Kripto Para

Önümüzdeki parlak günler: Tranglo, XRP’nin ODL hizmetlerini 25 ödeme koridorunda etkinleştiriyor

Blockchain hizmetleri sağlayıcısı Ripple, İsteğe Bağlı Likidite (ODL) hizmetlerinin genişletilmesinde başka bir gelişmeye tanık oldu. Asya’nın önde gelen sınır ötesi ödeme şirketlerinden biriyle işbirliği yaptı.

Bağlantı noktaları

Sınır ötesi bir ödeme merkezi olan Tranglo, 25 ödeme koridorunda Ripple’ın ODL hizmetlerini etkinleştirdi. Bu, havale sağlayıcılarının maliyetli ön finansman olmadan anında sınır ötesi ödemeleri işlemesine olanak tanır.

Ödeme merkezi, bu kararı 1 Mart’ta paylaşılan bir Twitter gönderisinde duyurdu.

Tranglo’dan yapılan son duyuru, geçen yıl Eylül ayında ODL pilotunun başarılı bir şekilde konuşlandırılmasından sonra geldi. İlk 100 günde işlenen 48 milyon dolar değerinde yaklaşık 250.000 işlem içeriyordu.

Tranglo CEO’su Jacky Lee, amiral gemisi fintech firması ile bu işbirliğini övdü. Şu yorumda bulundu:

“Havale ortaklarımız, piyasalara mümkün olduğunca hızlı ve en düşük maliyetle girmek istiyor. ODL tam da bunu sunuyor: maliyetli ve zaman alıcı olabilen farklı finansal aracılarda fonları kilitlemeden ödeme göndermeye başlayabilirler.

ODL’ye kaydolan havale işletmeleri, hem Tranglo Connect hem de RippleNet’e erişim sağlayarak, giderek daha çeşitli ödeme ihtiyaçlarını daha iyi karşılamalarını sağlıyor. ”

Ripple’ın küresel finansal ağı aracılığıyla ODL işlemleri, RippleNet aşağıdakileri içeren pazarlardan kaynaklanmaktadır: Avustralya, Japonya, Filipinler ve Singapur, takip edilecek diğer pazarlarla. Aslında Ocak 2022’de yayınlanan bir XRP Piyasaları Raporu, RippleNet hizmeti göze çarpıyordu. RippleNet’teki genel işlem sayısı, son 12 ayda önemli ölçüde arttı.

toplum mutlu

Farklı topluluk üyeleri, bu hareketin ardından yükseliş duygularını dile getirdi. Twitter’da bir kullanıcı sormuş:

Burada tweet, Tranglo’nun bahsi geçen duyurusuna atıfta bulundu. XRP, token 24 saat içinde %1 artışla 0.77 dolar seviyesinde işlem görüyordu. Genel olarak, yönetim, token ile birlikte bu yıl Şubat ayına olumlu bir başlangıç ​​yaptı. Bu hem toplumsal gelişmeler hem de düzenleyici cephe açısından oldu.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu