AkademiNFT

Phanta Bears Nedir?

Phanta Bears NFT koleksiyonu, 10.000 renkli ayıdan oluşan algoritmik olarak oluşturulmuş bir koleksiyondur ve 1 Ocak 2022'de Ethereum blok zincirinde piyasaya sürüldü.

Phanta Bears, Ethereum blok zincirinde 10.000 renkli ayıdan oluşan algoritmik olarak oluşturulmuş bir koleksiyondur.

Günümüzde, koleksiyoncuların sanal varlıklara yönelik zevkleri gelişmeye devam ettiği için, takas edilemeyen token (NFT) koleksiyonları nadiren tek başına estetikle rekabet edebilmektedir. Özel avantajlar, avantajlar ve bir ünlünün yıldız gücünün bir dozu artık koleksiyonları genellikle etkileyici popülerliğe ve tabii ki kârlılığa iten ana unsurlardır.

Ve bu ders, ayı temalı bir koleksiyona inanılmaz bir başarı getirmek için tüm bu unsurları kusursuz bir şekilde birleştiren yeni bir koleksiyon tarafından iyi anlaşıldı.

Arka plan

Phanta Bear NFT koleksiyonuna, Asyalı pop yıldızı Jay Chou ve bir blockchain eğlence platformu olan Ezek tarafından ortaklaşa kurulan bir moda markası olan PHANTACi öncülük etti.

Koleksiyonun kurucuları “Will I”, “Mark G” ve “Ed Ow” isimleriyle gizleniyor ve şarkı yazarlığı, film yapımcılığı, seri girişimcilik ve enerji ekonomisi alanlarında geçmişleri var.

Hayalet Ayı nedir?

Phanta Bears NFT koleksiyonu, 10.000 renkli ayıdan oluşan algoritmik olarak oluşturulmuş bir koleksiyondur ve 1 Ocak 2022’de Ethereum blok zincirinde piyasaya sürüldü.

Darphaneden 40 dakika sonra tükendi ve bu ayılardan birini satın almak isteyenlerin artık OpenSea gibi ikincil pazar yerlerine gitmesi gerekiyor.

Koleksiyonun toplam değeri 62 milyon RMB’den fazla ve bu da yaklaşık olarak 9.800.000$’a denk geliyor.

Resmi lansmanından sadece bir hafta sonra, koleksiyon 6 Ocak itibariyle 1.729 satış rakamına ulaşarak etkileyici bir başarıya imza attı ve bu büyük ölçüde Jay Chou’nun yıldız gücü tarafından desteklendi.

‘Doğu’nun Sıkılmış Maymunları’

Hatta o kadar büyük bir başarıya imza atmıştı ki, geçtiğimiz Nisan ayında lansmanı yapıldığında tüm koleksiyonu sadece 12 saat içinde tükenen Bored Ape Yachts Collection’ın büyük başarısına atıfta bulunarak “Doğu’nun Sıkılmış Maymunları” olarak adlandırıldı. 2021.

Phanta Bears’a gelince, halihazırda 16.700 ETH değerinde bir işlem hacmine sahip ve mevcut gidişatı ile önümüzdeki haftalarda daha etkileyici rakamlar üretmesi bekleniyor.

Jay Chou’nun kendisi, üzerinde ünlünün doğum günü numarası olan “18” olan modaya uygun bir basketbol forması giyen bir ayı bulunan bir Phanta Bear #10000 aldı.

Ayı bir elinde basketbol topu ve diğer elinde sepet tutuyor ve bu NFT’nin fiziksel özellikleri, basketbolun büyük bir hayranı olduğu için Chou’ya mükemmel bir şekilde uyuyor.

Bir Hayalet Ayıya Sahip Olmanın Avantajları

Bugünlerde NFT koleksiyonlarındaki norm gibi, Phanta Bears da onları NFT koleksiyoncuları için cazip bir satın alma haline getiren değerli araçlarla donatılmıştır.

Sevimli estetik özelliklere sahip olmanın yanı sıra, her ayı aynı zamanda sahiplerin farklı seviyelerdeki avantajların kilidini açması için bir “anahtar” işlevi görür.

Phanta Bears ayrıca, koleksiyonculara daha zengin bir dijital dünya ve daha sürükleyici bir deneyim sağlayacak olan Ezek’in kendi Metaverse’inin kapılarını sahiplerinin açmasına izin veriyor.

Bunların yanı sıra, her ayı aynı zamanda sahiplerinin yalnızca topluluk üyelerine özel avantajlara erişmelerini sağlayan bir “Ezek üyelik kartı” görevi görür.

Yol Haritası

1 Ocak 2022 Ezek.io, Ezek Club Community ve Phanta Bears NFT koleksiyonunun lansmanı
Q1 2022 PHANTACi İlkbahar 2022 Fiziksel Koleksiyonuna dahil edilecek 4 Phanta Bears için topluluk oylaması.
Ezek Sanal Konser Binası
Ezek club çevrimiçi/çevrimdışı avantajları
Q2 2022 Ezek Sanal Konseri Lansmanı
Üyeler sonunda Ezek’in Metaverse’inde bir arsa satın alabilirler.
Q3 2022 Üyeler nihayet sanal konsere erişmek için NFT ayılarını kullanabilirler.

Neden Phanta Bears Satın Almalısınız?

PHANTACi’nin Derinlemesine Müşteri Deneyimi

Phanta Bears geçen yıl piyasaya yeni çıkmış olsa bile, onun arkasından gelen PHANTACi giyim markası 2006’dan beri faaliyet gösteriyor ve o zamandan beri güçlü bir takipçi kitlesi edindi.

Müşteri davranışı, etkileşim ve elde tutma konusundaki derin deneyimiyle şirket, NFT koleksiyonunun popülaritesini artırmak ve bu süreçte daha değerli kılmak için bu avantajlardan yararlanabilir.

PHANATci’nin Güçlü Markası

PHANTACi, “Gerçek Hayatta” temsili olarak hizmet ettiği için, Phanta Bears fiziksel dünyada güçlü bir varlık göstermekte zorlanmayacaktır.

Yine, marka 2006’dan beri varlığını sürdürüyor ve halihazırda daha fazla alıcı çekmek ve NFT koleksiyonunun popülaritesini artırmak için dokunabileceği sağlam bir marka ve müşteri tabanına sahip.

Aslında, PHANTACi, Phanta Bears ile yaptığı işbirliği sayesinde kripto olmayan yerel müşterilerini NFT dünyasına bile çekebilir.

Yükselen Popülarite, Yükselen Değer

Phanta Bears, popülaritesini önümüzdeki yıllarda sürdürebilir ve artırabilirse, varlıkları, özellikle sanal arsaları şüphesiz artabilir.

Projenin ana ortaklarından biri olan Ezek, PHANTACi ile yaptığı işbirliğinin bir parçası olarak şimdiden 10×10’luk bir arsa satın aldı ve bu da NFT sahiplerine ekibin bu varlıkların değerine olan güçlü güveni hakkında bir mesaj gönderiyor.

Jay Chou kimdir?

Onu tanımayanlar için Jay Chou ünlü bir Tayvanlı müzisyen, çok enstrümantalist, şarkıcı-söz yazarı, oyuncu ve yönetmendir.

İlk albümü 2000 yılında piyasaya sürüldü ve o zamandan beri popülaritesi Tayvan, Çin, Malezya, Singapur, Hong Kong ve Amerika Birleşik Devletleri ve Avustralya’nın Asya topluluklarında yayıldı.

2003 yılında Time Magazine’in Asya versiyonunda “Asya Popunun Yeni Kralı” olarak adlandırıldı; 2005’te “Initial D” ile sinemaya adım attı ve 2011’de ilk Hollywood görünümünü “The Green Hornet” ile yaptı.

Açıklama

Jay Chou’nun adı doğrudan Phanta Bear koleksiyonuyla ilişkili olmasına ve lansmanını kendisinin başlatmış olmasına rağmen Chou, NFT koleksiyonunu doğrudan başlatmadığını açıkladı.

Asyalı ünlüye ait bir şirket olan Jaywell Music, resmi bir açıklama yaptı ve koleksiyonun doğrudan Chou tarafından piyasaya sürülmediğini ve her şeyden önce NFT ayılarının satışlarından kâr etmediğini söyledi.

Açıklamada ayrıca ünlünün Phanta Bears ile bağlantılı planlama ve ticari faaliyetlerde yer almadığı da vurgulandı.

Çözüm

Jay Chou’nun kendisini bir şekilde koleksiyondan uzaklaştırdığı göz önüne alındığında, Phanta Bears’ın ivmesini ve başarısını sürdürüp sürdüremeyeceği henüz belli değil.

Ayrıca, topladığı hype ile bile, koleksiyonun arkasındaki ekip, ayıların araçlarının sahiplerine tatmin edici ve değerli faydalar sağlayabileceğini kanıtlamak zorunda.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu