Kripto Para

PlayV: Kripto alım satım stratejilerini basitleştirmek için kişiselleştirilmiş bir portal!

Kripto para birimleri, en sıcak yatırım olarak hızla genel kabul gördü. 2012 yılında, Bitcoin gibi dijital para birimlerinin piyasaları esasen bilinmiyordu. Ancak o zamandan beri, hala büyümekte olan 2 trilyon dolarlık bir iş haline geldi.

Değerdeki bu ani artış ve teknolojinin hızlı gelişimi, erken kripto yatırımcıları için muazzam bir zenginlik yarattı. Sonuç olarak, gelecekteki potansiyele sahip gelişen teknolojiyi bulmak ve bunlara yatırım yapmak, hem tüccarlar hem de yatırımcılar için ana öncelik olmuştur.

PlayV, kullanıcıların dijital varlıklarını en iyi performans gösteren yatırımcıların yardımıyla yönetmesine olanak tanıyan ve en başından itibaren tam teşekküllü kripto yatırımı deneyimi yaşamalarına olanak tanıyan gelişmekte olan bir platformdur.

PlayV nedir?

PlayV bireysel yatırımcıların, profesyonel yatırımcılar tarafından oluşturulan ve yönetilen kripto ticaret stratejilerine doğrudan yatırım yapabileceği bir ticaret stratejisi pazarıdır. Dünyanın dört bir yanından kullanıcıların dijital varlıklarını yönetmek için profesyonel ticaret stratejileri satın almalarına olanak tanır.

Platform, güvenilir hizmet arayan yatırımcılar ile değerli tavsiyeler sunmaya istekli yetenekli tüccarlar arasında bir köprü görevi görür. Tüccarlara, doğru müşterilere yardımlarını sağlayarak başka bir gelir kaynağı yapma fırsatı sunar.

PlayV Uygulaması Tanıtımı

Platform, PlayV uygulamasını çok yakında başlatacak. Hem Android hem de iOS mobil uygulamalarıyla uyumlu olacaktır. kullanıcıların istedikleri zaman, nerede olurlarsa olsunlar ticaret yapmalarına veya yatırım yapmalarına olanak tanıyacak. Arayüz, hem yeni başlayanlar hem de deneyimli kullanıcılar için kullanımı kolay ve kullanışlı olacaktır.

Bu, kullanıcıların masaüstlerine bağımlı olmadan kolayca ticaret yapmalarına yardımcı olacak ve böylece PlayV platformunu herkes için erişilebilir hale getirecek.

Sunulan özellikler

Kullanıcılar minimum 50$ ile yatırım yapmaya başlayabilir ve yatırım tercihlerine göre kişiselleştirilmiş bir kripto stratejisi satın alabilirler.

PlayV, yatırımcıların diğer kripto hizmetlerini kullanırken geçmesi gereken yorucu prosedürlere kıyasla, uygun tüccarları seçmelerine ve onlarla 10 dakika içinde bir sözleşme yapmalarına olanak tanır.

Platform, seçilen yatırım stratejisini kullanarak para kazanana kadar kullanıcılardan ücret almaz. Profesyonel tüccarlar tarafından yapılan varlıklarının yatırım faaliyetlerini takip etmelerini sağlar ve bu da platformu daha güvenilir hale getirir.

Son söz

Kısa süre önce PlayV, Kore’deki en büyük NFT etkinliği olan Güney Kore’deki ‘NFT Busan 2021’ başlangıç ​​adım yarışmasının galibi seçildi. Başlangıç ​​topluluğu, PlayV’nin profesyonel tüccar ağlarını dijital varlık pazarındaki bireysel yatırımcılarla birleştirme vizyonunu kabul etti.

PlayV CEO’su Steve Hong şunları söyledi:

PlayV’nin ödülü ve açık beta sürümü ile yatırımcılara güvenli bir ortamda kripto yatırımını daha profesyonelce deneyimlemeleri için hem erişim hem de fırsatlar sunuyoruz.. ”

PlayV, yatırımcılara kısa bir süre içinde deneyimli tüccarların güvenilir hizmetlerini sunarak ve böylece kriptoyu herkes için kolay ve erişilebilir hale getirerek teknik olarak tatmin edici bir ticaret deneyimi sağlamayı amaçlamaktadır.

Platform hakkında daha fazla bilgi için, ziyaret edin resmi internet sitesi veya iletişim Omoalhaja Abiola: [email protected]

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu