Para Kazanma

Para kazanmak için 5 ücretsiz piyango çekilişi

Hayattaki en iyi şeylerin bedava olduğunu söylerler ve bedava piyango çekilişlerinde de kesinlikle böyledir. İşte oynamak için en iyi piyangolar ve ne kadar para kazanabileceğiniz.

Kredi: M.Stasy (arka plan), WAYHOME stüdyosu (ön plan) – Shutterstock

Hepimiz Milli Piyangoyu kazanırsak ne yapacağımızı hayal etmeyi severiz, ama işin gerçeği şu ki, büyük ikramiyeyi kazanmaktansa size yıldırım çarpması ihtimali beş kat daha fazla. Ve, iki tam sterline mal olan tek bir biletle, piyango oynayarak herhangi bir para kazanmak yerine para kaybetme ihtimaliniz var.

Ama bedava piyangolarda durum böyle değil. Bu çekilişler girmek için kesinlikle hiçbir maliyeti yoktur ve kazanma şansınız genellikle ücretli piyangolardan çok, çok daha iyidir.

Zor işi sizin için yaptık ve posta kodlarından doğum tarihinize ve hatta en sevdiğiniz emojilere kadar kazanma kriterlerine sahip en iyi ücretsiz piyangoların bir listesini hazırladık.

En iyi ücretsiz çevrimiçi piyangolar İngiltere

Bunlar oynamak için en iyi ücretsiz piyangolar:

 1. Posta Kodumu Seç

  posta kodu logomu seç

  Ne kadar kazanabilirsin? Ana çekiliş için £200+
  Kazananlar ne sıklıkla çekilir? Günlük
  Kazanmak için ödülünüzü talep etmeniz mi gerekiyor? Evet.

  Posta Kodumu Seç (eski adıyla Ücretsiz Posta Kodu Piyangosu ve Halkın Posta Kodu Piyangosu ile ilgili değil), ücretsiz çevrimiçi piyango oyunundaki en büyük ve en iyi sitelerden biridir.

  İsim değişikliğine rağmen, Posta Kodumu Seç hala ücretsiz bir posta kodu piyangosu ve her gün kapmak için en az 200 £ var (günlük ödül genellikle 500 £, ancak koronavirüs pandemisi sırasında azaltıldı).

  Her gün öğlen, Pick My Postcode kullanıcılarının veri tabanından rastgele bir Birleşik Krallık posta kodu seçilir. Ancak, uygun kazananlar siteye giriş yapmalısın ve ödüllerini almak için talep edin – aksi takdirde ertesi güne devreder. Öte yandan, birden fazla kullanıcı aynı kazanan posta koduna sahipse ve hepsi talepte bulunursa, para aralarında eşit olarak bölünür.

  Yapabilirsin potansiyel ödül potunuzu artırın Kazanan posta kodunu kontrol etmek için siteyi ziyaret ettiğiniz her gün için 1p bonus ve sitede 5 £ ile 150 £ arasında değişen ödüllerle dört ek çekiliş var.

  Bu piyangoya kaydolun »

 2. Freemoji Piyango

  freemoji piyango logosu

  Ne kadar kazanabilirsin? Ana çekiliş için $20+
  Kazananlar ne sıklıkla çekilir? Günlük
  Kazanmak için ödülünüzü talep etmeniz mi gerekiyor? Evet.

  Ödülün dolar cinsinden olmasına aldanmayın – Freemoji Lottery’nin merkez ofisi İngiltere’dedir ve çekiliş bu ülkede yaşayan herkese kesinlikle açıktır.

  Freemoji Piyangosu’na kaydolduğunuzda, her gün 19.00 çekilişine katılacağınız beş emoji seçeceksiniz. İstediğiniz beşi seçebilirsiniz, ancak bize kalsa güneş gözlüğü yüzü, tamam el hareketi, gözler, düşünen yüz ve dua eden eller için giderdik (ve evet, siz yapmak Bu kombinasyon size ikramiyeyi kazanırsa, paranızı bize bağışlamalısınız).

  Freemoji Piyango size her gün siteyi kontrol etmenizi hatırlatan bir e-posta gönderecek ve kesinlikle bunu yapmaya değer – kombonuz çıksa bile, yapmanız gerekecek. ödülü aktif olarak talep et kazanmak. Aksi takdirde, para bir sonraki güne devredilir ve nihai tutar binin üzerinde olmasa da genellikle yüzlerce dolara ulaşır.

  Ana çekilişe ek olarak, Freemoji ayrıca Fivers Draw’u da yürütür. Bu ikincil yarışma, her gün beş emoji kombinasyonu çekiyor, ancak kazanma olasılığınızın beş kat daha fazla olması karşılığında, sıranız ortaya çıkarsa kapmak için sadece 5 dolar var.

  Bu piyangoya kaydolun »

 3. Ücretsiz Doğum Tarihi Piyango

  ücretsiz doğum günü piyango logosu

  Ne kadar kazanabilirsin? ana çekiliş için £10
  Kazananlar ne sıklıkla çekilir? Günlük
  Kazanmak için ödülünüzü talep etmeniz mi gerekiyor? Evet.

  Favori emojilerinizi seçebilir ve bir dereceye kadar nerede yaşadığınızı seçebilirsiniz. Ancak doğum tarihiniz kadere bağlı, bu nedenle, bazı açılardan, Ücretsiz Doğum Tarihi Piyangosu’nda kazanma şansınızın tamamen elinizde olmadığı konusunda güven verici.

  Adından da anlaşılacağı gibi, Free Birthdate Lottery’deki takım her gün geçmişten rastgele bir tarih çeker ve eğer bu gün doğduğunuz gün olursa, £ 10 jackpotu kazanırsınız.

  Tıpkı Posta Kodumu Seç gibi, Ücretsiz Doğum Tarihi Piyango da yalnızca kayıtlı kullanıcıların veritabanından doğum tarihlerini seçecektir, yani birisi meli her gün kazan. Ancak, Posta Kodumu Seç (ve diğer birçok ücretsiz piyango çekilişi) gibi, uygun kazananlar ödüllerini talep etmeli kazanmak.

  10 £, talep edilmediği takdirde devredilmez ve birden fazla kullanıcı ödülü başarıyla talep ederse, bunlar arasında bölünecektir. Ancak geçmiş sonuçlara hızlı bir bakış, çoğu insanın hiçbir zaman talep etme zahmetine girmediğini gösteriyor, bu nedenle doğum gününüz gelirse, muhtemelen tam miktarı alacaksınız.

  Ücretsiz Doğum Tarihi Piyango ayrıca günlük bir anket çekilişi düzenler, bu sayede başka bir doğum tarihini açıklamadan önce hızlı bir anket doldurmanız gerekir. Aynı kurallar burada da geçerlidir (ödül fonu dahil) ve görünüşe göre bu çekilişte daha az kişi ikramiyeyi talep ediyor.

  Bu piyangoya kaydolun »

  Bir ödül almak için bir veya iki soruyu yanıtlamaktan çekinmiyorsanız, en iyi ücretli anket siteleri kılavuzumuza göz atmalısınız.
 4. Şanslı Emoji

  şanslı emoji logosu

  Ne kadar kazanabilirsin? £10+
  Kazananlar ne sıklıkla çekilir? Günlük
  Kazanmak için ödülünüzü talep etmeniz mi gerekiyor? Evet.

  Emoji tabanlı piyangolara doyamadınız mı? Duyguyu biliyoruz. Ve neyse ki, kaydolup oynamaya başlamanızı bekleyen bir tane daha var: Şanslı Emoji.

  Beş emoji seçmeniz gereken Freemoji Lottery’den farklı olarak, Lucky Emoji’de üçe gitmeniz yeterli. Aralarından seçim yapabileceğiniz emojilerin seçimi de daha küçüktür, ancak, uygun bir şekilde, Freemoji için seçtiğimiz beş emojiden üçü hala mevcuttur (güneş gözlüğü yüzü, düşünen yüz ve ok el hareketi – her durum için bir emoji).

  Dahası, çekilişe her gün manuel olarak girmeniz gerekecek ve kendi üç emojinizi seçebilir veya şanslı bir dalış yapabilirsiniz.

  Yine, emoji üçlünüz ortaya çıkarsa ödülü talep etmeniz gerekecek ve kimse öne çıkmazsa 10 sterlinlik ikramiye devrilmeyecek. Ancak, biraz ekstra ücretsiz para istiyorsanız, arkadaşlarınızın tavsiye bağlantınız aracılığıyla kaydolmasını sağlayarak bonusunuzu (kombonuz kazanırsa alacağınız) artırabilirsiniz.

  Bu piyangoya kaydolun »

 5. Bedava Milli Loto

  ücretsiz milli loto logosu

  Ne kadar kazanabilirsin? Ana çekiliş için £ 5 – £ 20
  Kazananlar ne sıklıkla çekilir? Günlük
  Kazanmak için ödülünüzü talep etmeniz mi gerekiyor? Evet.

  Bedava Milli Piyango, birkaç önemli farkla birlikte, standart Milli Piyango ile neredeyse aynıdır.

  Yeni başlayanlar için, Ücretsiz Milli Loto’ya kaydolduğunuzda oynamak için beş numara seçmeniz gerekir. her beraberlik (istediğiniz sıklıkta değiştirebileceğiniz ücretli Piyangodan farklı olarak) ve bonus top yoktur.

  İkincisi, ama daha da önemlisi, her zaman bir kazanan vardır Bedava Milli Loto’da. Yukarıda bahsedilen bazı ücretsiz piyangolarda olduğu gibi, sadece Serbest Milli Loto kullanıcıları tarafından seçilen numara setleri çekilecektir – bu sadece ödüllerini zamanında alıp almamalarına (ve yapmazlarsa, para, en fazla 20 £ olmak üzere bir sonraki güne devredilir).

  Ücretsiz Ulusal Loto’da iki ekstra çekiliş vardır: günlük anket çekilişi (kazanan sayıları 5 sterlin elde etmek için bir anketi tamamlamanız gerekir) ve 5 Top olarak bilinen şey.

  Ana ve anket çekilişlerinden farklı olarak, 5 Top haftada sadece iki kez sayı çeker ve seçim tamamen rastgele – sadece kullanıcılar tarafından yapılan seçimlerden seçilmezler.

  Bu, kazanma şansınızın ana çekilişten önemli ölçüde daha kötü olduğu anlamına gelir (iç karartıcı bir 658.008’de bir), bu da – sonuç sayfasında görebildiğimiz kadarıyla – neden şimdiye kadar sadece birkaç kişinin kazandığını (ve ödüllerini talep etmediğini) ve ikramiyenin 2.000 £ ‘a ulaştığını açıklayabilir.

  Bu piyangoya kaydolun »

Ücretsiz piyangolar nasıl çalışır?

telefonda gülümseyen kadın

Kredi: WAYHOME stüdyosu – Shutterstock

Bedava para kazanmak kulağa gerçek olamayacak kadar iyi geliyor. Ücretsiz piyango web siteleri, siz girmek için bir kuruş bile ödemezken, ikramiyelerde yüzlerce, hatta binlerce sterlin ödemeyi nasıl karşılayabilir? Cevap basit: reklam.

Gazeteler ve sosyal medya ağları gibi, ücretsiz piyango sitelerinin çoğu, gelirlerini reklam yoluyla alır. Bu, bir web sayfasındaki bataklık standart reklamınızdan, bir kullanıcı bağlantıları aracılığıyla bir hizmete kaydolduğunda ödeme almaya kadar birçok farklı biçimde olabilir (bu, ‘bağlı kuruluş pazarlaması’ olarak bilinir ve aynı zamanda harika bir blogunuzdan para kazanmanın yolu).

Ücretsiz piyango sitelerinin reklamlarla finanse edilmesi gerçeği, birçoğunun neden ödülünüzü almak için web sitesini ziyaret etmenizi ve çekilişi kontrol etmenizi gerektirdiğini de açıklıyor. Şirketlerin onlarla reklam vermeye devam etmesini sağlamak için, piyango sitelerinin yeterince yüksek trafik seviyelerini sürdürmesi gerekir – bu nedenle sizden onları her gün ziyaret etmenizi ister.

Bedava piyangolar yasal mı?

Yalnızca güvenli ve yasal olduğunu bildiğimiz ücretsiz piyangoları dahil etmeye özen göstersek de, internetin paranın ücretsiz dağıtıldığı bir köşesi kaçınılmaz olarak çevrimiçi dolandırıcıların dikkatini çekecek.

Kişisel veya finansal bilgilerinizi daha önce hiç duymadığınız bir şirkete vermeyi düşündüğünüzde yapmanız gerektiği gibi, önce bazı geçmiş kontrolleri yapmak iyi bir fikirdir.

Şirkete göz atmanızı, Trustpilot gibi sitelerdeki incelemelere bakmanızı ve hatta insanların ne söyleyeceğini görmek için şirketin adını Twitter’da aramanızı öneririz.

Ücretsiz bir piyangonun meşruluğu konusunda herhangi bir şüphe varsa, uzak durmak en iyisidir – hiçbir potansiyel ikramiye, adınıza her kuruşunu kaybetme riskine değmez!

Şanslı hissetmek? Şimdi para kazanmak için yarışmalara girmeyi deneyin…

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu