Kripto Para

Pax.world, Metaverse kazanmak için ilk tamamen işlevsel sosyalleşerek 5,8 milyon dolar artırdı

Pax.world, bir sonraki büyük metaverse projesi toplam 5,8 Milyon Dolarlık tohum ve özel satış turlarını başarıyla tamamladı. sahip olmak iletişimde bir sonraki evrimsel adımı geliştiren pax.world, web3 metaverse çözümlerinde bir sonraki büyük oyuncu olun.

Shima Capital’in Genel Ortağı Yida Gao, “Biz ilk tanıştığımızda pax.world, diğer metaverse projelerinden öne çıktıkları açıktı. Proje şık tasarım ve incelenmiş ekip, onu emsalleri arasında farklılaştırıyor. Pax.world gerçekten ilk için gerçek, yetişkin, iş ve ağ ortamı sağlamak için metaverse projesi kullanıcılar. “

Özel ve başlangıç ​​turu talepleri, yayından 48 saat sonra fazla talep aldı 2000’den fazla yatırım talebi ile 15 Aralık’ta beyaz bültenlerinden. O zamandan beri, pax.world, aralarında önde gelen birkaç destekçinin de yer aldığı özenle seçilmiş bir destekçi listesine son halini verdi. Reef, DFG Capital, TRGC, BlueZilla VC, Shima Capital, DextForce, Poolz gibi isimler, AU21 Capital ve Jump Trading, halka açık döviz piyasası yapıcısı olarak hizmet vermektedir.

Başlangıç ​​ve özel turları sırasında pax.world kimin kim olduğunu belirlemeyi başardı. kanaat önderleri (KOL’ler) yanı sıra geniş bir danışman yelpazesini kendi projelerini başlatmak için proje. Netvrk dahil olmak üzere diğer metaverse projelerinden en çok katkıda bulunanlar, erken Victoria VR’deki destekçiler.

“Beş yıl önceki vizyonum, bireyler ve markalar için sanal bir küresel topluluk oluşturmaktı. Kurucusu Frank Fitzgerald, çevrimiçi etkileşim şekillerinde devrim yaratırken, ”diyor. pax.world “Bağış toplamamıza eşi benzeri görülmemiş düzeyde ilgi, son derece doğrulayıcı ve bize topluluğumuzu büyütme ve bu vizyonu genişletme yeteneği verdi, bunu gerçeğe dönüştürmek, peki, sanal bir gerçeklik! ”

11 Mart’ta BSC tabanlı belirteçlerinin yaklaşan IDO / IEO lansmanı ileincipax.world olacak önümüzdeki haftalarda Twitter’da (@paxworldteam) birden fazla etkinliği duyurmak adlı dünya AI avatarını içeren sınırlı sayıda NFT koleksiyonları dahil Charlotte, arazi satışları bu çeyreğin sonlarında başlayacak ve bu yılın sonlarında halka açık bir lansman.

pax.world hakkında

kişi: pacis f. [peace; calm , quiet] (Latince)

Pax.world, gelişmiş ses sağlayan, dağıtıma hazır bir açık meta veri deposu platformudur. gelişmiş teknik özelliklere sahip gerçekçi avatarlar ile birlikte video ve sohbet özellikleri. Grafik kartı veya VR kulaklığı gerekmeksizin (ancak isteğe bağlı) pax.world, kullanıcıları web3’ü doğrudan dizüstü bilgisayarlarından veya mobil cihazlarından basit cüzdan ekleme ve düşük Donanım Gereksinimleri. Pax.world iletişim, keşif ve üyelerinin sahip olduğu yeni bir yaratıcı dünyada bilgi. Proje zengin sunmayı hedefliyor, eğitim, sosyalleşme, ticaret ve eğlenceyi kolaylaştıran etkileşimli deneyimler güvenli ve kapsayıcı bir ortamda.

pax.world hakkında daha fazla bilgi edinmek için şu adresi ziyaret edin:

İnternet sitesi | heyecan | Telgraf | Orta

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu