Kripto Para

Perakende faiz arttıkça, yatırımcılar NEAR’ın en az %28 artmasını bekleyebilir, ancak …

NEAR fiyatı, yakın gelecekte bir dip dönüşün sinyalini veren üçlü bir musluk kurulumu kurdu. Üçüncü vuruş zaten hızlı bir yükselişe yol açtı, ancak boğaların gidecek çok yolu var. İlgilenen yatırımcılar bu artıştan yararlanabilir.

Bir ders kitabı alt dönüş modeli

NEAR fiyatı, 24 Ocak’ta 9,52$’da dibe vurdu ve önümüzdeki iki hafta içinde %47’lik bir yükselişe yol açtı. Bu yükseliş tamamen geri çekildi ve yukarıda bahsedilen düşük seviyenin altında saptı. Ancak hızla toparlandı ve %61 kazanç sağlayan başka bir yükselişe geçti. 9,52 dolarlık destek seviyesinin üçüncü ve en son yeniden testi, üçlü musluk kurulumuna yol açtı ve %25’lik bir yükselişe yol açtı ancak şu anda 11,01 dolar civarında seyrediyor.

Bu dip dönüş paterni, genellikle aynı trend çizgisi etrafında gezinen diğer iki düşüşten daha düşük bir merkezi düşüş içerir. Kurulum ayrıca bir düşüş trendinde bir geri dönüşü ve bir ralliyi başlatacağını tahmin ediyor.

Yatırımcılar, NEAR’ın mevcut konumundan en az %28 oranında artmasını ve 14,22 dolarlık engeli işaret etmesini bekleyebilirler. Bununla birlikte, alıcılar 14.22 dolarlık bariyeri bir destek seviyesine çevirmeyi başarırsa, boğaların altcoini 16.10 dolara itmesinin yolunu açacaktır.

NEAR’ın 16.10 dolarlık engeli yeniden test ettiğini varsayarsak, mevcut konumdan %46’lık bir yükseliş oluşturacaktır.

Kaynak: TradingView, NEAR / USDT 4 saatlik grafik

NEAR için yükseliş görünümünü desteklemek, 8-11 Mart arasında zincir içi hacmin 424 milyondan 837 milyona çıkmasıdır. Bu ani artış, hacmi, NEAR blok zincirine fon girişinin bir teyidi olarak hizmet ederek, 623’te 200 günlük hareketli ortalamanın oldukça üzerine çıkardı.

YAKIN zincir üstü hacim tablosu

Ek olarak, sosyal hacim metriği, yakın zamanda 85’ten 573’e bir artış göstererek yükseliş tezine bir kuyruk rüzgarı sağlıyor. Bu endeks beş gün içinde neredeyse yedi kat arttı. Böylece, NEAR tokenine olan perakende ilginin arttığını gösteriyor.

Üstel bir yükselişten sonra, sosyal hacimdeki bu artışlar yerel zirveleri belirlemek için kullanılabilir. Bununla birlikte, kripto piyasalarının aylardır düzeltme yaptığı düşünüldüğünde, bu artış NEAR için gelecek olan yükselişin bir göstergesidir.

YAKIN sosyal hacim tablosu

NEAR için işler yükseliş eğilimi gösterirken, 9,52 dolar destek seviyesinin altında dört saatlik bir mum çubuğu, yükseliş tezini geçersiz kılan ek bir etiket oluşturacak.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu