Kripto Para

Oyun Metaverse: KICK.IO’da Cardania genel satışı 15 Şubat’ta başlıyor

Oyunlar hızla oyunlardan çok insanlarla ilgili hale geliyor.

İnsanlar çevrimiçi ortamda ilgi çekici deneyimler aradıkça, oyunların içindeki sosyal unsur giderek artan bir şekilde ana cazibe ve önemli bir satış noktası haline geliyor. WoW, Everquest veya Second Life gibi MMO’ların popülaritesi kısmen sosyal faktöre bağlanabilir. Piyasa gözlemcileri, bir sonraki oyun yinelemesinde – metaverse’lerde daha da yüksek kullanıcı büyümesi bekliyor.

Bu trendin üzerine Kardanya ($ RAD)Cardano blok zinciri üzerine inşa edilmiş ve yakında halka açık satışını gerçekleştirecek olan büyük ölçekli bir meta veri deposu. KICK.IO. Kardanya Kazanmak için oyna mekaniğinin ilgi çekici, etkileşimli ve ödüllendirici bir oyun deneyimi ile el ele gittiği işlevsel bir metaverse ekonomisi geliştirme görevindedir. RAD belirteci, oyun ekosistemi ekonomisinin çekirdeğidir ve artık büyürken bir parçasına sahip olabilirsiniz!

Kardanya yenilikçi oyun konseptlerinden en iyi şekilde yararlanmanın yollarını araştıran NFT ve belirteç teknolojisine dayanır. Eylem kurgusal Sol System mega yapısında gerçekleşir – ev olarak adlandırdıkları kaotik bir yerde insanlığın aziminin yaşayan bir kanıtı olan eski ve görkemli bir dünya. Çağırma Havuzu [SUMN]mistik bir boyutlar arası portal ve sınırsız bir enerji kaynağı (ayrıca bir Cardano stakepool!), rastgele canavarları ve ışınlanmaları çağırır Kardanya’nın sakinlerini yeni egzotik yerlere götürerek, onları hiç ummadıkları maceralara çıkarıyor.

Cardano’daki en fazla RAD Metaverse
web sitesi | heyecan | Instagram | anlaşmazlık | Reddit

KICK.IO’da halka açık satış

Cardania’nın öncelikli IDO turu 15 Şubat 15:00 UTC’de 24 saat süreyle başlayacak ve ardından 16 Şubat 15:00 UTC’de halka açılacak. Tahminlerimiz önemli miktarda yatırımcı ilgisine işaret ediyor, bu nedenle tarihleri ​​işaretlemeyi unutmayın! Kısacası, mevcut oyunlar tek yönlü bir serseri.

Jetonlar, yalnızca bu tür faaliyetlerin yasal olduğu ve uygun şekilde düzenlendiği yargı bölgeleri için sunulur.

İDO Ayrıntıları

Öncelikli Kamu Satışı (24 saat önce)

  • Başlangıç: 15 Şubat 15:00 UTC
  • Bitiş: 16 Şubat 15:00 UTC
  • Satın alma gereksinimi: 10.000 KICK, kilitli bir havuza yatırıldı
  • Onaylama şartı: 25.000 KICK, kilitli bir havuza yatırıldı

Halk indirimi

  • Başlangıç: 16 Şubat 15:00 UTC
  • Bitiş: 19 Şubat 15:00 UTC
  • Onaylama şartı: 25.000 KICK, kilitli bir havuza yatırıldı.

Jetonlar, yalnızca bu tür faaliyetlerin yasal olduğu ve uygun şekilde düzenlendiği yargı bölgeleri için sunulur.

KICK.IO hakkında

KICK.IO şeffaf, verimli ve tamamen merkezi olmayan kitle fonlaması hizmetleri sağlamak üzere tasarlanmış Cardano tabanlı bir bağış toplama platformu ve proje hızlandırıcısıdır. KICK.IO Cardano’nun hakim olduğu yeni DeFi ortamının temel taşı haline gelmeye ve Cardano’nun geniş topluluğunun gelecekteki başarı için muazzam potansiyel ile karakterize edilen projeleri finanse etmek için bir araya gelebileceği bir yer haline gelmeye hazırlanıyor.

Yeni nesil merkezi olmayan fırlatma rampamız, gerçek zamanlı yerleşim, birinci sınıf güvenlik, birlikte çalışabilirlik, gerçek ademi merkeziyetçilik, sıfır karşı taraf riski sağlayarak en iyi DeFi endüstri uygulamalarına göre inşa edilecek ve aynı zamanda kurumsal yatırımcıların ihtiyaçlarını karşılamak için tamamen ölçeklenebilir olacak. Rakiplerimizin aksine, Cardano yerel belirteçleri için tam destek ve gelecek projelerin gelişmesi ve gelişmesi için ihtiyaç duyduğu bir dizi gelişmiş DeFi aracı sunuyoruz.

heyecan | telgraf | Orta | İnternet sitesi

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu