketler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere NFT’leri birden fazla formatta yayınlamak için NFT pazar yerleri ile ortaklık yapmaktadır. Günümüzde NFT’ler, sporcuların isimlerini tanıtmalarını ve hayranlarla etkileşim kurmak için yeni yollar ve fikirler açmalarını sağlıyor. Spor tutkunları için bu, dijital koleksiyon ürünleri edinmenin yanı sıra en sevdikleri sporcuyla tanışma fırsatıdır.

Bu projenin lansmanı 4 Mart, 10:00 AM (UTC) olacaktır. İşte en beğenilen artistik patinaj efsaneniz için bir NFT satın alma şansınız.

ZKSpace Hakkında

Tamamen yeni ZKSpace platformu üç ana bölümden oluşuyor: ZKSwap, ZK-Rollups teknolojisini kullanan yenilikçi Layer 2 AMM DEX, ödeme hizmeti ZKSquare ve ZKSea adlı bir NFT para basma merkezi ve pazar yeri. Tamamen yeni görünümlü bir kullanıcı arayüzü, NFT desteği, sınırsız jeton listeleme, daha sorunsuz para çekme, optimize edilmiş verimlilik ve çoklu zincir desteği ile ZKSpace, EVM uyumlu ZK-Toplamaları uygulamayı ve topluluğa daha fazla katman 2 tabanlı ürünler getirmeyi hedefliyor. yakın gelecek.

NFKingler Hakkında

NFKings, sürdürülebilir bir Metaverse için temel oluşturan üç temel direğe odaklanan lider bir NFT ekosistem platformudur. İlk olarak, Metaverse içeriğini oluşturacak markalı NFT’lerin oluşturulması ve üretilmesi. İkincisi, NFT oyunlarının yaratılması ve üretilmesi, kullanıcıları eğlendirirken, bu markalı NFT’ler için faydanın artmasına izin verecektir. Son olarak, NFT’leri ve Game-Fi’yi hepimizin birbirine karıştığı, sosyalleştiği ve etkileşime girdiği tek bir arenada birleştiren güzelce oluşturulmuş bir Metaverse. Blok zincirindeki yeni internet dünyasına hoş geldiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu