Kripto Para

OMNI Uygulaması, Floyd Mayweather’ın NASCAR’ına sponsor olacak Daytona 500’deki ilk yarış

Blockchain tabanlı sosyal medya platformu OMNI (www.omni.ai) bugün boks efsanesi Floyd Mayweather’ın NASCAR takımına sponsor olduğunu duyurdu. Para Takımı Yarışı (TMTR). Takımın ortak sponsoru olarak, OMNI markası Para Takımı’nın 1 numaralı listesinde görünecek. 50 Chevrolet Daytona 500’de bu

Bu ayın başlarında, Hall of Fame boksörü Floyd Mayweather, yeni NASCAR ekibinin, Florida, Daytona Beach’teki Daytona International Speedway’de her yıl düzenlenen 500 mil uzunluğundaki NASCAR Cup Serisi bir motor yarışı olan Daytona 500’de bu yıl ilk kez sahneye çıkacağını duyurdu. OMNI’nin araçta sürücü tarafında markalaşmayı da içeren takım sponsorluğu, Kuzey Amerika beta lansmanı için hazırlanırken geliyor bu ilkbahar. Beta sürümünden önce, 500.000’den fazla kullanıcı OMNI uygulamasına erken erişim için kaydoldu.

“Yeni nesil içerik oluşturucuları güçlendirmeyi amaçlayan merkezi olmayan sosyal medya platformumuzu tanıtmaya hazırlanırken, bu büyük spor etkinliğinin bir parçası olmaktan inanılmaz heyecan duyuyoruz” dedi. Petrix Barbosa OMNI’de. Floyd, yalnızca boks dünyasına değil, aynı zamanda sosyal medyaya ve pop kültürüne de hakim olan birinci sınıf bir atlet, bu yüzden daha ikonik bir ortak bulamazdık. The Money Team Racing, NASCAR sporunda azınlıkların çoğunlukta olduğu birkaç takımdan biri olduğu için sporda çeşitliliği ve katılımı desteklemekten de memnuniyet duyuyoruz.”

konuşlandırıldı Binance Akıllı Zincir ve ÇokgenOMNI, hem gelişmekte olan hem de yerleşik yaratıcılar için içerik oluşturmayı ve para kazanmayı demokratikleştirmeyi amaçlayan blok zinciri tabanlı bir sosyal medya platformudur. OMNI, içerik oluşturucuların içerikleri ve kariyerleri üzerinde tam sahiplik ve kontrol sahibi olmalarını sağlar. Uygulama, içerik oluşturmaya yönelik jeton teşvikleri ve jeton tabanlı bir bahşiş sistemi ile içerik oluşturucuların çalışmalarından tam olarak para kazanmalarına olanak tanır. Kullanıcılar ayrıca içerikle etkileşimde bulunmaya ve içerik paylaşmaya teşvik edilir ve içerik oluşturucuların takipçilerini ve kazançlarını genişletmeleri için daha fazla fırsat yaratır.

OMNI’nin TMTR sponsorluğuna, şirketi aracılığıyla sosyal medya platformunun yeni atanan CMO’su Brent Johnson öncülük etti. BİR Eğlence. Johnson, “Şu anda sosyal medya alanında, başarısını yaratıcılarınınkiyle gerçekten aynı hizaya getiren bir platform için bir boşluk var ve OMNI’nin bu boşluğu doldurmak için iyi bir konuma sahip olduğuna inanıyorum. Mayweather’ın ekibiyle olan bu ortaklık, OMNI’nin etkisini ve erişimini genişletmek için birinci sınıf yaratıcılara ve zevk vericilere ulaşmak için ağımıza dokunmaya devam ederken olacakların bir önizlemesi. ”

Johnson, Floyd Mayweather, Michael Jordan ve Brad Daugherty gibi diğer isimlerin yanı sıra bir NASCAR Ekibinin siyah sahiplerinin küçük bir listesinin en son üyesi. “NASCAR Ekibinin sadece birkaç siyah sahibinden biri olarak burada oturduğum için minnettarım. O sayıda olduğum için mutluyum. Daha fazla siyah sahibi görmek için bir katalizör olmayı umuyorum, ”diye ekledi Johnson.


Erken erişime kaydolmak için şu adresi ziyaret edin: https://omni.ai/waitlist.html

OMNI hakkında

OMNI, hissedarları değil kullanıcıları ödüllendiren sosyal medyadır çünkü sosyal medya her şeyi sosyal ağı özel kılan yaratıcılara ve tüketicilere borçludur. Platform, içerik oluşturucuların kariyerleri üzerinde tam sahiplik ve kontrol sahibi olmalarını sağlar.

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu