Kripto Para

Polkadot, Stellar, YAKIN Fiyat Analizi: 24 Şubat

Rusya ve Ukrayna arasındaki son siyasi huzursuzluğun ardından, kripto piyasası büyük bir satışa tanık oldu. Sonuç olarak, Polkadot, Stellar ve NEAR çift haneli 24 saatlik kayıplar kaydettikten sonra 24 Şubat’ta birkaç ayın en düşük seviyelerine dokundu.

Polkadot (DOT)

Kaynak: TradingView, DOT / USDT

DOT ayıları, 23.11 dolar işaretini destekten dirence çevirdikten sonra sürücü koltuğundaydı. Son düşüş aşaması, sadece son 16 günde %37.4’lük bir düşüşe neden oldu. Sonuç olarak, DOT 24 Şubat’ta yedi ayın en düşük seviyesine doğru çekildi.

Geçen gün, alt, boğaların 30 hafta boyunca koruduğu 16 dolarlık işareti kaybetti. Alt kanalın (sarı) altındaki herhangi bir kapanış, 13 dolarlık bir seviye testini tetikleyebilir.

Basın zamanında, DOT 14,42 dolardan işlem gördü. bu RSI aşırı satım bölgesinde durdu ve 24-28 destek aralığını test etmeye baktı. bu CMF güneye giden salınımını sürdürürken ve düşüş eğilimi sergilediği için çoğunlukla fiyatı takip etti.

Yıldız (XLM)

Kaynak: TradingView, XLM / USD

Alt, 22 Ocak’ta bir yılın en düşük seviyesinden toparlandıktan sonra, tüm değerlerinin üzerine çıkarak etkileyici kazançlar elde etti. EMA Şeritleri. Ancak satıcılar 0.2464 dolar seviyesinde güçlerini hızlandırdıkları için XLM bir aşağı kanala (sarı) indi.

Son 16 günde değerinin %36’sını kaybettikten sonra XLM, 24 Şubat’ta 13 ayın en düşük seviyesine geriledi. Bu aşamada, 20 EMA güçlü bir direnç göstermeye devam etti. Şimdi, alıcılar 0.161 $ işaretini savunmaya istekli olduklarından, XLM aşağı kanalın orta çizgisini test etmeye baktı.

Basın zamanında, XLM 0,1665 dolardan işlem görüyordu. bu RSI 33 işaretini test ettikten sonra aşırı satım bölgesinde sallandı. Son birkaç günde, alt ton bir toparlanma başlatmaya çalışırken fiyatla birlikte bir yükseliş sapması (beyaz trend çizgisi) oluşturdu. Ayrıca, son geri çekilme hacimlerinin toparlanma hacimlerinden daha yüksek olması, düşüş niyetlerini teyit ediyor.

Yakın Protokol (YAKIN)

Kaynak: TradingView, YAKIN / USDT

15 Ocak’taki ATH’sinden bu yana NEAR, değerinin %62,83’ünü kaybetti ve 24 Şubat’ta 11 haftanın en düşük seviyesine doğru koştu. Ayrıca, 9,5 dolar seviyesindeki kritik direncini (önceki destek) de kaybetti.

NEAR, 4 saatlik grafiğinde yükselen bir kanal (beyaz) dökümüne tanık oldu. Bu düşüş, düşüş trend çizgisi desteği (sarı, kesikli) oluşturmak için hayati fiyat noktalarından geçti. 7,6 dolarlık yatay destek, trend çizgisi desteğiyle çakıştı. Bu nedenle, alıcıların güçlü bir serpinti önlemek için bu alanı savunması önemlidir.

Basın zamanında, alt 7.698 dolardan işlem görüyordu. rekor düşük seviyesine indikten sonra, RSI 27 puanda zayıf kaldı. İlginç bir şekilde, fiyat keskin bir düşüş yaşarken bu desteği son iki günde sürdürdü. 7,6 dolarlık desteğin sağlam kalması durumunda bu okuma, yükseliş eğilimine neden olacaktır.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu